Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Rozrywka > Fotografia > Zdjęcia



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.07.2005, 21:40   #151
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,544
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Calme
Thx za mile slowa ale chetnie zobaczylbym fotki innych userow forum bo temat stal sie mocno monouserowy;
Co np. ja tam mogę z taką cyfrową idiotenkamerą...
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.07.2005, 21:41   #152
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja mam HP735 może coś wysnuje, ale patrząc na twoje fotki Calme to aż wstyd pokazywać
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2005, 21:46   #153
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Ja mam HP735 może coś wysnuje, ale patrząc na twoje fotki Calme to aż wstyd pokazywać
Aaaa tam grunt to jakiś pomysł mieć na zdjęcie i robić kilkadziesiąt ujęć - w końcu któreś się musi udać jak nie za 1 razem to za następnym - a tak wogóle to przecież wątek jest elastyczny - nie musi to być jakieś wielkie powiększenie - ciekawe zdjęcia przyrody czy zwierząt a nawet jakiś zjawisk są też przecież fajne - a nie muszą być robione w wielkim zbliżeniu
Ogólnie wątek dotyczy niby makro ale przecież można go rozbudować o wogóle fotki użutkowników Forum
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2005, 22:11   #154
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dobra zrobiłem

















Kot mruczał
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2005, 22:13   #155
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no dobra, po urlopie pare moich
minolta z3 bez zadnych dodatkowych soczewek
dzis o malo nie kupilem soczewki macro w koncu, ale na 10 minut przed koncem licytacji kiedy zwyklem licytowac padl mi net bylem lekko pod(&*^%&$^

konczynka ltra by sie przydala jak mi net padal


da sie zrobic seryjne w macro


po prostu mucha


mucha wewnatrz dmuchawca - ciezko bylo ostrosc zlapac na niej a nie ma dmuchawcu
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-konczyna.jpg   -macro_seryjne.jpg   -mucha.jpg   -mucha_dmuchawiec.jpg  

Ostatnio zmieniany przez nimal : 09.07.2005 o godz. 22:17
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2005, 22:21   #156
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no to jedziemy dalej - oddzielny post bo limic pol mega na jeden post
a edytowany zeby zobaczyc numer obrazka w bazie

obiad podano, sir!


boombastic, realy fantactic... boom boom boom boom


@Calme tez miales zdjatko spetanego robala
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-obiad.jpg   -sex.jpg   -spetany.jpg  

Ostatnio zmieniany przez nimal : 09.07.2005 o godz. 22:24
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2005, 22:25   #157
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No to jeszcze raz ja







Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-aa2.jpg   -hpim2689.jpg   -hpim2690.jpg   -hpim2691.jpg  
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2005, 22:33   #158
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Piterniel - kot wypasiony szczegolnie to z pol przymknietym jednym okiem (na przyszlosc prosze o numerowanie fotek bedzie latwiej oceniac je ) - szkoda tylko, ze poucinales uszy na kadrze

Nimal - ten atakujacy pajak full wypas swoja droga niezle ma to "gole" makro ta Z3 - z soczewkami makro to powinno dawac niezla glebie ostrosci

Tak ogolnie to makro jednak najlepiej robic w dzien i bez flasha

A ja tak zeby zmienic klimat z tego makro i makro wrzuce cos innego dla przekory

1) Lampy na Krupówkach


2) Uliczka w Zakopanym na drewnianym szlaku


3)Wielka Krokiew


4)Drzewko o zachodzie słońca


5) Zachod slonca


6) Kolejny zachodzik


7) Chmurki - sielanka


8) Górskie kwiaty przy potoku
__________________
Obiektywni.pl

Ostatnio zmieniany przez Calme : 09.07.2005 o godz. 23:02
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 07:43   #159
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Calme
Thx za mile slowa ale chetnie zobaczylbym fotki innych userow forum bo temat stal sie mocno monouserowy;
@Calme, kiedy zamieścisz w końcu jakieś fajne zdjęcia
PS
moje gratulacje
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 10:05   #160
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie jest absolutnie "niesamowite zdjęcie w trybie makro" ale nudziłem się i nauczyłem mrówkę palic
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-mrowka.jpg  
-Kowalik- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 11:02   #161
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niedawno wrzucalem powiekszenia 1 grosza z makrokonwertera Raynox 250 dzis dla porownania powiekszenie z odwroconego Heliosa - tak dla pokazania jaki daje efekt.

1) Bez kadrowania pomniejszony do 800x600 oryginal



2) Wykadrowane z oryginalu 1:1 (nie oddaje to efektu powiekszenia bo musialem na potrzeby forum pomniejszyc kadr ale mozecie mi wierzyc ze brzeg ten jedynki krawedzi zajmowal wieksza czesc monitora 17"



3) Bez kadrowania oryginał



4) Wykadrowane 1:1

__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 11:32   #162
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,544
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To może i ja coś zamieszczę...

Z wczorajszego wypadu do Strand Hill:



Pomniejszone, nie kadrowane, na automatycznych ustawieniach.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 11:49   #163
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
joujoujou ale killer !

a ja pozwole sobie wrzucic moja pierwsza muche w karierze - nie mogłem sobię odmówić tej przyjemności

1) Nie kadrowane z Raynoxa


2) Wykadrowane



__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 10:14   #164
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dla narzekajacych na mala GO
da sie miec dowolna w fotografii macro, tylko trzeba... http://sebaw.online.fr/eng/technique.htm
no wlasnie - mi od samego czytania przyszedl bol glowy
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 10:43   #165
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Udało mi się ostatnio znaleźć świętną stronkę z fotografią makro
http://www.insektenmakros.de/

po wejściu na www klikamy po lewej stronie na "InsektenmakrosNEU!"
i wybieramy z listy kategorię zdjęć - IMHO to już klasa światowa i jest naprawdę co oglądać

miłego odbioru...
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.