Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2002, 08:06   #1
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
LG GCE 8240B 24x10x40 jeszcze raz

Próbowałem usystematyzować swoją wiedzę n/t tej nagrywarki. Przeszukałem forum i ... znalazłem rozbieżne opinie.
No to jeszcze raz
Napiszcie jak ten sprzęt Wam działa, co kopiuje a czego nie (u mnie sd2 skopiował) i jaki macie firmware.
Ale please nie piszcie o innych spawarkach tylko o Lg 24
Z góry dzięki & pozdo
Pedros jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.03.2002, 08:38   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,680
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak mogłeś Pedros zdradzić starą, poczciwą, niezawodną, piękną etc. LGx12. Wstydź się ;-) .
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 14.03.2002, 10:06   #3
maly
Gość
 
Posty: n/a
Też mam takie nieszczęście że kupiłem 24 przed pojawieniem się testu na stronach cdrinfo. Jeśli chodzi o safe disc 2.51 w góre i w dół, to zapomnij. Owszem przekopiuje, ale nie z orginalnych płyt. Kumpel z którym kupiliśmy lg24 wkużył się i kupił szajsung'a - ten tnie wszystko. Ja nie rezygnuję z lg24, poczekam na ukazanie się nowego biosu lub przeróbki 1.06, tak aby cięła SD.
W końcu 28% odwiedzających cdrinfo na przegryzarki LG.
 
Stary 14.03.2002, 10:23   #4
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zetoxa (14-03-2002 08:38):
jak mogłeś Pedros zdradzić starą, poczciwą, niezawodną, piękną etc. LGx12. Wstydź się ;-) .
W życiu! Siedzi sobie spoko na sec slave i wieczorem będzie do mnie mrugać zielonym okiem
Jak ją będę zdradzał to musi mi się opłacać.

To tak - kumpel się uparł (cena LG 24x) to wziąłem z zaprzyjaźnionego sklepu na stół, podpiąłem i ... dla testów rąbnąłem Sims Randka z ORYGINAŁU (jak wiadomo sd2).
Clone widział wszystkie prędkości od 1 do 24x, odczyt 4 zapis 8 choć pewnie dla innych parametrów też by przeszło. Testy uruchomieniowe OK z CDR i RW.
No to się dziwię bo opinie są inne i inny opis na CDRinfo - sprzęt.
I stąd mój post.
Pozdro
Pedros jest offline  
Stary 14.03.2002, 13:47   #5
miss
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.03.2002
Posty: 7
miss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Z tym sd2 to jest tak, lg24 skopiuje je i ta kopia pojdzie ale tylko w nagrywarce w CDROMie nie. Sprawdz sobie test z sd2 z cdrinfo na pewno go nie przejdzie. Poza tym to dobra spawarka
miss jest offline  
Stary 14.03.2002, 14:50   #6
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
miss - czy Ty czytałeś co napisałem.
Testy uruchomieniowe gry OK!
A to znaczy poprawnie z dwóch RÓŻNYCH nagrywarek LG i dwóch różnych CD-ROMÓW LG i Asus (no bo to miałem w domu)
I z dwóch różnych płyt. CDRW HiSpeed Emtec i CDR Akoss 24.
I ...?
Koledzy. Ja sobie sam nie chcę odpowiadać
Pozdro
Pedros jest offline  
Stary 14.03.2002, 21:32   #7
miss
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.03.2002
Posty: 7
miss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pedros sprawdz test sd2 z cdrinfo !
Jezeli bedzie wszystko OK to mozesz smialo zjechac chlopakow z cdrinfo ze robia zla reklame spawarce LG 24
Moja tez jakas tam gre przegrala ale testu nie przeszla
miss jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.