Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.11.2003, 21:16   #61
Drizzt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Posty: 5
Drizzt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam problem ze spadajaca predkoscia nagrywania i juz nawet na 16x ma tyle błedow ze odczytac sie nieda
Wiec mam zamiar odniesc ja w poniedzialek do serwisu tylko :
Jak opisac przyczyne reklamacji ?

A i gwarancji mam 18 mies .
Drizzt jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.11.2003, 21:47   #62
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W sklepie powiedziano mi, ze na ten moment nic nie uzskam wysylajac go ciagle do servisu (2X to zrobilem). Beda zmieniac bios, przeczyszcza, moze cos wiecej, ale nie wymienia na nowy jesli chodzi i jakos nagrywa.
3X juz mi sie nei chcialo wysylac i kupilem litka. Mam jeszcze troche gwarancji, jak cos mi odbije to znow wysle...
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 30.11.2003, 20:06   #63
kaleba
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.11.2003
Posty: 4
kaleba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Teac

Gdy w swoim TEAC amienilem bios na 1.0f nagrywarka odżyła zawsze zapisze plytke wszystko wrocilo do normy
__________________
DARO
kaleba jest offline  
Stary 01.12.2003, 17:23   #64
karwa83
Bywalec
 
Avatar użytkownika karwa83
 
Data rejestracji: 31.10.2003
Posty: 40
karwa83 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy

No i niestety ale jestem kolejnym "szczęśliwym" posiadaczem Teac W540E. Po roku kicha po prostu wszystko ch** szczelił. No i musze kupić nową spaware. Czy Teac to juz takie dziadostwo i tylko lecą na opinii czy to tylko ten model. Zobaczymy co będzie z tymi nowymi modelami. Pewnie je też po roku do kosza
__________________
Zakładowa komisja lekarska prosi Pana/Panią o dostarczenie do laboratorium próbek krwi i kału w celu stwierdzenia czy ma Pan/Pani pracę we krwi czy w dup*e.
karwa83 jest offline  
Stary 01.12.2003, 19:14   #65
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja tam juz olalem puki co ta nagryware (moze jeszcze raz sie zbiore i wysle do servisu), ale kupilem nowa - litka - tez sie cos pier****, naszczescie wymienia mi od reki.
Wniosek - wszystko jest do dupy. Teac ktory wg mnie jest/byl modelem rewelacyjnym sie ludzom notorycznie idzie *****. I badz tu madry!!

karwa83 - gratuluje obrazka, uroczy psiak
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 19.12.2003, 21:13   #66
Vavoom
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Vavoom
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 229
Vavoom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Thumbs down

Cytat:
Napisany przez Vavoom
Ja oddałem. Może jeszcze w tym roku dadzą odpowiedź :-) Zobaczymy jak będzie. Jeśli chodzi o nagrywanie max. 16x to nie było z moim Teackeim nigdy żadnych problemów.

