Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.08.2005, 12:19   #1
mcfly
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 6
mcfly w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywanie płyt Audio-Cd a odtwarzacze...

Już jakiś czas temu próbowałem znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego na w odtwarzaczu cd w wieży Samsunga znajomego, niektóre płyty Audio nagrywane na nagrywarce działają, a niektóre nie działają. ( oryginalne płyty wszystkie chodziły bez wyjątku, tylko te które były nagrywane w np. nero na nośnikach wszelakich firm - częsciowo nie chodziły ). Teraz problem powrócił tzn. mam radio samochodowe Sony i ono w ogóle nie odtwarza "pirackich" tzn. nagranych na mojej nagrywarce płyt Audio Cd ( nagranych z mp3 - nie skopiowanych). Czy ktoś wie dlaczego tak sie dzieje oraz jak taki problem ominąć ? Musi być jakieś logiczne wytłumacznie dlaczego odtwarzacz widzi że oryginał to oryginał a piraty zlewa ...i pewnie jest jakieś obejście :-)
dzięki za pomoc
mcfly jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2005, 12:33   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a z jaka predkoscia pALISZ te nosniki ??

ja staram sie palic 4x w ostatecznosci 8x i to MAx i czytane sa wszedzie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 04.08.2005, 12:55   #3
mcfly
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 6
mcfly w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm prędkość jakoś nie grała do tej pory roli... tzn. wypalałem na róznych prędkościach, nośnikach i nagrywarkach. W tym pierwszym przypadku ( wieży) dochodziło do takich absurdów że potrafiła nie czytać jednej z dwóch płyt tej samej forirmy nagranych na jendej wypalarze, z ta samą prędkością tym samym progiem... a co do radyjka samochodowego to wygląda na upartego "dziada" i nie czyta nieoryginałów. Na wszelki wypadek spróbuje jeszcze zaraz wypalić min. prędkościa.
Za to jak już wspomniałem cd działa z wszelkimi badziweiami z cyklu płyty z gazet itp no i oryginałami.
mcfly jest offline  
Stary 04.08.2005, 22:24   #4
mcfly
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 6
mcfly w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
4x 8x 12x... itd predkosc nie gra roli i tak nie czyta - sprawdzone.
mcfly jest offline  
Stary 05.08.2005, 08:03   #5
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Przy wypalaniu audio wybieraj zawsze metodę Disc-At-Once oraz zamykaj CD.
SEBAW jest offline  
Stary 05.08.2005, 10:27   #6
mcfly
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 6
mcfly w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja naprawde nie wypalam plyt od wczoraj takie rzeczy jak metody wypalania, zamykanie, zostawianie otwartej sesji, zmiany nosnikow, predkosci ... to wszystko mam za soba. Raczej chodzilo mi tu o rzeczowe podejscie do sprawy, napewno mozna wytlumaczyc na jakiej zasadzie radio wie ze to oryginal, i w ten sposob sprawic zeby tak samo myslalo o wypalonej w domowych warunkach plytce.
mcfly jest offline  
Stary 05.08.2005, 12:29   #7
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
trzeba przeczyscic laser w wiezy

moze sie pobrudzil
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 06.08.2005, 08:01   #8
mcfly
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 6
mcfly w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To już też było , w wiezy czyscilem ( w radiu samochodowym nie ) i nic
mcfly jest offline  
Stary 06.08.2005, 09:30   #9
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Może radio ma blokadę na piraty. Sprawdza ATIP i jeżeli istnieje to nie odpala płytek. Bo jak wiemy oryginały nie posiadają ATIPu.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Stary 07.08.2005, 16:26   #10
mcfly
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.08.2005
Posty: 6
mcfly w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przeczytalem co nieco o Atipie... i w sumie duzo madrzejszy nie jestem wprzypadku tego radio mogloby to byc odpowiedz na moje problemy.. wiec teraz pytanie czy sa tloczone w ogole plyty bez ATIPi czy oryginaly go rzeczywiscie nie posiadaja
dzieki za pomoc
mcfly jest offline  
Stary 07.08.2005, 18:00   #11
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jeśli nie odtwarza płyt CD-R/W to już nie będzie odtwarzał, taka już polityka Sony.
Prosty przyklad to Sony PlayStation . Laser jest tak skalibrowany aby nie czytał płyt wypalanych.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.