Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.12.2001, 07:18   #1
dread
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.06.2002
Posty: 31
dread w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TEAC W524E - wazne pytanko

Witam!
Panowie! Jak to w końcu jest z tym TEACem: tnie SF2 czy nie Bo w testach na cdrinfo mowia ze tak a kilku uzytkowników, oraz ostatni CHIP twierdzize nie!!!
Prosze "normalnych' pipol którzy robili 'kopie bezpieczenstwa' tym sprzętem o opinie. Mam zamiar ja kupic, ale wstrzymalem sie wobec takich opini...
dread jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.01.2002, 23:13   #2
Jacek1
Gość
 
Posty: n/a
Testowalem na 2 napedach Teac'a i zaden nie przeszedl testu efm z cdrinfo. Jednak LiteON 24X poradzil sobie bez problemu. Mimo wszystko wybralem Teaca.
 
Stary 11.01.2002, 07:41   #3
dread
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.06.2002
Posty: 31
dread w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thanks, zrobiłem to samo co Ty - wybrałem TEACa ale tutaj niespodzianka!!!Płytka z wypalonym EMF z CDRinfo dziala bez zarzutu i to na kilku róznych napedach cdrom i dvd!!!
dread jest offline  
Stary 11.01.2002, 13:16   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 33,355
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
dread (11-01-2002 07:41):
Thanks, zrobiłem to samo co Ty - wybrałem TEACa ale tutaj niespodzianka!!!Płytka z wypalonym EMF z CDRinfo dziala bez zarzutu i to na kilku róznych napedach cdrom i dvd!!!
mozesz podac wersje biosu twojego teaca? tez sie do niego przymierzam, dzieki... Grzegorz
grzeniu jest offline  
Stary 11.01.2002, 20:34   #5
ajronman
Gość
 
Posty: n/a
Cześć,
właśnie wypaliłem obraz z drugiego testu SD2 i zarówno teraz jak i po przeprowadzeniu poprzedniego testu pliki kopiowały się bez problemu (DVD LG).
Teaca W524E kupiłem pod koniec grudnia (wersja OEM, data produkcji grudzień 2001, firmware v. 1.0a).
Z uwagi na krótki okres użytkowania nie mogę wypowiedzieć się dogłębnie na temat tej wypalarki. Dodam tylko tyle, że próba skopiowania oryginalnej płyty Harry Potter PL (safedisc 2) zakończyła się pełnym sukcesem, i to zarówno z uaktywnioną opcją "amplify weak sectors" jak i bez niej. Płytka odpalała się bez problemu w kilku napędach (Clone CD wersja 3341, ustawienia takie jak zaleca Clony XL, szybkość nagrywania obrazu 4x). NIE UDAŁO mi się natomiast skopiować nagranej płytki (wypalany obraz oryginału działa bezbłędnie za każdym razem).
Na koniec mojego przydługiego posta chciałbym się jeszcze wypowiedzieć na temat różnych listów na temat tego czy dana nagrywarka przegrywa (czy nie) SD2. Mam wrażenie, że wiele zamieszania wynika z faktu, że piszący o swoich sukcesach w pokonywaniu tego zabezpieczenia na różnym sprzęcie NIE ZAWSZE PRZEGRYWAJĄ NAPRAWDĘ ZABEZPIECZONE PŁYTY! Myślę, że często są to już "złamane" krążki, jednakże programy wykrywające zabezpieczenia oczywiście pokazują, że płyta jest zabezpieczona (bo znajdują określone pliki charakterystyczne dla SD2). Płyty takie przygrywają się bez problemu a szczęśliwy posiadacz wypalary donosi, że jego sprzęt przegrywa SD2, co jest oczywiście nieprawdą. (Ostatnio np. wpadła mi w ręce FIFA 2002, Clony XL pokazał, że jest SD2 a podczas przegrywania nie było ani jednego bad sektora a po skopiowaniu gra chodziła bez problemu (bez cracka).
- i co wy na to?
 
Stary 13.01.2002, 08:32   #6
dread
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.06.2002
Posty: 31
dread w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
grzeniu (11-01-2002 13:16):
Cytat:
dread (11-01-2002 07:41):
Thanks, zrobiłem to samo co Ty - wybrałem TEACa ale tutaj niespodzianka!!!Płytka z wypalonym EMF z CDRinfo dziala bez zarzutu i to na kilku róznych napedach cdrom i dvd!!!
mozesz podac wersje biosu twojego teaca? tez sie do niego przymierzam, dzieki... Grzegorz
BIOS 1.0a naped TEAC CD-W524EK
dread jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.