Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.02.2002, 18:02   #1
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
subkanały

mam pytanie teoretyczne...czy jesli program zawierający dane w subkanałach (E++ ME) który został źle skopiowany i nie chodzi po zainstalowaniu z cdromu ale działa po zainstalowaniu z nagrywarki .. wniosek taki że subkanały nagrywarka poprawnie odczytuje... tzn mam pytanko tego typu czy po zgraniu z nagrywarki obrazu na dysk i nagraniu takiej wersji z subkanałami ..bedzie to działać w cdromie ?

pewnie i tak to spróbuje zrobić ale może ktoś już to spróbował...

pozdro 6
obar jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.02.2002, 18:11   #2
Dawid Partyka
Gość
 
Posty: n/a
[quote]obar (10-02-2002 19:02):
mam pytanie teoretyczne...czy jesli program zawierający dane w subkanałach (E++ ME) który został źle skopiowany i nie chodzi po zainstalowaniu z cdromu ale działa po zainstalowaniu z nagrywarki .. wniosek taki że subkanały nagrywarka poprawnie odczytuje... tzn mam pytanko tego typu czy po zgraniu z nagrywarki obrazu na dysk i nagraniu takiej wersji z subkanałami ..bedzie to działać w cdromie ?

pewnie i tak to spróbuje zrobić ale może ktoś już to spróbował...

Subkanał jest zawsze czytany przez nagrywarke czy cdrom tak samo. Jedynie niektóre cdromy nie potrafią odczytac subkanał to wtedy zwracaja same zera z subkanału. Aby płyta działała na kazdym napędzie to polecam playbackup i właczone na securom (dwie opcje). Ale jeśli działa w nagrywarce to troszke dziwne ponieważ jesli to Securom v2 to nie powinno ruszyć bo nagrywarka potrafi odczytać ATIP (chyba że masz clonecd tray lub playbackup właczone i masz win 9x). Prawdopodobnie twoja nagrywarka albo nie potrafi prawidłowo odczytać subkanału Q (dla tego zabezpiecznia, ponieważ CloneCd może czytać dobrze z tego napędu a program weryfikujący CD nie jest w stanie ze względu na ASPI w kompie)
 
Stary 10.02.2002, 20:42   #3
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jakkolwiek by nie mowić E++ ME to juz nie najmłodszy program wiec sądze ze nie jest zabezp. se "new" niemniej jednak experyment mój doprowadził do wniosków że jednak zczytana płytka z nagrywarki i tak wypalony obraz nie działa niestety ..no bo niby jak...


pozdro 6
obar jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.