Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Jaki serial teraz ogladacie? (https://forum.cdrinfo.pl/f26/jaki-serial-teraz-ogladacie-67767/)

Weron 21.10.2006 22:15

Cytat:

Napisany przez AleX69
...
rodziny soprano...

Widzialem wszystkie sezony. Mi sie podobal. Pierwsze lepsze, pozniej troche gorzej. Ale to gatunek za ktorym przepadam. Takze moj klimat.




Doszly nowe:
The Nine,
Dexter,
Kidnapped.
W kolejce czeka:
Jericho,
The Wire.

AleX69 21.10.2006 23:21

hmm, jestem juz przy dugim sezonie ... pierwszy zaczyna kolo 4-5 odcinak wciagac :]

ciekawe jak pozostale seriale - Weron@ gusta zaczynam zauwazac ze mamy podobny
wiec czekam z niecierpliwoscia na twoja recenzje :]

! edit
btw: mam dla ciebie poprawiony TWOJ avantar ... z ladna przezroczystoscia :>

jesi 21.10.2006 23:26

Hmm
 
no to ja też się doczepię :spoko:

My Name Is Earl [S2]
Prison Break [S2]
Lost [S3]
Deadwood [S3]


no i jeszcze 4 sezon takiego jednego, ale nie powiem :zawstydz: :D

Weron 22.10.2006 10:04

Cytat:

Napisany przez AleX69
hmm, jestem juz przy dugim sezonie ... pierwszy zaczyna kolo 4-5 odcinak wciagac :]

ciekawe jak pozostale seriale - Weron@ gusta zaczynam zauwazac ze mamy podobny
wiec czekam z niecierpliwoscia na twoja recenzje :]

! edit
btw: mam dla ciebie poprawiony TWOJ avantar ... z ladna przezroczystoscia :>

Jesli chodzi o pozostale seriale to w skrocie opisze o co chodzi.Zdecydujesz czy tematyka odpowiada, siegniesz po pilota. I dalej jakby co bedziesz juz sam pilotowal.
No wiec te, ktore wymienilem to:
Brotherhood - glowne postacie dwoch braci, akcja rozgrywa sie w takim nieduzym miasteczku, jeden brat polityk, pragnie jakas tam kariere zrobic, drugi brat bandyta zjawia sie po dluzszej nieobecnosci i rozrabia. Wszyscy sa powiazani ze soba. Nawet policja, ktora depcze temu drugiemu po pietach to bardzo dobrze zna sie z nimi. Jeden sezon byl dopiero. Mi przypasowal.
Prison Break - tego to znasz, drugi sezon troche juz mi obrzydza sie ale sledze losy glownych bohaterow
Smith - dostal cancela po 3 odcinku, przeczytalem gdzies opinie, ze oprocz malej ogladalnosci to amerykanie narzekali na to, ze nie mial bohaterow pozytywnych, dziwny argument, jesli oczywiscie prawdziwy.
Vanished - porywaja zone senatora, sledztwo prowadza agenci FBI, zona okazuje sie miala wczesniej jakas inna tozsamosc itd.
The Nine - na poczatku widzimy napad na bank, caly napad trwa 52 godziny z tego co pamietam, widzowie widza tylko pare minut, po napadzie widzimy jak bohaterowie probuja wrocic do normalnosci, nie jest latwo ale probuja, w miedzyczasie powoli wyjasnia sie co tak naprawde wydarzylo sie w tym napadzie.
Dexter - ten to dopiero jest ciekawy, gosc morduje mordercow, maniak, psychopata, sadysta itp. z niego jest , dodatkowo ojciec pracowal kiedys jako policjant, siostra obecnie jest policjantka, on sam jest w tym ich laboratorium co przyjezdza na miejsce zbrodni(medycyna sadowa) sledzi i zalatwia w imie sprawiedliwosci, 3 odcinki byly dopiero
Kidnapped - porywaja dzieciaka, sledztwo itp
Jericho - nie ogladalem jeszcze na razie kompletuje odcinki, akcja niby dzieje sie po jakiejs katastrofie nuklearnej na ziemi....
The Wire - o gliniarzach, niby dobry, nie ogladalem
Wczesniej ogladalem The Shield jeszcze, tez o policjantach, jeden z lepszych w tym gatunku. 5 sezonow juz bylo.
Tak podsumowujac to ten brotherhood najlepszy i jesli go nie widziales to powinien Ci przypasowac. Tak mi sie wydaje.
Dexter ciekawy ale dopiero 3 odcinki byly. Nie wiadomo jak bedzie dalej.
Co do reszty da sie ogladac. Zaleznie czy lubisz dramaty kryminalne, gangsterskie bo ja w tym gustuje i za tym sie rozgladam + najlepiej jakby byla dobra muzyka i zdjecia. Miodzio.

P.S.
Avatar powiadasz przerobiles. Lepiej wyglada? Podrzucilbys jakos. :)

gallus 22.10.2006 16:30

Kryminalni
Fala zbrodni
Oficerowie
:taktak:

Diabolique 22.10.2006 17:06

a klan ktos oglada ?

joujoujou 22.10.2006 17:14

Cytat:

Napisany przez Diabolique
a klan ktos oglada ?

Kto***347; na pewno... :haha:

Reetou 24.10.2006 19:20

Dla przypomnienia:

Wyemitowano 5 odcinek serialu Heroes. Coraz ciekawiej si***281; dzieje...

W oczekiwaniu na nowe Stargaty warto obejrze***263; ;)

Weron 29.10.2006 11:49

A moze znalazl ktos jakis ciekawy serial typu: sensacyjny, kryminalny, dramat. Szybka akcja, dobra scenografia, fajna muzyczka. Bohaterowie to bandyci. Cos w stylu "Heat".

AleX69 29.10.2006 20:53

weron@ a ogladales ROME? :>
moze nie to zr HEAT ale ... polecam :spoko:

Weron 29.10.2006 21:35

@Alex ogladalem. :)
To ten o Rzymie i tych 2 kolesiach. Niezly. Fakt. W styczniu ma byc 2 sezon.

krzpac 08.11.2006 13:32

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 688852)
Blade The Series (narazie przerwa bo 1 sezon się skończył)

Blade niestety juz zakonczył swój żywot...

a ja oglądam
vanished
prison break
lost
4400
x-files
friends
24
twin peaks
dexter
heroes
supernatural

Patrix 31.08.2009 21:00

temat widzę zdechł, właśnie skończyłem serial Farscape + Peacekeeper Wars szkoda, że tak mało sezonów bo mi się kolejny raz podobał :(

http://ironmarcin.files.wordpress.co...o-farscape.jpg

||

marynarz 31.08.2009 21:09

Ja sie wzialem za Scrubs. Odkrylem go jak juz wyemitowali 8 sezonow :P
IMHO rewelacyjne. Widac ze byla to inspiracja dla tworcow House'a.

Joe_Doe 01.09.2009 00:16

Family Guy
Futurama
Twilight Zone (ale tylko pierwsza oryginalna seria z lat '60)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.