Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.12.2002, 15:43   #16
januszp
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 11.08.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 395
januszp niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kilka slów na temat numeru seryjnego w "NeroBurningRom" :
Jakiś czas temu zakupiłem wersję box nagrywarki "TEAC X24" .Wraz z nagrywarką otrzymałem Nero w wersji 5.0 .Na okladce widniał nr seryjny do softu .
Ten numer wykorzystuję aż do dziś .Działa on z wszystkimi wersjami ,jakie do tej pory miałem .
Wiemy iz wersje rozprowadzane z nagrywarkami maja pewne minusy :
działają tylko z nagrywarką zakupioną wraz z tym oprogramowaniem .
W ten sposób dochodzi do kuriozalnych przypadków :
Kupuję LiteOn-a X52 instaluje soft dołączony do nagrywarki ,sęk w tym iż dysponuję dodatkowo nagrywarką DVD i....klapa soft nie widzi mi nagrywarki DVD .Instaluję "Nero" ,który dołączony został do nagrywrki DVD i ...klapa soft nie widzi nagrywarki LiteOn .
Rozwiązaniem tego problemu jest numer seryjny ,którym dysponuję - po wpisaniu tego numeru nastepuje restart ,po restarcie każdy z wersji (dotychczasowych)programu "Nero" rozpoznaje wszystkie nagrywarki bez problemu .Z tego co słyszałem mój numer będzie niestety działał aż do czasu wypuszczenia wersji "6.0" tak więc pożniej trzeba będzie ...
Tak więc kluczem do sukcesu jest odpowiedni numer seryjny ,ktry napewno większośc forumowiczow także posiada .
Jeśli chodzi o dodatkowo płatne kodeki (MP3 oraz MPEG2) to niestety troche kosztują ,wiec użytkownicy szukają odpowiedniego antidotum .
Kto chce mieć ten napewno znajdzie .

Co do nowej wersji "Nero" ,to czekam na opinie forumowiczów .
Domyślam sie iż na razie oprócz : "dodano obsługę nowych nagrywarek..." nic ciekawego ,nowego w nim nie będzie (sądząc po jego wadze ).
Myślę iż pewne nadzieje na inowacje mozna wiązać wraz z pojawieniem się wersji 6.0 ...no ale któz to może wiedzieć ...
jaro
januszp jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.12.2002, 16:41   #17
cpuks
Registered
 
Avatar użytkownika cpuks
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Zielona Gora
Posty: 52
cpuks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jest jedna nowa wg mnie wazna rzecz - kodek MP4 (MPEG-4 AAC czyli AACplus)
Dziala tylko ze nie ma zadnego playerka zeby sprawdzic jak jest z jakoscia i wogole Ale jest! W wersji DEMO pozwala na zakodowanie 50 plikow przez 30 dni (pozostaje czekac na cracka i plugina do winampa)
cpuks jest offline  
Stary 19.12.2002, 17:04   #18
masterofp
masterofp.us
 
Avatar użytkownika masterofp
 
Data rejestracji: 13.12.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 53
masterofp w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
cpuks napisa***322;(a)
Jest jedna nowa wg mnie wazna rzecz - kodek MP4 (MPEG-4 AAC czyli AACplus)
Dziala tylko ze nie ma zadnego playerka zeby sprawdzic jak jest z jakoscia i wogole Ale jest! W wersji DEMO pozwala na zakodowanie 50 plikow przez 30 dni (pozostaje czekac na cracka i plugina do winampa)
http://musicija.narod.ru/Miscellaneous/ ściągam jakiś plugin stąd. Ciekawe czy to zadziała idzie oszamiająco szybko 0,1 kb/sek
__________________
regards, masterofp
masterofp jest offline  
Stary 19.12.2002, 17:11   #19
masterofp
masterofp.us
 
