Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.05.2002, 13:15   #16
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,016
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To raczej nie jest kwestia Just speed bo moja maszynka nie ma tego bajeru (MP9060 combo tez ok poltora roczku i poza tym OK).
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.05.2002, 13:15   #17
dekeilius
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.07.2001
Posty: 17
dekeilius w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja posiadam MP7120A Just Speeda ne posiadam w niej neistety a mam problemy wgralem najnowszy bios ale to nic nie dalo...rozwiazalo jedynie problem konfliktu z DVD Toshiba...ehhh przedemna jeszcze jakies 80 plyt ktore bede musial nagrywac x4 a nie x12:/ i tak dobze w sumie ze nagrywa bo na poczatku nie chciala nawet ich ruszyc...

bisskup
dekeilius jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2002, 16:16   #18
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Zgadzam się grzeniu(r) to nie jest wina Just Speed bo nawet jego wyłączenie nic nie daje jak już pisałem jedyne wyjście kupowanie dobrych sprawdzonych płyt / jak widać w przypadku RICOHA płyty Verbatima idą bez zacinek na wszystkich modelach / a przed kupnem większej ilości mały teścik np: kupno dwóch płytek i ich wypalenie !

proximiti(r) zobaczymy może Tobie odpowiedzą - i jestem bardzo ciekaw co !!

Posiadacze Ricohów nie poddamy się AB chce wojny to będzie ją miało !!! / sorry ale mnie ponosi /

PS: Co do żywotności piecyków RICOHA MP7163 padł mi po 10 miesiącach --- wypalił ze 100 - 120 CD teraz mam MP7240 A fabryczny bios.

PS2 : Ostatnio kupiłem EMTECA 80 w slimach i przekonałem sie dlaczego były po 1.80 !

- max prędkość zapisu to nie jak jest napisane na pudełku 24X ale 12X

- już dwie płytki zalegają w koszu bo medium speed error ! / nie do ruszenia nawet przy V = 4x /

Pierwszy raz naciąłem się na serię takich Emteców i mam nadzieję że po raz ostatni !!
RICOH MP7240A RULEZ !!!!
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2002, 16:45   #19
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,016
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Emtec to tez badziewie, zdaniem ricoha hehehe.... Moj sprzecior np grzecznie wypalal na platinumach, teraz mi sie przypomnialo zeby go jeszcze sprawdzic na acossach. Od jakichs 4 m-cy jade glownie na teac 24x (ten nie gardzi niczym) a ricoszek mam jako DVD, poza tym jest znacznie lepszy w czytaniu badsectorow od teaca. Teraz wypalam na nim sporadycznie bo jego max to 6x i to czekanie wkurza.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2002, 21:21   #20
Proximity2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Posty: 20
Proximity2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Faktycznie panowie, problem raczej nie leży po stronie Just Speeda. Listu od firmy AB do dzisiaj niedostałem - poczekam jakieś 2 tygodnie, a potem proponuję, abyśmy przepropwadzili akcję mailową na skrytkę serwisu AB - co o tym sądzicie? Proponuję również, abyśmy trzymali się razem, ponieważ, jak wszyscy widzimy, użytkowników Ricoha jest mało. Ostatnio zauważyłem, że niektóre płytki z mojego szpindla przechodzą testy na CDSpeedzie na x16x20x24 - czyli zgodnie z normą. Niestety jest ich niewiele z pakietu 25 płytek Platinum 700. Może zróbmy własny spis płytek, które dobrze sa wypalane na Ricohach , co? Co sądziecie o Dysanach 700 i Titanum 700, oczywiście pod kątem Ricoh?
Proximity2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2002, 13:11   #21
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Titanum 700 są ok pod kątem RICOHA oczywiście tych drugich nie testowałem.

Na odp z AB.PL nie masz co liczyć jak już pisałem od miesiąca nie dostałem od nich odpowiedzi.

Atak na skrzynke mailowa czemu nie !!!

