Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.03.2002, 23:22   #1
Cinas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.02.2002
Posty: 14
Cinas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nagrywaniem płyt po Windowsem XP!

Mam Windows XP Profesional Durona 700 płyte na VIA 384 MB ramu GeForca 2 choc to niema juz wiekszego znacenia nagrywarke LG GCE-8160B 16x. Jak miałem Win 98 se to z nagrywaniem niebyło żadnego problemu a po zainstalowaniu XP niezawsze ale prawie zawsze podczas nagrywania niezaleznie jakim programem (Nero czy tez Clone te najnowsze wersje pod XP) system sam mi sie restartuje niszczas tym samym płyte. Zainstalowałem wszystko co było możliwe najnowsze drivery do wszystkiego i nadal to samo. Co mam zrobic i w czym jest problem. Udaje mi sie nagrywac płyty jedynie programem wbudowanym w XP ale tego niemozna nazwac programem ale to jest dziwne ze tym idzie a innymi nie co jest grane z gory dzieki za pomoc.
Cinas jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.03.2002, 00:17   #2
Pab
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 13.03.2002
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 80
Pab zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Poza marginesem

A tak siedzę sobie i się nudzę, tak sobie p... palcami po... klawiaturce. Jak się nudzisz to wrzuć w search "XP" z ostatnich kilku dni dalej nie patrzyłem. Raczej nie znajdziesz fanfar na cześć XP i nagrywania pod tym Windowsem. Zrób sobie dwa OS'y na osobnych partycjach, np. na C: ok. 1,5~2,0 GB Win98SE, a na D: co tam sobie chcesz. Może być i XP. No oczywiście do tego ze dwie inne partycje =4. Na Win98SE i znów... nie będziesz miał ŻADNEGO problemu :-) Trzeba poczekać na jakąś konkretną łatę do XP za dużo problemów. Podobno ma być ale jako XPSE i tylko OEM. Hmm. A swoją drogą to podejrzane, to nagrywanie pod XP - ukryty monopol??
__________________
Cze!
Pab
Pab jest offline  
Stary 22.03.2002, 11:20   #3
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,644
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... zaraz wam Weron napisze, że pod XP nagrywanie jest cudowne i bezproblemowe.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 22.03.2002, 14:13   #4
statistica
Bywalec
 
Data rejestracji: 01.03.2002
Posty: 67
statistica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No ja musze przyznac ze przeinstalowalem (nainstalowalem na 98 XP) no i nie widze problemow...

ale niebawem troche wiecej potestuje:-))

(swoja droga moze ...to te dokuczliwe opcje w XP...heheh)
statistica jest offline  
Stary 22.03.2002, 14:55   #5
&y
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 07.06.2001
Posty: 157
&y zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zetoxa (22-03-2002 11:20):
... zaraz wam Weron napisze, że pod XP nagrywanie jest cudowne i bezproblemowe.
Moze nie jestem Weron, ale pod XP nie mialem problemuf z nagrywaniem (nawet EasyCD chodzil, mimo ze Xp protestowal przy jego instalacji ) tak wiec nie wiem czemu narzekacie
Pozdro.
__________________
.: O tym kim jestes, nie swiadczy to co posiadasz, lecz jak to wykorzystujesz :.\n&y
&y jest offline  
Stary 22.03.2002, 16:25   #6
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Zetoxa (22-03-2002 11:20):
... zaraz wam Weron napisze, że pod XP nagrywanie jest cudowne i bezproblemowe.
Hehe.
Widze Zetoxa, ze dobrze mnie znasz.
Jak najbardziej zgodze sie z tym.
Jest cudowne i bezproblemowe.
A poza tym jak mialem 98SE to takze nie mialem problemow.
Moze to wina podzespolow, nie wspolpracuja dobrze ze soba(plyta na via za dobrze mi sie nie kojarzy).
Weron jest offline  
Stary 22.03.2002, 17:44   #7
Kermit83
NVISION
 
Avatar użytkownika Kermit83
 
Data rejestracji: 20.01.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 68
Kermit83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z czego mi wiadomo to LG nie bardzo działają w WinXP. Miałem ten problem z LG CED-8042B i LB CED-8080 i LG CED-8083. Teac czy LiteOn działają bez problemu.
__________________
..:: Kermit83 - NVISION - www.nvision.pl ::..
Kermit83 jest offline  
Stary 22.03.2002, 18:32   #8
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zetoxa (22-03-2002 11:20):
... zaraz wam Weron napisze, że pod XP nagrywanie jest cudowne i bezproblemowe.
nie tylko Weron, ja tez
xp tak samo jak 2k i win98se są bazproblemowe i pod żadnym z nich nie miałem i nie mam problemów z paleniem / tylko że przenigdy nie miałem lg /
a pod xp od chyba 4 miechów zainstalowanym TYLKO dwa razy miałem niekontrolowany reset złoma / prawdopodobnie z winy IE / mimo iż sprzęt jest kręcony magistralą a wypałka to mający nie najlepszą opinię szajsung i oczywiście płyta na via
po peostu trzeba dobrze sys zaistaloweac i dobre stery wrzucuic i dobrze to razem ustawić / co w wypadku xp i 2k nie jest tak proste i szybkie jak w 9x /
a co do rozwiązania problemu kolegi to przydałoby się podać co zaistalowane i tym podobne pierdoły bo z fusów to moja babcią wróży a nie sądze by ta umiejętnośc była wszystkim tu piszącym dobrze znana
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 22.03.2002, 18:36   #9
Cinas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.02.2002
Posty: 14
Cinas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Znalazłem rozwiazanie tego mojego problemu. Zainstalowałem sobie wszystkie dodatki jakie sa na stronie oficjalnej Windowsa XP i jakos działa bez problemu ale jeszcze niewiem jak długo narazie nagrałm 10 płyt i bez problemu. Ale i tak dzieki za wszelką pomoc.
Cinas jest offline  
Stary 22.03.2002, 18:44   #10
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Kermit83 (22-03-2002 17:44):
Z czego mi wiadomo to LG nie bardzo działają w WinXP. Miałem ten problem z LG CED-8042B i LB CED-8080 i LG CED-8083. Teac czy LiteOn działają bez problemu.
A ja wlasnie mam lg 8080b i bardzo dziala.
Weron jest offline  
Stary 25.03.2002, 17:45   #11
gabson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.03.2002
Posty: 17
gabson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Miałem identyczny problem !!!!
Płyta ECS(via) Duron 800 128 ramu Nagr TEAC.
Ja pogrzebałem w biosie i nie ma problemu.
Niestety nie wiem do końca co zmieniłem i jakiego ustawienia to była wina .
Pozdrawiam
Gabson
gabson jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.