![]() |
W sumie obie sa dobrze wypalone
Na litku jest mniej PIE i PIF natomiast wiekszy jest Jitter A na pioneer 115 wiecej PIE i PIF ale mniejszy Jitter |
Cytat:
:) |
A tu palenie na Liteon 20A1S z predkoscia 8x na Verbatim DVD+R Made In India (te w tych nowszych cake i z nowa etykieta)
http://img89.imageshack.us/img89/8381/litekdvdryc4.png http://img89.imageshack.us/img89/836...kdvdrtayk3.png I dla porownania palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x http://img107.imageshack.us/img107/7...15ddvdrre3.png http://img111.imageshack.us/img111/4...ddvdrtakn0.png |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x palony 8x na pioneer 112@A12J
Załącznik 44619 Szkoda, że nie mam więcej takich płytek. |
Ilość załączników: 2
Teraz cos z Indii :D
Jedna plytka palona na LG H12N 8x druga na Lito812@832 8x :D |
Ilość załączników: 3
Cytat:
Załącznik 44370 Załącznik 44371 :spoko: |
Taki bitsetting nie jest z***322;y. Jest tak dobry, ***380;e plex rozpoznaje p***322;yty DVD+R jako dvd-rom :) A jak litek sobie z tym radzi. Mo***380;e sprawdzi***263; jitter TA p***322;yty nagranej z bitsettingiem przez pionka modowanego MCSE??
|
Cytat:
a tak to 80% pale na Pionku przymierzam sie żeby wymienić 112 na 115 ale narazie nie wiem czy warto bo mało testów i nie za specjalne wyniki a na 1.24 A12J pali rewelacyjnie gdyby jeszcze ten bitsetting poprawili |
Cytat:
Ale nagrywam tylko Pioneerem ... :spoko: Nie wiem dlaczego Kolega nagrywa BenQ a nie Pioneerem. ??? :) |
@slawekj ||
czasami tak bywa tylko nie zawsze sie Pioneerem da testować :> bo na jednej NCDS sie da na innej znów sie nie da :rotfl: co do Litka owego czasu miałem LiteOn SOHW-1653S i bylem zadowolony ale obecnie to Litki mnie nie przekonują niczym żeby je kupić kazdemu polecam natomiast http://www.allegro.pl/item285832030_..._fvat_wwa.html cross na Benq i można palić do woli Brać póki jeszcze są :spoko: @slawekj ja zmierzam do tego ze mimo tego ze Benq w moim wypadku 1655 jest starym palnikiem to nowym Liteonom daleko mu do niego w kwestii zapisu |
seku to jest jak widac wina plyt bo te bledy sa na koncu na pioneer i na litku, jak narazie nie mam innych plyt aby por***243;wna***263; je, kupie po ***347;wi***281;tach to sie zobaczy, a liteon raczej jest najlepszym nap***281;dem do testowania po plextorze i benqu
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
Załącznik 44364 Dobrze wypala to pewnie dobrze testuje. :spoko: :) |
Ilość załączników: 4
z tego co widzę to nowe Liteony palą gorzej niż prawie 2 letni Benq z niezłym przebiegiem
a więc nasuwa mi sie pytanie jeśli Liteony palą kiepsko to i prawdopodobnie testowanie na nich może nie być za bardzo wiarygodne ? Cake 10szt. nowa etykieta jakoś nie mogę trafić na dobra partie ??? bo w starej etykiecie pala sie wyśmienicie :spoko: palona 8x Benq 1655 Załącznik 44357 Załącznik 44358 Załącznik 44359 Załącznik 44360 |
Palona na litku 20A1S z predkoscia 8x, Verbatim made in india, cos nie ciekawe zwlaszcza na koncu plyty
http://img87.imageshack.us/img87/4372/131322ph7.png A tu palenie na pioneer 115D z predkoscia 8x Verbatim Made In India, plyty z tego samego cake, jak widac musza miec jakas wade Po swietach kupie cake Sony i verbatim i potestuje dalej :) http://img229.imageshack.us/img229/6...1s9l082in7.png |
Cytat:
Przecie***380; to nie nowo***347;***263;... o r***243;***380;nicach w testach BenQ --> LiteOn czy Plextor cz***281;sto pisz***281;. Ale jestem.... :rozga: :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.