Avatar użytkownika masterofp
 
Data rejestracji: 13.12.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 53
masterofp w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Działa!
Dołączone pliki
File Type: exe in_mp4.exe (386.3 KB, 120 oglądane)
__________________
regards, masterofp
masterofp jest offline  
Stary 19.12.2002, 17:14   #20
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
fakt, że nero obsługuje aac może i jest nowością, ale już aac żadną nowością nie jest...aac jest od długiego czasu w użyciu...dziwię się dlaczego nero nie ma wsparcia dla mpc, bo wystarczy poszukać ile jest dostępnych utworów w aac, a ile w mpc i po tym ocenić jakim zaintersowaniem cieszą się poszczególne formaty...nowe feurio też ma mieć wsparcie dla aac tylko po co?...kiedyś zapytałem ich dlaczego feurio nie ma wsparcia dla mpc to odpowiedzieli, że wielu uzytkowników twierdzi, że ten a ten format jest najlepszy....ale tutaj nie chodzi o stwierdzenia tylko o fakty, a te mówią same za siebie...a jeśli chodzi o pluginy aac do winamp'a - przecież są takowe....wystarczy wstukać w google....
np. www.dailymp3.com/files/inaac.zip

Ostatnio zmieniany przez pepperman : 19.12.2002 o godz. 17:22
pepperman jest offline  
Stary 19.12.2002, 18:04   #21
cpuks
Registered
 
Avatar użytkownika cpuks
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Zielona Gora
Posty: 52
cpuks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jasne ze MPC niszczy wszystko (no prawie ale musicie zwrocic uwage ze to nie jest aac tylko mp4 czyli aac + sbr (to dzieki czemu jest mp3pro) teraz wiecie o co chodzi? Podobno mp3 - 128 = mp4 - 64...
cpuks jest offline  
Stary 19.12.2002, 18:26   #22
cpuks
Registered
 
Avatar użytkownika cpuks
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Zielona Gora
Posty: 52
cpuks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No posluchalem juz sobie troszke jest oki ale nie powiem jak wyglada przenoszenie f dopoki nie bedzie plugina do takiego np COOL EDITA ale poproboje zrobic mp4 a potem wava i zobaczyc w CE jak jest tylko ze nie jest to zbyt dokladne ale dam znac po testach.

Pamietajcie ze to nie jest AAC tylko AACplus!
cpuks jest offline  
Stary 19.12.2002, 18:28   #23
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tym bardziej jest to dziwne...ile utworów można znaleźć z rozszerzeniem mp4? coś przypomina mi to politykę MS, który zawsze wie co jest lepsze dla jego klientów...a co do mp3pro...ja tam w to nie wierzę...rzeczywiście mp3pro przy 64 (a raczej przy 96) brzmi może jak i 128, ale tutaj cudów nie ma....prawda jest brutalna jeśli chodzi o mp3...im mniejszy bitrate, tym więcej wycięto...a ile traci się przy mpc wystarczy zobaczyć w cooledit....spektrum prawdę Ci powie

Ostatnio zmieniany przez pepperman : 19.12.2002 o godz. 18:33
pepperman jest offline  
Stary 19.12.2002, 18:36   #24
cpuks
Registered
 
Avatar użytkownika cpuks
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Zielona Gora
Posty: 52
cpuks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No posluchalem juz sobie troszke jest oki ale nie powiem jak wyglada przenoszenie f dopoki nie bedzie plugina do takiego np COOL EDITA ale poproboje zrobic mp4 a potem wava i zobaczyc w CE jak jest tylko ze nie jest to zbyt dokladne ale dam znac po testach.

