Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.08.2001, 18:30   #1
radaro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Posty: 5
radaro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mp3-audio problem

Mam problem z nagrywaniem plyt z mp3 bezposrednio na audio.Program zawsze mi sie zawiesza podczas takiej operacji.Probowalem juz nero i innych programow typu mp3 cd burner i zawsze jest to samo.Nie wiem, moze mam za slaby sprzet: k62 400 i 128 ramu a nagrywarka to Teac 4x.Kiedys to samo robilem na lepszym kompie z ta nagrywarka i bylo zawsze ok.Jeszcze problemy ze zgrywaniem mp3 na audio moglbym zrozumiec ale z wav to juz nie.Zawsze mam to samo. Co poradzicie?
radaro jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.08.2001, 20:25   #2
MinX
Freedom Fighter
 
Avatar użytkownika MinX
 
Data rejestracji: 23.05.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 122
MinX zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To pewnie wina ASPI. Przeinstaluj sterownik dostępny na Cdrinfo i napisz czy pomogło.
MinX jest offline  
Stary 09.08.2001, 21:05   #3
radaro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Posty: 5
radaro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety nie pomoglo.Nie mam pojecia czemu to moze nie chodzic.Probowalem juz chyba wszystkiego.A mozliwe jest to ze mam za slaby sprzet do takich operacji?
radaro jest offline  
Stary 10.08.2001, 05:37   #4
Bogdan
Gość
 
Posty: n/a
e tam - ja mam gorszy komputer i ngrywarke tez strasza i jest O.K. Moze masz za duzo programow do nagrywanie i sie "gryza". Nero nie lubi konkurencji ( wlasnie chodzi o Aspi) wywal wszystkie , wyszysc rejestr i zainstaluj jeden,
ale porzadny (np.Nero lub Wiona) , a potem dopiero wyrzucaj komputer przez okno
 
Stary 10.08.2001, 06:59   #5
Jerry
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.04.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 101
Jerry w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja miałem podobny problem. Podczas nagrywania nagle nagrywarka przestawała nagrywac a twardziel wysyłał dane dalej. Jak sie już zawiesił to nic nie pomagało tylko RESET. Po zje.....dzeniu około 25 płytek doszłem do tego dlaczego tak sie działo. Mianowicie podczas pierwszego uruchomienia programu do nagrywania program pyta sie gdzie ma przechowywac pliki obrazu. On chciał ładowac do TEMPA a ja mu zawsze wskazywałem dysk D ponieważ na C mam mało miejsca. Podczas kolejnej instalacji windozy i uruchomieniu programu potwiedziłem zeby przechowywał pliki w Tempie i od tego czasu wypaliłem około 60 płytek i nie zepsułem ani jednej. A padały mi płytki tylko przy nagrywaniu muzy a jak nagrywałem gry to niezawiesił mi sie ani razu.
__________________
Pozdr.
Jerry
Jerry jest offline  
Stary 12.08.2001, 09:23   #6
radaro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Posty: 5
radaro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A jednak byla to wina Aspi.Nie wiem czemu ale moj komp nie trawi Aspi od Nero i stad ten blad.Zainstalowalem Adaptecowskie Aspi i zainstalowalem Winoncd i wszystko juz jest ok.Dzieki za pomoc.
radaro jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.