Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.02.2004, 17:55   #1
MichalPro
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Posty: 58
MichalPro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation "Oszczędny"traci dwa razy. G... jakiego nie miałem :) Z Reala

W ramach oszczędności zakupiłem w Realu płytki "Sigma" www.melodygroup.com . Blue, podjarałem się, że za 9.99 za 10 szt. mam niebieskie płytki. Były też wersje silver-blue, ale pominąłem. No i... szajs. Na 10 płytek 4 się wypaliły normalnie, na prędkości 12x, bez błędów, reszta- błąd w okolicy 650 Megabajta. Nagranie w Nero- OK, ale odczytać się nie dają. I dziwne dźwięki spawara wydaje. Ostrzegam przed tymi płytkami- nie warto.
MichalPro jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.02.2004, 19:28   #2
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MichalPro
W ramach oszczędności zakupiłem w Realu płytki "Sigma" www.melodygroup.com . Blue, podjarałem się, że za 9.99 za 10 szt. mam niebieskie płytki. Były też wersje silver-blue, ale pominąłem. No i... szajs. Na 10 płytek 4 się wypaliły normalnie, na prędkości 12x, bez błędów, reszta- błąd w okolicy 650 Megabajta. Nagranie w Nero- OK, ale odczytać się nie dają. I dziwne dźwięki spawara wydaje. Ostrzegam przed tymi płytkami- nie warto.
Tak to jest jak kupuje się przedruki, choć po kolorze nośnika wyglądały na stare Verbatimy AZO - miałem taką jedną dla próby, nagrała się bez problemu (max. x16), na razie odtwarza się też bez problemu.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 29.02.2004, 22:15   #3
azirek
..:LTR-52246S:..
 
Avatar użytkownika azirek
 
Data rejestracji: 31.08.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 22
azirek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może zamiast zakładać taki temat wrzuć swój test do NOSNIKI [eg. Verbatim Pastel Disc]
__________________

azirek jest offline  
Stary 02.03.2004, 20:22   #4
radw
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika radw
 
Data rejestracji: 12.03.2003
Lokalizacja: Olsztyn/Walsall
Posty: 296
radw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Stwierdziłem iż, nie warto oszczędzać na płytkach. Jakieś 6m-cy temu wypalałem filmy na datexach i mintach, i teraz mimo iz płytki są nie porysowane, moge tylko popatrzeć na zawartość płytki... Wole wydać 2 zyle i kupic cos konkretnego bez obawy iż , za kilka m-cy danych nie zobacze...
radw jest offline  
Stary 03.03.2004, 08:33   #5
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,320
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Oszczedzac na plytach CD
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 05.03.2004, 00:50   #6
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja sie nie zgodze Nawet moje espery z zielonym paskiem (pamietacie je jeszcze?) ladnie sie czytaj! No dobra pare jest juz na tyle porysowanych ze troche to trwa ale jakos pomijajac BTC & Speer nigdy nie nacialem sie tak tragicznie na tanie plytki. Nie ma co przeplacac przynajmniej do divxow i rownie malo waznych danych. Audio to co innego.

Tylko wazna uwaga - tanie plyty pali sie powoli!!! Tym sie wlasnie z mojego doswiadczenia glownie roznia od firmowych. Aktualne tanie plyty maja bezpeiczna granice predkosci wypalania na poziomie 24X. Tzn takie s moje doswiadczenia. Wedle wzoru Wielkiego Zlego Niestety Bylego Moderatora najlepiej palic X 16.
To dobry wzor
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.