![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Nośniki optyczne Testy nośników CD/DVD/Blu-ray/HD DVD |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#16 |
|
Guru
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,436
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Hardcore test
![]() Płyta nagrana 12x na Benq DW1655 (QSuite nawet przy 16x pokazuje OK), test jakości przy prędkości Maksimum na Lite-ON iHBS112 ![]() ![]() to świetne nośniki
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Zamaskowany
![]() Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,714
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Moderator
![]() Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
JVC Pro DVD-R Printable TYG03 (wczorajszy zakup z Rad-Wik)
Palona na Plextor PX716A (praktycznie nówka sztuka) Firmware 1.11 oficjalne Nero 12 prędkość wypalania x4 AS: Auto ![]() Proszę się nie sugerować bokiem PI o wartości szczytowej 4, gdyż akurat w tym miejscu została powierzchnia uszkodzona po wypaleniu. Generalnie tej "trawy" na dole dużo mniej niż w Verbatimach ostatnich :-) Szkoda tylko, że nie +R... |
|
|
|
|
|
#19 |
|
Zamaskowany
![]() Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,714
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
Zamaskowany
![]() Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,714
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#21 |
|
Zamaskowany
![]() Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,714
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#22 |
|
Zarejestrowany
Data rejestracji: 20.09.2024
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa
Posty: 9
![]() |
Czy istnieje jakiś sposób na rozpoznanie rzeczywistych JVC DVD-R TYG03 Made in Japan? Po Allegro krąży ich całkiem sporo, a w necie są ostrzeżenia o podróbkach. Na spodzie każdej płyty mam oznaczenie: 0611 GH008127. Czy te płyty mają rzeczywiście dłuższą żywotność niż inne DVD-R dostępne na rynku?
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Zamaskowany
![]() Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,714
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
GH008127 to oryginalny JVC TYG03
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 15.02.2010
Lokalizacja: Slovakia
Posty: 177
![]() ![]() |
Lite-On ATAPI iHBS212 2 HL05, 3.56 GB burned at 16x speed
sold as "JVC unprinted 16x DVD-R" MID: TYG03 manufactured in Japan by Taiyo Yuden Co., Ltd.
|
|
|
|
![]() |
|
|