Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 21.04.2009, 02:28   #1
flatbeet
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.04.2009
Posty: 3
flatbeet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sprzęt audio w samochodzie nie odtwarza płyt

Witam

Pewnie temat był już wałkowany to przyznam, że choć może pobieżnie ale jednak przeszukałem forum i nie znalazłem do końca odpowiedzi na mój problem.

Mój sprzęt audio w aucie nie czyta płyty z muzyką nagrywanych na komputerze, za każdym razem wyskakuje mi informacja 'no CD-DA' /czyli, że nie ma płyty digital audio tak?/. Tu bym chciał dodać, że mam kilka starych płyt, które wypalałem kilka lat temu na starym sprzęcie i te płyty /tak jak i oryginalne oczywiście/ odtwarzacz mi czyta. Czyżby znaczyło to mniej więcej tyle, że kiedyś robili lepszy sprzęt do nagrywania? Wiem, ze też prędkość nagrywania ma tu znaczenie a na obecnym sprzęcie nie mogę mniej niż 4x.
Z tego co się zorientowałem to - raz, używam do wypalania audio Nero a to nie jest do tego dobry program tak? Czytam, że do wypalania audio cd polecacie Feurio albo EAC, tak?
Jaki ewentualnie sprzęt jest dobry do wypalania płyt audio? Czy możecie polecić coś solidnego i stosunkowo niedrogiego, czy lepiej poszukać na allegro jakiejś starej nagrywarki z prędkością zapisu 1x - 2x?? Może ktoś z Was ma taki stary sprzęt do sprzedania
Co do dobrych płyt to znalazłem na forum wiele porad, do tej pory wypalałem na TDK i też nic

Podsumowując, poradzi ktoś jak wybrnąć z tej sytuacji? Tak jak mówiłem, oryginały mi czyta ale chciałem sobie porobić własne składanki i mam oto taki problem

Z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
paweł
flatbeet jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia andrzejj9 Humor 34 16.03.2019 14:39
9 11 Air Off topic 18 06.07.2004 22:38
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
Reklamacja, przekroczenie terminu andrzejj9 Off topic 28 27.07.2003 02:35
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 15:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.