Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Kupię/Sprzedam/Zamienię

Kupię/Sprzedam/Zamienię Oferty kupna, sprzedaży, zamiany. Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z zasadami jakie panują w tym dziale.Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Ogłoszenie w forum : Kupię/Sprzedam/Zamienię
Umieszczone 09.02.2016, ważne do 11.03.2030
grzeniu
XV1100
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 30,057
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zanim wstawisz reklamę...

Zastanów się czy jest sens! Tym samym oszczędzisz czasu sobie i nam. Nasze SEO może kusić, ale:

1. Mamy sprawnie działający system zgłoszeń i moderację, która naprzemiennie zagląda kilka razy w ciągu dnia na forum.

2. Żaden post się nie ukryje dzięki magicznej i szalenie popularnej opcji przeglądania forum: "pokaż nowe posty".

3. Ludzie nie są tak tępi jak zakładasz. Typowego reklamiarza, który na niczym się nie zna i dopisuje bezsensowne, nic niewnoszące, a często zwyczajnie głupie posty można zdemaskować zaraz po przeczytaniu pierwszych kilku jego postów...

4. Wszystkie informacje przemycające reklamę są kasowane. Możesz sobie darować posty w stylu: "czy ty też używasz [url]wybielacza[/ url]?", a nawet "przypadkową rozmowę" kilku "jednopostowiczów". Możesz sobie także odpuścić reklamy w podpisach, opisie profilu i wiadomościach w profilu. Za reklamę uważane są również komercyjne linki wstawiane jako strona domowa w profilu użytkownika, oraz w 'hardware' czy randze użytkownika itp.

5. Przypominamy, że zgodnie z zapisami w regulaminie - który zobligowany/a byłeś/byłaś przeczytać rejestrując się - za umieszczanie reklam bez zgody administracji grozi ban i kasacja wcześniejszego dorobku.

Widzimy to...


Administracja.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Umieszczone 07.08.2005, ważne do 07.09.2030
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Przeczytaj zanim zamieścisz swoją ofertę

Szanowny użytkowniku forum - zanim umieścisz tu swoją ofertę sprzedaży/kupna/zamiany, zapoznaj się z poniższymi zasadami:
a) tytuł nowej dyskusji piszemy wg schematu: [TAG] Nazwa przedmiotu,
w miejsce TAG wybieramy z listy:
  • Sprzedam - gdy chcesz coś sprzedać
  • Kupię - gdy chcesz coś kupić
  • Zamienię - gdy chcesz coś zamienić
  • Oddam - gdy chcesz coś oddać za darmo
Przykład prawidłowego tematu:
[Sprzedam] Nagrywarka LG 4163B

b) tematy nie zawierające odpowiedniego TAGu będą usuwane.

c) w treści tematu umieść kilka podstawowych informacji dotyczących produktu. Przy ofertach sprzedaży pamiętaj o umieszczeniu ceny końcowej. Nie jesteśmy serwisem aukcyjnym tak więc tematy bez konkretnej ceny będą usuwane.

d) oferty kupna/sprzedaży pirackich gier/programów/filmów będą bezzwłocznie usuwane, a autor otrzyma bana bez ostrzeżenia.

e) tematy, które będą zawierały jedynie linki do ofert publikowanych na stronach serwisów aukcyjnych lub innych stronach www będą usuwane.

f) jeżeli konkretna oferta została już sfinalizowana, dodaj nowy post o treści "nieaktualne" (lub innej, jednoznacznie informującej o tym, że temat jest nieaktualny) w swojej dyskusji.

g) niedopuszczalne jest umieszczanie reklam bez zgody Administratora.

h) redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż nie ponosi żadnej odpowiedzialności, pośredniej lub bezpośredniej za jakiekolwiek transakcje dokonywane za pośrednictwem Forum lub Grup Dyskusyjnych.
Pozdrawiam,
Mac
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  

 
Teleport

Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2022, vBulletin Solutions Inc.