Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Reputki to przejaw:
koleżeństwa 19 37.25%
zadowolenia z jakości uzyskanej odpowiedzi 23 45.10%
próżności 4 7.84%
chorych ambicji 5 9.80%
Wszystkich głosów: 51. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.03.2005, 22:15   #16
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zdecydowanie bede bronil Esema!
Skarga jest, byla i bedzie bezzasadna, bo nie o Mr_Spocka tu chodzi, a nie przede wszystkim.
Slowo "dupek" nie jest slowem obrazliwym (ogolnie rzecz ujmujac) a dupek zoledny w szczegolnosci - oznacza bowiem dokladnie =waleta treflowego/zolednego.
Chodzi o zasady, nie o obrazanie sie.
Kazdy moze, a nawet niekiedy musi, napisac cos glupiego (ja jestem szczytnym wyjatkiem, pisze wylacznie glupoty, ale i tak nikt na to nie zwraca uwagi-to sie nie liczy) ale tez kazdy ma prawo wypowiedziec sie na ten temat.
Pisanie opinii nawet ostrych - nie jest zakazane.
A nawet mile widziane.
Tak sadze.
Bo po to jest forum aby wymieniac poglady.
A co do sympatii i antypatii - kazdy ma swoje i to jest jego prywatna sprawa.
yahol jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.03.2005, 22:25   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Zdecydowanie bede bronil Esema!
Skarga jest, byla i bedzie bezzasadna, bo nie o Mr_Spocka tu chodzi, a nie przede wszystkim.
Slowo "dupek" nie jest slowem obrazliwym (ogolnie rzecz ujmujac) a dupek zoledny w szczegolnosci - oznacza bowiem dokladnie =waleta treflowego/zolednego.
Chodzi o zasady, nie o obrazanie sie.
Kazdy moze, a nawet niekiedy musi, napisac cos glupiego (ja jestem szczytnym wyjatkiem, pisze wylacznie glupoty, ale i tak nikt na to nie zwraca uwagi-to sie nie liczy) ale tez kazdy ma prawo wypowiedziec sie na ten temat.
Pisanie opinii nawet ostrych - nie jest zakazane.
A nawet mile widziane.
Tak sadze.
Bo po to jest forum aby wymieniac poglady.
A co do sympatii i antypatii - kazdy ma swoje i to jest jego prywatna sprawa.
Jest różnica pomiędzy wyrażaniem swojej opinii, a obrażaniem innych osób. Dodatkowo prowokowaniem, co miało miejsce w ostatnim poście esema. Nie jestem nerwowy i nie wzruszają mnie takie zachowania, ale nie widzę powodu, aby tolerować je na forum. Rozumiem, że esem jest w tym momencie w trudnej sytuacji, ale powtarzam - forum nie jest miejscem, aby w ten sposób odreagowywać.

A dupek to jest obraźliwe słowo i nie twórzmy tu słownikowych definicji. Chodzi o sposób i cel użycia.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 27.03.2005, 22:38   #18
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Dobra!
Wypowiem sie powazne:
-rozumiem Esema, sam widze, ze pojawila sie moda na reputki i sa one absolutnie i rzeczywiscie odwrotnoscia tego czego byc powinny. Nie bede powtarzal swoich opinii.
Duza ilosc reputek maja ci co tak naprawde, niczym na nie nie zasluzyli, a sa w grupie, klanie ktory sobie je rozdaje ze wzajemnoscia.
I rozumiem, ze rozgoryczenie moze byc, boktos mlody, o malym, mniejszym stazu/wiedzy...etc ma tych reputek wielokrotnie wiecej, ba kilka-nascie razy.
Tylko: nowy nie bedzie analizowal skad kto je ma, mlody popatrz ooo ten ma duzo-madry, ten mniej -glupszy. Tu jest bol.
I ja to widze i mam mieszane uczucia. No bo co takiemu zrobisz? napiszesz w kolejnym poscie - napisales glupoty! poraw sie!
Dlatego po raz kolejny, uazam ze reputki wtej postaci skonczyly sie.
I dlatego tez bronie Esema i bede bronil jego i swojego prawa do wypowiadania opinii, nawet ostrych.
I cholera - dupek nie jest obrazliwy - dupek jest okresleniem stanu konkretnej osoby. I ta osoba nie powinna sie obrazac, bo pytanie bylo raczej z tych glupio/naiwnych. "a bo bym chcial, ale sie boje"

A co do meritum, jezeli zeczywiscie ktos ma tych reputek taka ilosc, to juz nie moze sie glupio zapytac?
yahol jest offline  
Stary 27.03.2005, 22:51   #19
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wg mnie powracamy do tematu, ktory zreszta juz poruszany byl nie tak dawno.
Jezeli maja one byc powodem jakis konfliktow miedzy userami to naprawde proponuje ich zlikwodowanie.
Nie od dzisiaj wiadomo ze nie spelniaja juz funkcji jaka mialy spelniac i stracily powierzony im pierwotnie cel. @Esem Ameryki tutaj nie odkryl, jedynie na nowo odkopal stary, dyskusyjny temat
czero jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:01   #20
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Dokładnie, to moja wypowiedź a dokładniej mojego ś.p. Ojca...
@mr_spock: bez żaluzji ozobiztych: tu codzi o coś więcej: albo to forum ma być kategorii podwórkowej albo takiej jak było gdy do niego się zapisywałem... 8 )
Nie chce wglebiac sie w temat, ale jesli postulujesz o takie, a nie inne motto, to zastanow sie czy twoja odpowiedz nie byla glupia i "na sile"... zaprzeczasz sam sobie

