Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Bródka 04.01.2008 15:28

W sumie obie sa dobrze wypalone
Na litku jest mniej PIE i PIF natomiast wiekszy jest Jitter
A na pioneer 115 wiecej PIE i PIF ale mniejszy Jitter

slawekj 04.01.2008 15:24

Cytat:

Napisany przez Bródka (Post 880288)
A tu palenie na Liteon 20A1S z predkoscia 8x na Verbatim DVD+R Made In India (te w tych nowszych cake i z nowa etykieta)

I dla porownania palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x

To która płytka lepiej wypalona ?

:)

Bródka 04.01.2008 15:21

A tu palenie na Liteon 20A1S z predkoscia 8x na Verbatim DVD+R Made In India (te w tych nowszych cake i z nowa etykieta)

http://img89.imageshack.us/img89/8381/litekdvdryc4.png

http://img89.imageshack.us/img89/836...kdvdrtayk3.png

I dla porownania palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x

http://img107.imageshack.us/img107/7...15ddvdrre3.png

http://img111.imageshack.us/img111/4...ddvdrtakn0.png

punisher 03.01.2008 11:47

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x palony 8x na pioneer 112@A12J

Załącznik 44619

Szkoda, że nie mam więcej takich płytek.

legion 27.12.2007 23:38

Ilość załączników: 2
Teraz cos z Indii :D
Jedna plytka palona na LG H12N 8x druga na Lito812@832 8x :D

slawekj 23.12.2007 17:39

Ilość załączników: 3
Cytat:

Napisany przez punisher (Post 874890)
A jak litek sobie z tym radzi. Mo***380;e sprawdzi***263; jitter TA p***322;yty nagranej z bitsettingiem przez pionka modowanego MCSE??

Załącznik 44369

Załącznik 44370

Załącznik 44371

:spoko:

punisher 23.12.2007 17:11

Taki bitsetting nie jest z***322;y. Jest tak dobry, ***380;e plex rozpoznaje p***322;yty DVD+R jako dvd-rom :) A jak litek sobie z tym radzi. Mo***380;e sprawdzi***263; jitter TA p***322;yty nagranej z bitsettingiem przez pionka modowanego MCSE??

seku 22.12.2007 17:34

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 874579)
Ja mam dwa BenQ i trzy Pioneery.
Ale nagrywam tylko Pioneerem ... :spoko:
Nie wiem dlaczego Kolega nagrywa BenQ a nie Pioneerem. ???

:)

bo czasami lubię coś wypalić na Benq zeby nie zapomniał jak sie to robi :D

a tak to 80% pale na Pionku

przymierzam sie żeby wymienić 112 na 115 ale narazie nie wiem czy warto bo mało testów i nie za specjalne wyniki

a na 1.24 A12J pali rewelacyjnie gdyby jeszcze ten bitsetting poprawili

slawekj 22.12.2007 15:46

Cytat:

Napisany przez seku (Post 874552)
@slawekj ja zmierzam do tego ze mimo tego ze Benq w moim wypadku 1655 jest starym palnikiem to nowym Liteonom daleko mu do niego w kwestii zapisu

Ja mam dwa BenQ i trzy Pioneery.
Ale nagrywam tylko Pioneerem ... :spoko:
Nie wiem dlaczego Kolega nagrywa BenQ a nie Pioneerem. ???

:)

seku 22.12.2007 14:15

@slawekj ||

czasami tak bywa tylko nie zawsze sie Pioneerem da testować :>

bo na jednej NCDS sie da na innej znów sie nie da :rotfl:

co do Litka owego czasu miałem LiteOn SOHW-1653S i bylem zadowolony ale obecnie to Litki mnie nie przekonują niczym żeby je kupić

kazdemu polecam natomiast http://www.allegro.pl/item285832030_..._fvat_wwa.html
cross na Benq i można palić do woli

Brać póki jeszcze są :spoko:

@slawekj ja zmierzam do tego ze mimo tego ze Benq w moim wypadku 1655 jest starym palnikiem to nowym Liteonom daleko mu do niego w kwestii zapisu

Bródka 22.12.2007 13:05

seku to jest jak widac wina plyt bo te bledy sa na koncu na pioneer i na litku, jak narazie nie mam innych plyt aby por***243;wna***263; je, kupie po ***347;wi***281;tach to sie zobaczy, a liteon raczej jest najlepszym nap***281;dem do testowania po plextorze i benqu

slawekj 22.12.2007 11:24

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez seku (Post 874519)
a więc nasuwa mi sie pytanie jeśli Liteony palą kiepsko to i prawdopodobnie testowanie na nich może nie być za bardzo wiarygodne ?

Polecam więc testowanie Pioneerem.

Załącznik 44364

Dobrze wypala to pewnie dobrze testuje. :spoko:

:)

seku 22.12.2007 11:09

Ilość załączników: 4
z tego co widzę to nowe Liteony palą gorzej niż prawie 2 letni Benq z niezłym przebiegiem

a więc nasuwa mi sie pytanie jeśli Liteony palą kiepsko to i prawdopodobnie testowanie na nich może nie być za bardzo wiarygodne ?

Cake 10szt. nowa etykieta jakoś nie mogę trafić na dobra partie ???
bo w starej etykiecie pala sie wyśmienicie :spoko:

palona 8x Benq 1655
Załącznik 44357
Załącznik 44358
Załącznik 44359
Załącznik 44360

Bródka 21.12.2007 23:30

Palona na litku 20A1S z predkoscia 8x, Verbatim made in india, cos nie ciekawe zwlaszcza na koncu plyty

http://img87.imageshack.us/img87/4372/131322ph7.png

A tu palenie na pioneer 115D z predkoscia 8x Verbatim Made In India, plyty z tego samego cake, jak widac musza miec jakas wade
Po swietach kupie cake Sony i verbatim i potestuje dalej :)

http://img229.imageshack.us/img229/6...1s9l082in7.png

slawekj 20.12.2007 15:25

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 873793)
Test na benq zrobi***322;em tylko dla pewno***347;ci. Wed***322;ug mnie i tak nie ma co por***243;wnywa***263;, liteon jest o wiele dok***322;adniejszy. Tylko jeszcze nie spotka***322;em sie na benq z czym***347; takim.

???
Przecie***380; to nie nowo***347;***263;... o r***243;***380;nicach w testach BenQ --> LiteOn czy Plextor cz***281;sto pisz***281;. Ale jestem.... :rozga:

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:05.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.