Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nośniki optyczne

Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.05.2006, 12:53   #1
Nixi
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.09.2002
Posty: 34
Nixi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
EMTEC DVD-R x8 4.7GB

Witam!
Kupiłem spindel takich nośników...i stacjonarny DVD czyta tylko pierwsze kilkadziesiąt minut- potem zawieszka totalna...ale wykres błędów nie wygląda zachęcająco...coś można tu poprawić, np innym biosem nagrywarki ?

pzdr!
Nixi
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
EMTEC DVD-R x8 4.7GB-wykres.jpg  
Nixi jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.05.2006, 13:06   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja bym je oddał jak najszybciej. taka kicha to żaden bios chyba nic nie zmieni. na innych płytkach ok?
nie ma nowszego firmware do tego Sony, można crosflashing na LiteOna zrobić, ale to pewnie wiele nie da.
a płyty do tego sprzętu plusowe tylko

jeśli na innych płytach jest dobrze to znaczy, że EMTEC kontyuje swoją tradycję robienia podstawek pod doniczki, kufle lub inne flaszki

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 08.05.2006 o godz. 13:15
ed hunter jest offline  
Stary 08.05.2006, 13:26   #3
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jest tragedia, ale przetestuj j***261; z pr***281;dko***347;ci***261; 4x

i pal na PLUSACH
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 08.05.2006, 18:23   #4
Nixi
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.09.2002
Posty: 34
Nixi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ja bym je oddał jak najszybciej. taka kicha to żaden bios chyba nic nie zmieni. na innych płytkach ok?
moje sony inne płyty nagrywa całkiem znośnie
Cytat:
nie ma nowszego firmware do tego Sony, można crosflashing na LiteOna zrobić, ale to pewnie wiele nie da.
A dlaczego nic nie da? tzn w tym przypadku może i nic, ale ogólnie biosy do Litków są wypuszczane na bieżąca chyba? napewno jest nowszy i bardziej dopracowany, nie ?

Cytat:
a płyty do tego sprzętu plusowe tylko
A to dlaczego ? przecież to maszynka -+/DL ...

jeśli na innych płytach jest dobrze to znaczy, że EMTEC kontyuje swoją tradycję robienia podstawek pod doniczki, kufle lub inne flaszki [/QUOTE]

No właśnie przetestowałem pod innym palnikiem- jest przyzwoicie uważam ?

pzdr!
Nixi
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
EMTEC DVD-R x8 4.7GB-wykres2.jpg  
Nixi jest offline  
Stary 08.05.2006, 18:57   #5
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Nixi skoro tak twierdzisz, ja jestem z dekka innego zdania
__________________
mgit jest offline  
Stary 08.05.2006, 19:09   #6
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
.....jeśli na innych płytach jest dobrze to znaczy, że EMTEC kontyuje swoją tradycję robienia podstawek pod doniczki, kufle lub inne flaszki
Nie zgodzę się z kolegą. Czasami Emtec wypuszcza takie perełki jak np. te oparte na nośniku optodisc 0R8. Emtec DVD+R x8 palony x4.
Dołączone obrazki
File Type: png emtec2OPTODISC_OR8.png (35.4 KB, 186 oglądane)
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline  
Stary 08.05.2006, 21:04   #7
Nixi
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.09.2002
Posty: 34
Nixi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
@Nixi skoro tak twierdzisz, ja jestem z dekka innego zdania
Ale z czym konkretnie się nie zgadzasz ? Z tym źe to przyzwoity wykres palenia ?
Czy z tym że PLUSY palą się lepiej na tym Sony ?

pzdr!
Nixi
Nixi jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.