Czy posiadanie jakiejs ilosci reputacji (o ktore nikogo nie prosilem, a i ile dobrze pamietam Ty sie upominales) zobowiazuje do czegos? nie wydaje mi sie.
Gdzie jest napisane ze musze byc oblatany w rynku i nowosciach, zeby miec reputacje?
Czy glupie jest to, ze chce poznac opinie innych?
__________________
mr_spock jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:06   #21
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem tych kropeczek bedzie zawsze...
Przeciez byla o tym dyskusja. Wszyscy wiemy ze tak naprawde tym ktorzy sie udzielaja nie patrza na kropki, reputacje maja gdzies, kojarza usera po wiedzy,avatarze,postach - nie po reputkach...dla nowych uzytkownikow raczej tez nie bedzie sie od razu rzucac w oczy szereg zielonych kropek...Spokojnie panowie...Takimi *******ami sie zajmowac? Szkoda czasu..Zagrajcie w CS:S`a (pozdro Sid ), q3, itp.
Forum od jakiegos czasu przechodzi ciezki okres, nie moze sie z niego wygrzebac.Szkoda...nie bede pisal ze na Innych forach to jest tak...to forum jest specyficzne, ma swoj klimat przez ktory kazdy tu zaglada nawet patrzac na te momentami cienkie posty.
Bedzie ok, jak wszysyc bedziemy ok.
Pokoj ;D

ps. proponuje zalozyc gerdę.
mr_spock otrzymal propozycje sprzetu, nie zadaje pytań takze...
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:06   #22
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Widze ze forum sie co raz bardziej sypie........... moze to i dobrze........... przyjda nowi na miejsce starych i nie bedzie starych klutni.......... a stanowiska w powyzszej sprawie nie zajmuje
pozdro
__________________
mallow jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:12   #23
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
IDŹTA WSZYSCY SPAĆ!

DZIŚ ZARÓWNO JAK I WCZORAJ ŚWIĘTO... i KŁUTNI FULL.....

DŻIZYS!!
bakupl jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:12   #24
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
podziele wam ten temat jeśli nadal chcecie zgłębiać ten probem, zaproponujcie tylko temat

odnośnie reputek, ja już nie jednokrotnie pisałem co o nich sądze, że blee i w ogóle

tylko wielka rewolucja może sprawić, że one znikną, ale i tak może być ciężko
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:12   #25
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Coz co do samych reputek swoje zdanie niejednokrotnie wypowiadalem na forum i mozna to znalezc w starszych postach.Wiec kazdy zainteresowany moze sobie sprawdzic co i jak.Ja w kazdym badz razie nie bede sie powtarzal po raz n-ty.
Natomiast samo zachowanie Esema mocno mnie dzisiaj zaskoczylo poza prostactwem i zbyt wysokim mniemaniu o swojej wartosci.Nic z niego nie wyniklo.Ten czlowiek czuje sie niedowartosciowany.Ot co.
Wnosi przeciez strasznie duzy wklad na forum a ma tak malo reputek.Przeciez to jest skandal.Jak tak mozna.Zachowanie typowo szczeniackie rodem z piaskownicy, dzieci do lat szesciu.
Czy to trzeba jeszzce komentowac?Czlowiek w srednim wieku a takie rzeczy wyprawia.
Dla mnie jest to niepojetne.Nie chcialbym tutaj za duzo diagnoz stawiac odnosnie calej tej sytuacji bo mam jeszzce pare wytlumaczen jego zachowania....
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:13   #26
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
kojarza usera po wiedzy,avatarze ,postach - nie po reputkach...
Ales mnie pocieszyl popatrza na avatar =OSIOL= kurde
Ciekawe co sobie pomysla

@Weron:
-to ty prawdziwy
-czy podszywany

Bo i tonacja postow inna i jakby postawa nie ta co zawsze.

Ostatnio zmieniany przez yahol : 27.03.2005 o godz. 23:17
yahol jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:14   #27
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
3 posty w 1 minute... ale i tak idźmy spac...
bakupl jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:14   #28
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Ciekawe co sobie pomysla
Ze lubisz bajke Kubusia Puchatka, a w szczegolnosci Klapouchego
czero jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:15   #29
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Ales mnie pocieszyl popatrza na avatar =OSIOL= kurde
Ciekawe co sobie pomysla
OffTopic4Yahol:

Ciebie akurat kojarze z innego avatara jeszcze... z tej buźki co oczami przewracała , jeszcze jak miałes Yahol a nie yahol
Kojarzą w sensie...tak jak patrze na andrzeja9 - tą kulę od razu wiem ze to andrzej9, patrze na detektywa...Yankee
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:25   #30
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
temat podzielony...
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.