Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Film i Muzyka

Film i Muzyka Lubisz oglądać filmy, słuchać muzyki, może chcesz podzielić się wrażeniami po premierze filmu? ...wejdź.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.12.2003, 09:09   #1
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Final Fantasy VII The Movie !?

Niedawno [chyba z rok temu] co pojawił się film Final Fantasy The Spirit Within, a na stronie http://www.gamespot.com/ps/rpg/final...reenindex.html możemy zobaczyć screen'y z nowego filmu Final Fantasy VII: Advent Children. Co prawda tak sądzę, że to będzie film w całości zrobiony za pomocą komputera. Jednak myli mnie sam napis na stronie... a mianowicie PLAYSTATION. Dlatego nie wiem czy to będzie odświeżona gra na PS czy film !?
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.12.2003, 10:26   #2
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Mi się zdaje, że będzie to odświeżony Final na PS2, a nie żaden film. Oczywiście mogę się mylić...
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2003, 11:31   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zdecydowanie gra. Druga czesc filmu, jesli taka zrobia, bedzie raczej podobna graficznie do jedynki - w sensie wygladu postaci i ogolnego swiata. Tak przynajmniej mysle - cele tworcow jest chyba jak najwieksze podobienstwo przedstawionych postaci do rzeczywistych ludzi, a screeny, o ktorych mowiles, sa juz duzo bardziej fantastyczne
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2003, 12:03   #4
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
szkoda pewnie, że SquareSoft nie wypuści tego na PC.... a tak szalałem za 7 i 8. Oczywiście nawet cierpiałem, że na 433 jak miałem i odpalałem ePSXe i ff9... cierpiałem, że mi skacze.... ale tej gry nigdy nie zdradzę z jakimiś nowoczesnymi full wypasami
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 09:10   #5
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://www.square-enix.co.jp/dvd/ff7ac/ - tu macie stronke oficjalną filmu Final Fantasy Advent Children, na której znajdziecie trailer tego filmu. Oczywiście jak macie szybkie łącze to możecie pokusić się o większą rozdzielczość
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 11:25   #6
Ziele
.: AT90S2313 :.
 
Avatar użytkownika Ziele
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,724
Ziele zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
szkoda ze juz nie w tym stylu co poprzednia
__________________
LiteOn LTR-40125S & SOHW-1633S 8 )

Jak zrobić szybko sałatke z buraków? Wrzucić granata do BMW
Ziele jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 18:13   #7
barraqda
przeklina i nabija posty
 
Avatar użytkownika barraqda
 
Data rejestracji: 22.02.2004
Lokalizacja: 3 pospolita Rzesza socjalistyczna
Posty: 342
barraqda zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja strzelam ze to filmik liczony z gry ale coz nie bede na to lukal nawet.

square wtopil tyle kasy w film ff ze watpie zeby chcial to powtarzac.
barraqda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 19:39   #8
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kurcze... nie wiem w dalszym ciągu czy to jest film czy gra, bo chyba nigdzie nie jest to wprost napisane. Oczywiście chciałbym szczerze, aby to był fil, a niżeli gra na Ps2. Zresztą odkąd seria ff zaczęła pojawiać się na ps2 to nie mam możliwości, aby ją zobaczyć, a nie wspomnę już o graniu. Chyba, że zakupie sobie konsolę . Co do pierwszego filmu FF to jak dla mnie był troszkę przereklamowany. Ale ten trailer to co innego.

@Barracuda... chyba masz racje, że to może być gra na ps2, gdyż film FF to tak jakby pierwsza część, a tu nagle FF VII advent chidren !? No cóż... poczekajmy do summer 2004.
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2004, 15:22   #9
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez KarolluZ

@Barracuda... chyba masz racje, że to może być gra na ps2, gdyż film FF to tak jakby pierwsza część, a tu nagle FF VII advent chidren !? No cóż... poczekajmy do summer 2004.
No, tak dlugo czekac nie musimy. W koncu "summer 2004" zaczyna sie jutro
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2004, 17:11   #10
barraqda
przeklina i nabija posty
 
Avatar użytkownika barraqda
 
Data rejestracji: 22.02.2004
Lokalizacja: 3 pospolita Rzesza socjalistyczna
Posty: 342
barraqda zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak czy siak bede to mial
barraqda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2004, 17:34   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
No, tak dlugo czekac nie musimy. W koncu "summer 2004" zaczyna sie jutro
summer zaczyna sie za 3 miechy jutro spring
film byl swietny, fajnie by bylo koljna czesc obejrzec
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2004, 19:16   #12
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
summer zaczyna sie za 3 miechy jutro spring
film byl swietny, fajnie by bylo koljna czesc obejrzec
Ehhh, tak to jest, jak sie jest chorym i nie chce sie nawet myslec
I pomyslec, ze na uczelni konczylem najwyzszy poziom angielskiego (Z-2 Business English) i to z egzaminem na 5
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2004, 12:12   #13
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no comment
http://www.osloskop.net/?cmd=show&id=5743
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2004, 12:18   #14
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Gdzieś w jakiejś gazecie widziałem informację na temat tego Finala - i coś mi się wydaje, że pisało tam coś na temat filmu - stworzonego na podobnej zasadzie jak pierwsza część...
No ale nic - jak uda mi się dotrzeć do tego artykułu, to postaram się przytoczyć informacje na ten temat...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2004, 10:23   #15
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak to mówią - lepiej późno niż wcale Poniżej przytaczam krótki artykuł z pierwszego numeru MANGAzynu:

"(...) Na targach w piątkowy wieczór zamiast gry pokazano bowiem trailer filmu nazwanego "Final Fantasy VII - Advent Children". Cały film trwać ma ponad 60 minut i w całości zostanie stworzony tą samą techniką, co poprzedni pełnometrażowy obraz firmy - "Final Fantasy: The Spirits Within". (...) Pomimo wielu niejasności wiadomo, kto zajmuje się tworzeniem całego projektu. Reżyserem jest Tetsuya Nomura oraz Takeshi Nozue, za scenariusz odpowiada Kazushige Nojima, a za muzykę niezrównany Nobuo Uematsu. Producentem został Yoshinori Kitase, odpowiedzialny za stworzenie takich arcydzieł, jak "Chrono Trigger" czy "Tenchu", natomiast chara designem zajął się debiutant - Takayuki Taketani. Cały film ma się ukazać w kinach w Japonii już latem 2004 roku i prawdopodobnie trafi także i do USA, i do Europy w postaci 3 odcinków OAV"

Fragment artykułu jak już wspomniałem pochodzi z pierwszego numeru MANGAzynu (listopad-grudzień 2003 r.) i chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości Po resztę artykułu autorstwa rity odsyłam do gazety
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.