Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.04.2003, 05:35   #1
FuFu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.04.2003
Lokalizacja: Dolna Wolta
Posty: 16
FuFu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z Plextorem !

Czesc mam Plextora 24/10/40A od pewnego czasu mam problem z odczytem Key2Audio!!!!! zmienialem bios ,sprawdzalem aspi, zmienilem system i wogole wszystko co mi wpadlo do glowy!!!!! i dalej to samo robi bledy przy odczycie zabezpieczonych plyt!!! Czy ktos spotkal sie z tym problemem? P.S do tej pory kroila wszystko jak marzenie !!!!
__________________
FuFu
FuFu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.04.2003, 06:16   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja się niestety nie spotkałem, więc nie pomoge Ci. Może i dobrze, że się nie spotkałem bo nie chciałbym mieć takiego problemu.
Dlatego ja wole nie mieszać aż w takim stopniu w nagrywarce Wiele jest tu problemów tego typu!
Ale myśle, że na pewno ktoś Ci tu pomoże!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 15.04.2003, 09:58   #3
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A kopiowałeś tą samą płytę, którą kiedyś pociął czy jakąś nową?
__________________
Pozdrawiam
Nol jest offline  
Stary 15.04.2003, 17:55   #4
FuFu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.04.2003
Lokalizacja: Dolna Wolta
Posty: 16
FuFu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem Z Plextorem!

Probowalem na niej palic nowe i stare plytki ktore kiedys normalnie wypalalem bez mydla!!!!!! Nawet zmiana biosu nic nie pomogla!!!! Wypala dalej wszystko ale jak mam zrobic zrzut z zabezpieczonej plyty wysiada? Probowalem wszystkimi dostepnymi programami i nic? Jezeli ktos ma jakis pomysl prosze o pomoc!!!!! Jestem LAMEREM wiec rozumiecie przezylem zalamke
__________________
FuFu
FuFu jest offline  
Stary 15.04.2003, 21:19   #5
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Muszę przyznać, że wobec takiego obrotu wydarzeń wysiadam. To jest długi strzał, ale warto spróbować:
zanieś nagrywarkę do kumpla i sprawdź czy u niego tnie płyty, które kiedyś cięła u Ciebie. Jeśli nie, to wina leży po stronie nagrywarki (najbardziej prawdopodobne ), jeśli tak, to coś u Ciebie w kompie.
__________________
Pozdrawiam
Nol jest offline  
Stary 15.04.2003, 22:05   #6
ob@r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ob@r
 
Data rejestracji: 26.01.2003
Lokalizacja: kkw
Posty: 224
ob@r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Problem Z Plextorem!

Cytat:
FuFu napisa***322;(a)
Probowalem na niej palic nowe i stare plytki ktore kiedys normalnie wypalalem bez mydla!!!!!! Nawet zmiana biosu nic nie pomogla!!!! Wypala dalej wszystko ale jak mam zrobic zrzut z zabezpieczonej plyty wysiada? Probowalem wszystkimi dostepnymi programami i nic? Jezeli ktos ma jakis pomysl prosze o pomoc!!!!! Jestem LAMEREM wiec rozumiecie przezylem zalamke
gośc wie co to jest key2audio i pisze ze jest lamerem )))))))))))

moze to nowa wersja tego zabezpieczenia, albo sie laser przybrudził, albo w systemie coś namieszałeś..nic innego mi nie przychodzi do głowy, stawiałbym na zabrudzony laser, najmniej na uszkodzenie nagrywarki
__________________
none
ob@r jest offline  
Stary 18.04.2003, 23:25   #7
MarioNet
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MarioNet
 
Data rejestracji: 07.05.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 212
MarioNet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plextor 2410TA

Witaj!

Posiadam takową nagrgrywarkę (dość leciwy sprzęt) ale key2audio bierze bez problemu.... tzn. trwa to ok 30 min. ale bierze. Prawdopodobnie albo masz zabrudzoną soczewkę wstępną, albo za mocno trząsłeś sprzętem i spier...... krokowe pozycjonowanie tejże soczewki. Jedyna rada spróbuj użyć płytki czyszczącej.
__________________
Napotykam rzeczy niespotykane.
puszka na *****'ersy
MarioNet jest offline  
Stary 19.04.2003, 20:02   #8
FuFu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.04.2003
Lokalizacja: Dolna Wolta
Posty: 16
FuFu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki za rade co do wyczyszczenia lasera ale? I tu zaczyna sie problem czyszczenie nic nie dalo!!!!!! Wypalarka po prostu pali wszystkie plytki ale nieczyta zabezpieczen !!!!! A zeby bylo smieszniej to raz zczytuje dobrze plytke a raz wywala sie po 30 - 40 % !!!!! Jak uzywam BlindWrite ? Jak robie obraz Cloony to dopiero przy odsluchu slychac bledy przypominajace przeskakiwanie plyty!! Obrazy plyt ktore zrzucilem wczesniej przed awaria pali bezblednie!! Ja jak i moj koles zglupielismy i nie mam juz zadnych pomyslow!
__________________
FuFu
FuFu jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.