Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia

Fotografia Forum poświęcone wszelakim zagadnienom związanym z fotografią, obróbką zdjęć itd.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.08.2005, 20:00   #1
ir_lechs
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.08.2005
Posty: 7
ir_lechs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kamera DVD

Cytat:
Napisany przez Calme
Dla wszystkich zainteresowanych polecam Słownik Foto gdzie znajdziecie dużo dość dobrze wyjaśnionych haseł dotyczących fotografii.

Nie wiem czy możesz mi odpowiedzieć wyczerpująco na to pytanie, może trochę znasz się na tym zagadnieniu. Czy jest taka kamera dvd która dorówna sredniej klasy aparat.cyfrow.powyżej 3 Megapixel?Koleś jeden twierdzi że ma takową tzn.7 Megapixel. Czy to jest śmiech na sali.
ir_lechs jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.08.2005, 20:29   #2
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ireneusz Szwed
Nie wiem czy możesz mi odpowiedzieć wyczerpująco na to pytanie, może trochę znasz się na tym zagadnieniu. Czy jest taka kamera dvd która dorówna sredniej klasy aparat.cyfrow.powyżej 3 Megapixel?Koleś jeden twierdzi że ma takową tzn.7 Megapixel. Czy to jest śmiech na sali.
Na początek - nie wydaje mi się aby treść pytanie miała związek z tematem postu, w którym je zadałeś (słownik foto) dlatego wyedytowałem twoje pytanie jako odrębny topic.
Muszę przyznać, że jeśli chodzi o kamety DV - bo zapewne takie Cię interesują - jestem mało oblatany. Ale w zasadzie rozumiem, że chcesz tą kamerą zastąpić aparat i robić nią również fotki ?
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2005, 12:08   #3
ir_lechs
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.08.2005
Posty: 7
ir_lechs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak masz rację, ponieważ nie znalazłem żadnego tematu odnośnie fotografowania kamerą.
ir_lechs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2005, 19:18   #4
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Słyszałem, że fotografowanie kamerą daje marne wyniki. Zdjęcia prawdopodobnie są słabe. Ale to nie są moje słowa.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 22:48   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To, co napiszę, działa w obydwie strony - i od razu odpowiedź na twoje pytanie, nie - nie znajdziesz czegoś takiego.

Cyfrowe kamery nie nadają się do robienia zdjęć i odwrotnie - aparaty nie nadają się do kręcenia filmów. Smutne, ale niestety tak jeszcze teraz jest, albo to, albo to.

Polecam najnowszy numer Chip Testy - jest tam trochę ciekawych informacji na temat kamer cyfrowych, a gazeta kosztuje 4.99 (chyba), więc można się wykosztować.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2005, 16:13   #6
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@andrzejj9 w 100% popieram twoją teorię

Kamer cyfrowych nie polecam do robienia zdjęć, nawet flagowe produkty mają słabą jakość ok 800 tys. pikseli na przetwornik.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2005, 23:37   #7
bubson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bubson
 
Data rejestracji: 03.07.2002
Posty: 185
bubson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no wiecie, zawsze można pojść na kompromis....... ja polecam takie 'combo'

http://www.bestbuy.com/site//olspage...9&type=product

i nakreci film, i dobre zdjęcia zrobi 8 )
bubson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.08.2005, 09:02   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Smile

Cytat:
Napisany przez bubson
no wiecie, zawsze można pojść na kompromis....... ja polecam takie 'combo'

http://www.bestbuy.com/site//olspage...9&type=product

i nakreci film, i dobre zdjęcia zrobi 8 )
ale numer!!!

z tym, że nadal mam wątpliwości co do jakości tego "kameroaparatu".

ciekawe, 2 w jednym nigdy się w niczym nie sprawdzało, ale na pewno znajdzie zwolenników
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.08.2005, 14:15   #9
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Coś w tym jest.. ale trzeba by sprawdzić w praktyce..

Wiesz, pierwszy lepszy aparat telefoniczny też i zrobi zdjęcie i nagra film.. ale...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.