Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych

Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych Tematy poświęcone modyfikacjom biosów i nagrywarek



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.04.2005, 05:05   #106
Atronic
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Atronic
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 124
Atronic zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
Poza tym jak widzę takich "paczerów" jak Ty, to (nie obraź się) trafia mnie coś.
"Spaczowałem sobie nagrywarkę, nagrywa szybciej, ba zmieniła nazwę i jest wyższym modelem, i najważniejsze dioda świeci na 3 kolorki, ale nagrywając płyty chodnikowe nie do końca wysmaża tosty i nie są chrupiące a poza tym wbudowany ekspres do kawy nie działa - ale g...o"
<żygi>
Nie wiem skąd wziołeś takie bzdurne odczucie że bios CSOK który mam w swojej nagrywarce , mam tylko dla diody led i szybszego nagrywania . W swoim poście wyraźnie napisałem jaki mam zarzut do tego firmwaru i czego mi w nim brakuje , ale Ty najwyraźniej wcale tego nieczytałeś tylko skrobiesz sobie odpowiedzi jak ci wiatr zawieje . Bynajmniej nie chodziło mi ani oprędkośc nagrywania , ani o to że tanie płyty są źle nagrywane , tylko o to że jeden bios potrafi nagrać tanie płyty lepiej niż inny .
__________________
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=88876

http://atron.act4trees.com
Atronic jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.04.2005, 05:43   #107
wojwar
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.10.2004
Posty: 73
wojwar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez richie ploomba
no to ja troche z innej beczki ( z inej dlatego ze wypalam na CS09)
jak do tego wszystkiego ma sie ilosc bledow? otoz patrzac na wykres ktory zamiscil Wojwar:

z butow mnie wyrwalo :/ Errors:686 :/
dodam ze to tylko jedna taka plytka, cala reszta z tej parti wypalila sie bez zadnego bledu.
U mnie problem był taki, że jak odpaliłem kprobe to po jakimś czasie windows zechaciał automoatycznie płytkę odczytać (standard w XP/2003) no i przeskoczyło mi kilka bloków - stąd te errory

nie chciało mi się jeszcze raz K-probem lecieć
wojwar jest offline  
Stary 18.04.2005, 15:18   #108
karel48
Dobre muchy nie są złe...
 
Avatar użytkownika karel48
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Krakow
Posty: 528
karel48 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez gyad
A może jakieś potwierdzenie...
__________________
Benq DW-1640 (BSRB), Liteon LH-18A1H (HL09), Liteon SOHR-5238S (S09),

Liteon - i po co przepłacać ...
karel48 jest offline  
Stary 19.04.2005, 21:54   #109
richie ploomba
Bywalec
 
Avatar użytkownika richie ploomba
 
Data rejestracji: 14.05.2003
Lokalizacja: zywiec
Posty: 50
richie ploomba zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a czy zdazylo sie wam kiedys cos takiego?...
otoz nagrywajac plyte z danymi w programie nero burning rom na moim 1653 wystapil taki problmik. Otoz kompilacje zrobilem rowno na 700 mb, plytka sie nagrala - 100%.. probowalem ja odtworzyc.. i problem..mieli i mieli plytką,.. patrze na plyte i widze slad zapisu...tylko ze... slad nie wypelnia calej powiezchni plyty tylko jest on widoczny gdzies do szesciuset megabajtow :-/ a reszta plytki pusta.. i dodam ze na bank nagralo sie to 700 mega tylko ze upakowalo sie jakims cudem na 600 mb ..i nosnik tez jest 700megowy (napewno nie 800) :-/ mialem tak juz kilkakrotnie i nie wiem od czego to zalezy (rozne marki plyt, wiec raczej to nie wina nosnika CD) :-/
richie ploomba jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.