![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#31 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#32 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
@Leman39 pod wrażeniem twoich wypałów kupiłem ale u mnie gorzej
HP DVD+R DL CMC MAG-D03-64 cake10(18,99zł 19-02-2016) pierwsza z góry 4x@PIONEER DVD-RW DVR-116D 1.09 ImgBurn 2.5.8.0 OPC: Yes ![]()
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#33 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#34 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#35 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
ogólnie średnio u mnie wypadły te HP+DL. od CMC
jeszcze zobaczymy co NEC 4551A powie na nie
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#36 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Jak już wspominał Czary2mary, HP-ki nagra tylko iHAS z dziewiczym OPU.
![]() Za to Pioneer i NEC całkiem dobrze
|
|
|
|
|
|
#37 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#38 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#39 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#40 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#41 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#42 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#43 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
HP DVD+R DL od CMC Made In Taiwan
Optiarc AD-7203A Fw. 1.09 ImgBurn 2.5.8.0 Speed: x4 ![]() ![]() ![]() Jak na napęd za dyszkę, to nie jest źle
|
|
|
|
|
|
#44 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
HP DVD+R DL x8 (Taiwan)
NEC ND-4571A Fw. 1-02 ImgBurn 2.5.8.0 Speed: x4 NEC ND-3550\3551\4550\4551\3570\3571\4570\4571 A HP DVD+R DL x8 (Taiwan) Pioneer 112D Fw. 1.28-General ImgBurn 2.5.8.0 Speed: x2,4 Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12 |
|
|
|
|
|
#45 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| Jak z dwóch płyt video DVD DL zrobić jedną DVD | dargaj0 | DivX, Xvid, Matroska i inne | 1 | 09.05.2008 10:28 |
| HP DVD Writer 640c a płyty DL. | Magda | Napędy optyczne DVD | 17 | 22.03.2008 21:25 |
| DVD DL bład w nero | elfik765 | Napędy optyczne DVD | 7 | 12.04.2007 20:11 |
| Dvd Dl | karabeli | DVD-Video | 7 | 04.02.2005 19:53 |
| Wypalanie Płyt DVD... Bitsetting... DL... | MC_NEO | Napędy optyczne DVD | 3 | 28.10.2004 13:05 |