![]() |
to znaczy, ze w litkach to sie nie zmienilo - bios potrafi pasc...
po kupieniu nagrywarki ten bios co w niej jest sprawdza sie na jednej plytce i nastepny :> a tu tyle plyt do kosza... |
Problem z nagrywaniem na większość płyt rozwiązany. Przyczyną wyżej przedstawionych fatalnych wyników był firmware źle wgrany przez sprzedawce. Wgrałem ponownie oryginalny firmawer ze strony producenta i wszystko śmiga. Oczywiście podkład TTH02 jest i tak skazany na zagładę.
Pozdro dla wszystkich |
Ilość załączników: 1
Mam już tego dość! Tym razem to był Dysan. To jak ed hunter polecasz odesłać mi nagrywarkę do serwisu a przyślą mi dużo lepszą??
|
Cytat:
no chyba, że się coś zmieniło ostatnio... |
Dużą marże? Toż to jedna z tańszych jak nie najtańszych hurtowni komputerowych w Łodzi.
Mam jeszcze 2 płytki Dysana i jedną Verbatim do testów aż się boje nagrać ??? Ktoś mi ostatnio powiedział że nagrywarki Liteona odesłane do serwisu wracają czasem w gorszym stanie? |
DVD+R Verbatim 4.7GB 16xSpeed (Cake 100szt) 86,99 PLN netto z dzisiajszego cennika action czyli 106.13 brutto.No to maj***261; mar***380;e ch***322;opaki w tej hurtowni oj maj***261;
|
Ceny verbatima są z Łodzi z hurtowni Ol-mar
|
Ilość załączników: 1
Trzymajcie mnie bo mnie szlak trafi!
TDK DVD+R palona 6x |
Corne co to za ceny na verbatima?W Action to***380; cena jest oko***322;o 1.10 za sztuke i to brutto.Co to za hurtownia?Ceny w sklepach w Rzeszowie na Verbatimy oscyluj***261; od 1,15 do 1,50
|
u mnie w kerfie 13.99 za cake 10 verbatima+/-R
|
;) znam Verbatimki od bardzo dawna - jeszcze mnie nie zawiodły ale Cena.
W mojej hurtowni mam takie ceny: Verbatim DVD+/- R - 2,00zł Dysan DVD+/- R - 1,50zł TDK DVD+/- R - 1,30zł różnice cenowe są zasadnicze i co wybrać żeby godziło jakość z ceną? |
No i w sumie powiedzieli prawde. TTH02 to naprawde s***322;aby podk***322;ad. Sporo lepszy jest TTG02, le dostanie p***322;yt na tym podk***322;adzie obecnie graniczy z cudem. Spr***243;buj pali***263; na Verbatimach.
|
Hehe uda***322;o mi si***281; uzyska***263; odpowied***378; z serwisu Liteona i wyra***378;nie okre***347;lono mi ***380;e: "jako***347;***263; TDK w ostatnim czasie drastycznie spad***322;a...". Czekam na kolejn***261; odpowied***378; w sprawie podk***322;adu TTH02 i jakie p***322;ytki oni zalecaj***261;. No zobaczymy :)
|
Hehe. Dokona***322;em ciekawego odkrycia ;)
Podk***322;ad TTH02 wyst***281;powa***322; w p***322;ytkach TDK indexowanych na 8x... identyczny jest na 16-stkach. Fajnie... ;) Spr***243;buj wypali***263; 4x. Powinno wyj***347;***263; ca***322;kiem poprawnie (tak jest u mnie, ale ja mam p***322;ytki od CMC wi***281;c mo***380;e by***263; zupe***322;nie inaczej). |
Cytat:
Ściągnij najnowszą z www.cdspeed2000.com Podmień, albo i nawet niekoniecznie, i po kłopocie. :D |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.