Musimy działać szybko i skutecznie proponuję aby wciągnąć w to wszyskich userów CDRINFO jest nas przecież ponad 2500 !! każdy gdyby wysłał dwa maile po ok 300 kb każdy ....
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2002, 17:57   #22
witel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.03.2002
Posty: 15
witel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
AOpen sprzedaje napedy RICOHa i ma swoje forum, na ktorym pojawiaja sie posty dotyczace "medium speed error":
http://club.aopen.com.tw/forum/viewforum.asp?forumID=20
Problem ten tkwi w oprogramowaniu i sterownikach ASPI a nie w sprzecie:
http://club.aopen.com.tw/forum/viewmessage.asp?forumID=20&MessageID=9711
Mam teraz TDK Vortex (12x), w ktorym siedzi RICOH i oczywiscie pojawia sie MSE
Nero mi nic nie nagra, ale cdrwin nagrywa na platinum z predkoscia 4x. Nie znalazlem na to rozwiazania.
Moze pomoglaby mi wersja nero, ktora byla razem z nagrywrka, ale jej nie posiadam.
witel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2002, 20:32   #23
dekeilius
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.07.2001
Posty: 17
dekeilius w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mi na platinium wlasnie nagrywa x12 i jest spox...na TDK nie idzie wiecej niz 4 na primco tez max 4 jak ma dobty dzien...na Akossach szlo pikne 12 i na aritach tez smogalo...

noo ale juz przedemna tylko 70 pluya x4 i kupie jakis pozadne ktore siue beda palic normalnie...)

Ps.Nero dawane do nagrywarki nic nie daje...mam takowe i tak samo sie kaszani...


dekielius
dekeilius jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2002, 21:13   #24
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !!

Czytaliście już mojego posta !

Wpadłem na to dzieki postowi witel'a DZIĘKI CI JAK NIE WIEM CO

Na formu do którego linka on dał znalazłem posta który był wskazówką !!!

Zostawcie AB w spokoju NARAZIE !!

RICOH RULEZ RICOH RULEZ RICOH RULEZ
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.05.2002, 22:36   #25
Proximity2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Posty: 20
Proximity2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam

Proponuję abyś rozjaśnił o co chodzi? Zaraz będę zwiedzał te linki, ale powiedz o co ci chodzi.
Proximity2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2002, 06:51   #26
Buba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Posty: 8
Buba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wiem ze troszke odbiegne od tematu .... takie problemy leza chyba po stronie nie dopracowanych plytek, sprzetu etc. Osobiscie uzywam od paru lat Yamahy (w tej chwili najnowszy model) i dobrych plyt, efekt?? ... zadnych bledow, sprzet dziala wysmienicie pod kazdym systemem, a frajda jaka sie ma z tego ze nie wywala sie zle nagranych plytek jest niebywala.
Pozdrawiam jednak wszystkich uzytkownikow Ricoha.
Buba jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2002, 09:37   #27
korpusz0z
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1
korpusz0z w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam Samsunga SW-206 z nowiuskim firmwarem i kupa nie wpala prawie niczego rusza jedynie dysany 650 i tdk ultra reflexy ale tylko 700. Pozatym laser wujasnij o co cho z ta wskazowka.
__________________
-----------------
"Deser bez sera jest jak piekna kobieta bez oka."

Ostatnio zmieniany przez korpusz0z : 10.07.2002 o godz. 09:55
korpusz0z jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2002, 15:23   #28
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wracając do tematu Płyt Nashuato ciekawa sprawa bo ju zkilka osob mi je reklamowalo. Ja sie na nich zawiodłem ale możliwe ze po prostu miałem pecha. W sumie kupiłem je w promocji w Geant więc może to tu jest pies pogrzebany - czesto dostaje sygnały że do marketów trafiają produkty gorszej jakości. Tylko ile w tym prawdy?
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2002, 17:11   #29
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Ja kupuje w TESCO DYSANY i jeszcze ani jedna się nie zrąbala !
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2002, 21:29   #30
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
LITEON POWER :)

a co mam ja powiedzieć ??? posiadacz LiteOn LTR-32125W 32x12x40x ??? też to mam i zwaliłem już dwie płyty gdy chciałem przegrać MaxPayne ?? i to w dodatku jedna za drugą i to pod koniec kiedy on zamyka sesyjkę....... nie chcę nagrać trzeciej, bo szkoda mi płytek hehe....... Cóż ja mam zrobić ????

LITEON POWER :)
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.