Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.04.2003, 22:17   #1
OBYWATEL
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.04.2003
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 3
OBYWATEL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
HELP HELP Mam problem z nagrywarką, B.T.C. Jest Brudna? Czy Zepsuta?. Jak można ją

Mam problem z nagrywarką, B.T.C 16x/10x/40x.

Przy nagrywaniu z dysku programem nero wychodzi błąd "write eror" pojawia się on w trakcie nagrywania mniej więcej przy 44%.

DOŁĄCZAM 2 PLIKI W rar:TXT i BMP

Zastanawiam się czy jest brudna albo coś innego, bo wcześniej miałem z nią to samo zaniosłem do serwisu wyczyścili skasowali 30zł, ja ją zamontowałem nagrałem może 7 płyt i to samo. Nie wiem czy jest zużyta czy może brudna bo nagrałem na niej przez ponad 1 rok około 100 ***8211; 120 różnego typu płyt i nie było żadnych problemów , Jeśli moglibyście coś powiedzieć mi na ten temat będę bardzo wdzięczny. Jak ją wyczyścić, a może znacie jakieś forum dyskusyjne na ten temat

Dokładniejsze informacje:

Teraz ostatnio nagrywałem na nośnikach : X Power CD-R 700 i na Lead Data CD-R 700 i na nich pojawiają się te problemy ale wcześniej nagrywało się bardzo dobrze i nie było na nich problemów, wcześniej nagrywały się na każde płyty

Płyt Lead Data CD-RW 700 nie wykrywa od nowości a także innych nośników 700 mb wcześniej przed tymi awariami nagrywałem tylko nośniki CD-RW Verbatim 650 mb i było dobrze , ale teraz płyt CD-RW nie próbowałem .

Na innym komputerze tej nagrywarki nie próbowałem ale nosiłem ja do sklepu w którym ja kupiłem no i w sklepie powiedziano mi że została wyczyszczona, sprawdzona i działa dobrze, założyłem nagrałem bez problemów może z 7 nośników X Power CD-R 700 i później znowu padła

Pozdrawiam Obywatel
Dołączone pliki
File Type: rar write error.rar (6.6 KB, 35 oglądane)
__________________
OBYWATEL

Ostatnio zmieniany przez OBYWATEL : 12.04.2003 o godz. 22:36
OBYWATEL jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.