Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 15.12.2003, 15:27   #1
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Lite-On 52327S i 52246S

Mam taki problemik, mój model 52327S robi się caraz bardziej hałaśliwy, wpada w jakieś wibracje przy odczycie X48 i więcej. Jest to naprawde odgłos podobny do pracującego odkurzacza. Razem z systemem mam uruchomiony Nero Drive Speed aby ograniczyc obroty napędu. Mogę zrobić wymiankę od ręki w hurtowni ale mają tylko model 52246S. Dla mnie to praktycznie bez różnicy, w testach obydwa są bardzo podobne. Jedynym minusem, jak dla mnie, to odgłos wysuwającej się tacki, w nowym modelu zdecydowanie bardziej przyjemny dla ucha. Zastanawiam się czy wymieniac czy czekac, nagrywarka pracuje poprawnie tylko przy odczycie powyżej X48 robi się bardzo głośno, dlatego mam ograniczone obroty softem.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.