Ehh.... Już wróciła. Nagrałem na rozgrzewkę 4 płytki z pr. 16x po czym nagrałem 690MB danych na płycie 700MB (52x max.) z prędkością 40x. Płyta się nagrywała jakieś 6 minut. Przy przejściu z prędkości 16 (lub 20, nie pamiętam) na 24x szalała - rozpędzała się na maxa aż wyła, zwalniała do zera, coś w środku piszczało. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko zachować spokój :-)
Przy 95%, kiedy to po raz pierwszy od kilku miesięcy zobaczyłem, że ta nagrywarka nagrywa 40x, stało się coś takiego, że zaczęła chamować, znowu rozpędzać się, aż ustaliła sobie prędkość 32x i tak dokończyła płytę...... Odczytać się tego nie da.
Z tego co poznaję, to nasmarowali części mechaniczne - tacka, wózek z laserem chodzą ciszej. Silnik napędu płyty wydaje dodatkowo jakiś pisk (nie wiem, ok. 1kHz).......
Nie mam słów. Czy ktoś ma może jakiś pomysł co z tym teraz zrobić? Kupić nową nagrywarkę a tą usilnie reklamować (gwarancja do września przyszłego roku). Proszę o sugestie. Dziękuję z góry!
Vavoom jest offline  
Stary 03.05.2004, 20:59   #67
DJ DAREK
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.05.2004
Posty: 36
DJ DAREK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam
ja jestem takze posiadaczem tej cudnej nagrywaki CD-W540E :/ kupilem ja w 2002.08.01 chodzila bez zarzuty, malo co nagrywalem na niej bo ne mialem takiej potrzeby ostatnio tylko sie nagromadzilo na dysku rzeczy i trzeba bylo nagrac pliki z obrazami plyt na jakas CD i sie zaczelo nie nagrala ani jednej sposrod 5 plyt :/ caly czas blad zapisu zmienilem biosa z 1.0c bo taki mialem na 1.0k i to samo nie wiem czy to stary system czy to tak jak wy mowicie licznik sie skonczyl dla niej
DJ DAREK jest offline  
Stary 03.05.2004, 21:10   #68
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Te nagrywarki nie mają dobrej opinii...
Moja parę płytek s*******iła ale dlatego, że za szybko nagrywałem. Nauczyłem się, że nie dawaj maxa i nie wierz co jest napisane na płytce. To co pisze na płytce: nagrywam wyraźnie wolniej: pisze 52x - nagrywam 32x, pisze 40x - nagrywam 24x. BIOS 1.0k (jak tylko się ukazał).
Tak działając nie mogę powiedzieć, że to jest zła nagrywarka. W ostatnim tygodniu nagrałem ponad 50 płytek i wszystkie O.K.: zielone datex, białe esperanza i srebrne hawki. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 03.05.2004, 21:39   #69
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nagrywara jest super, dopuki nie pojawia sie pierwsze problemy, potem to juz tylko placz i zgrzytanie zebow
opinie maja reczej dobra, uwaza sie ten model za ostatni dobry Teac...
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 05.05.2004, 09:17   #70
DJ DAREK
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.05.2004
Posty: 36
DJ DAREK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a jak oddawaliscie to do serwisu to z czym wracala z jakimi objawami, wiedzieliscie cos wogole??
DJ DAREK jest offline  
Stary 05.05.2004, 10:29   #71
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez DJ DAREK
a jak oddawaliscie to do serwisu to z czym wracala z jakimi objawami, wiedzieliscie cos wogole??
Wracala z takimi samymi objawami, mi zmieniali tylko biosy
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 05.05.2004, 18:56   #72
DJ DAREK
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.05.2004
Posty: 36
DJ DAREK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
i co jeszcze pewnie zlamasy mowili ze u nich pieknie ladnie dziala ??
DJ DAREK jest offline  
Stary 05.05.2004, 22:21   #73
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez DJ DAREK
i co jeszcze pewnie zlamasy mowili ze u nich pieknie ladnie dziala ??
NIe wiem, zalatwialem to przez sklep. POtem powiedziano mi, ze o wymianie moge zapomniec, bo Teac dostaje w d... ptzrz Litka i LG, interes pada
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 06.05.2004, 19:00   #74
Docent
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 124
Docent w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm no to jestem kolejnym w klubie posiadaczy teac'a w540e. i tak samo jak wam zaczal sie walic po okolo 1,5 roku (strudem zdazylem oddac na gwarancje). wrocila z gwarancji i wyglada lepiej (jeszcze jej nie dotestowalem do konca). wgrali mi bios 1.0f. mam nadzieje ze juz nie bedzie swirowan. ale szczerze mowiac juz nikomu nie polece kupowac ŻADNEGO modelu teac'a.
PS: posiadam jeszcze model w58e i jest nie do zdarcia nagralem na nim DUUUŻO plyt i nadal smiga jak marzenie (a ma juz chyba ze 3-4 lata)... to byly dobre czasy teac'a ...
Docent jest offline  
Stary 06.05.2004, 19:13   #75
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Docent
... wrocila z gwarancji i wyglada lepiej (jeszcze jej nie dotestowalem do konca)(...)
PS: posiadam jeszcze model w58e i jest nie do zdarcia nagralem na nim DUUUŻO plyt i nadal smiga jak marzenie (a ma juz chyba ze 3-4 lata)... to byly dobre czasy teac'a ...
Wyglada lepiej, tzn co? umyli Ci ją ??

Moj 540E tez nagral duzo, naprawde duuzo, ale sie sypnol.
Co by nie mowic, to ja dalej uwazam ta nagrywarke za dobry model.
Swego czasu prawie kultowy Teac
__________________
mr_spock jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.