Pamietajcie ze to nie jest AAC tylko AACplus!
cpuks jest offline  
Stary 19.12.2002, 18:40   #25
cpuks
Registered
 
Avatar użytkownika cpuks
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Zielona Gora
Posty: 52
cpuks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pepperman napisa***322;(a)
tym bardziej jest to dziwne...ile utworów można znaleźć z rozszerzeniem mp4? coś przypomina mi to politykę MS, który zawsze wie co jest lepsze dla jego klientów...a co do mp3pro...ja tam w to nie wierzę...rzeczywiście mp3pro przy 64 (a raczej przy 96) brzmi może jak i 128, ale tutaj cudów nie ma....prawda jest brutalna jeśli chodzi o mp3...im mniejszy bitrate, tym więcej wycięto...a ile traci się przy mpc wystarczy zobaczyć w cooledit....spektrum prawdę Ci powie
Jasne fajnie nie sprzeczam sie co do MPC ale widziales spektum mp3pro na 80Kbit Nie mowiac juz o 96... robi wrazenie ale nie ma dobrego szybkiego plugina do winampa i to jest powod dla ktorego mp3pro nie bedzie popularne a mp4 ma taka szanse - nawet zmiana z 3 na 4 dla wielu ludzi bedzie mowila kurde cos nowego pewnie lepsze no i jest juz porzadny plugin do winampa non stop rozwijany wiec zobaczymy...

Ja swoja droga czekam na Feurio 2 z ogg i mpc...
cpuks jest offline  
Stary 19.12.2002, 19:25   #26
witkowal
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika witkowal
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Wawa
Posty: 255
witkowal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja tam nie zauwazylem roznicy miedzy nowsza a starsza wersja Nero.... Ale nowsza zawsze lepsza Trzeba byc na czasie
__________________
Pozdrowienia, Witek
mój email
"Wróg mojego wroga jest moim przyjcielem"


witkowal jest offline  
Stary 19.12.2002, 19:58   #27
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
witkowal napisa***322;(a)
.... Ale nowsza zawsze lepsza Trzeba byc na czasie
ja tam jestem chyba maniakiem tego co nowe, jak tylko cos wychacze w necie o wyzszym numerku to odrazu biore sie do zasysania
oczywiscie zdarzalo sie (ale rzadko) ze wracalem do wersji troszke starszych.
POZDRAWIAM.
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline  
Stary 19.12.2002, 20:22   #28
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
rzeczywiście przy tej 80-tce spektrum prezentuje się okazale, ale szczerze powiedziwaszy gdybym zobaczył je najpierw przed usłyszeniem to spodziewałbym się lepszego dźwięku choc i tak brzmi to całkiem nieźle....ale i tak jestem zwolennikiem teorii, że co obcięte to obcięte...gdyby tak nie było nie tworzyliby nowych formatów jak dvdaudio czy sacd, które wykraczaja poza mozliowsci zwykłego cd, a tutaj wręcz odwrotna polityka (chyba troche odbiegłem)....dlatego sens, aby stosować mp3pro to chęć zaoszczedzenia na objętości pliku przy w miarę satysfakcjonującej jakości....a jeśli chodzi o wtykę - przecież thomson miał coś takiego dla winamp'a i tego co pamiętam chodziło całkiem dobrze...pozdrawiam

PS. feurio z obsłgą mpc i ogg...marzenie...ale sadząc po tym co mi odpowiedzieli szybko nie należy się chyba spodziewać takiej konfiguracji
pepperman jest offline  
Stary 19.12.2002, 20:35   #29
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mp3pro to ciekawe zjawisko, ale przydaje sie tylko do odtwarzaina na kompie, o robieniu z tego plyty CDAudio nawet nie mysle.
jesli ktos szuka wtyki mp3Pro do winampa, to niech juz nie szuka
wtyka w zalaczniku. dodam tez ze sie rozwija, wolno, ale zawsze cos.
POZDRAWIAM.
Dołączone pliki
File Type: rar mp3proaudiodecoder_v1_2.rar (208.1 KB, 53 oglądane)
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline  
Stary 19.12.2002, 22:29   #30
Krzycho83
Racer
 
Avatar użytkownika Krzycho83
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,538
Krzycho83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plugin do Winampa na mp3pro mozna pobrac z oficjalnej stronki producenta: www.thomson.com
Krzycho83 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.