Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Reputki to przejaw:
koleżeństwa 19 37.25%
zadowolenia z jakości uzyskanej odpowiedzi 23 45.10%
próżności 4 7.84%
chorych ambicji 5 9.80%
Wszystkich głosów: 51. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.03.2005, 23:35   #31
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Proponowal bym zrobic sonde. Maja zostac czy nie. I bedzie koniec klotni. Bo one dawno juz przestaly spelniac swoja role!!
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.03.2005, 23:38   #32
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
@Weron:
-to ty prawdziwy
-czy podszywany

Bo i tonacja postow inna i jakby postawa nie ta co zawsze.
To ja jak najbardziej.Ale ...
O rany i co ja mam teraz napisac.Moze o tym, ze kijem nie zawrocisz rzeki?
Moze o tym, ze kiedys tzn. jak sie rejestrowalem.To bylo zupelnie inaczej na tym forum.I, ze teraz napewno nie bedzie tak samo tzn. lepiej.Bo kiedys nie kazdy mial komputer.Teraz komputer ma prawie kazdy czyli gowniarstwo w wieku lat 14, 15 a moze wiecej?A moze mniej?I wypisuja cos takiego:
http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=55947 Przyklad z innego forum.
I wypisuja jakies bzdury, ktore napewno obnizaja poizom tego forum.
Ze kiedys to aby wejsc w ogole do sieci to przez poltorej godziny musialem sie laczyc przez modem i to po 22 bo bylo taniej.I pozniej modlilem sie aby mnie tylko nie rozlaczylo bo znowu musialbym tyle samo czasu czekac na polaczenie z netem.A teraz internet jest tak powszedni, ze te chamstwo sie szlaja po necie.Chociaz moze to i lepiej bo przynajmniej komus mordy pod blokiem nie obija.A moze mam napisac o tym, ze do dzialu cdr prawie w ogole nie zagladamBo nudzi mnie odpisywac po kilka ray w ciagu tygodnia aby giosc z ainstalowal sobie daemona i podmontowal obraz, nasteonie wypalil.Nie wspomne o aspi i otym, ze ma problem z plytami(kupujue najtansze scierwa a pozniej wyplakuje sie na forum bo zle nagrane)
Poza tym jaki poziom chcecie zrobic?No jaki.Skoro 90% odpowiedzi juz dawno padlo.A nagrywarka kosztuje teraz nie 1k a 0.1k.A ja za swoja dalem ponad 700zeta i bylem jednym z nielicznych, ktorzy cos takiego mieli.Teraz kazdy ma nagrywarke zamist zwyklego cd-romu
Ja popieram Esema.Jak najbardziej.Ale nie droge, ktora on teraz wybral bo to zwykle chcmastwo jest i prostactwo.A nawet spam.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:38   #33
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
jak dzieci ... avantura w piaskownicy
__________________
AleX69 jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:43   #34
qfir
_____________________
 
Avatar użytkownika qfir
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 714
qfir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przynajmniej w swieta moglibyscie sie nie klucic!
qfir jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:50   #35
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,518
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ilość reputek w żadnym wypadku nie świadczy o wiedzy usera, byc może o popularności?
Poza tym nawet jeśliby świadczył to nie każdy przecież musi znać się na wszystkim,dla mnie nie ma znaczenia ile reputek ma ten kto pyta, jeżeli mogę pomóc komuś, jest to dla mnie przyjemność.
(nie wiem, może po prostu jestem jakimś DUPKIEM?)
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 27.03.2005, 23:50   #36
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Proponowal bym zrobic sonde. Maja zostac czy nie. I bedzie koniec klotni. Bo one dawno juz przestaly spelniac swoja role!!
Przeciez sonda juz byla.Ile mozna tego robic co miesiac, co tydzien, a moze co dziennie.

Ludzie co wy w ogole chcecie jak nie reputki to ilosc postow itp.Zawsze ktos jest niezadowolony.
Tak to boli, ze ktos ma wiecej?Sasiad tez ma lepszy samochod.No i co.A czlowiek, ktory idzie na ulicy ma lepsza kurtke.No i co?
Nie ma na swiecie sprawiedliwosci, nigdy nie by,o i nigdy nie bedzie.Wiec po co sobie jeszzce robic dodatkowe problemy z jakimis reputkami.Jak ktos ma to niech ma.Nie zazdroscmy mu tego.
Tak samo jak bylo z tymi napisami pod avatarem.tez byly problemy.Bo jeden mial guru a drugi sruru.Jeden mogl zmienic a drugi nie mogl..
O rany.Cala Polska.Caly rzad.Ot co.

Cytat:
Napisany przez joujoujou
Ilość reputek w żadnym wypadku nie świadczy o wiedzy usera, byc może o popularności?
No wlasnie o tym to swiadczy.Kolega ma racje
I tam powinna byc kropka a nie znak zapytania.Przeciez to tez zostalo juz wyjasnione na forum.
POPULARNOSC A NIE WIEDZA>
Czy to tak trudno zrozumiec?
__________________
Benq DW1650

Ostatnio zmieniany przez Weron : 27.03.2005 o godz. 23:54
Weron jest offline  
Stary 28.03.2005, 00:01   #37
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,518
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Domyślam się, że prawda kole w oczy i ktoś... coś....
Pewnie tzw. "dupek" z nieuzasadnioną merytorcznie ilością reputek?
Wnoszę o oficjalne nadanie statusu DUPKA userom tego forum, posiadającym ilość reputek nieadekwatną do prezentowanego poziomu merytorycznego... 8 )
Niniejszym ośmielam sie nadać sobie tytuł DUPKA gdyż mam za dużo reputek.
Z dumą będę nosił ten tytuł nad avatarkiem 8 )
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 28.03.2005, 00:11   #38
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Reputki są niepotrzebne i to jest moje zdanie. One więcej szkodzą jak pomagają.
Loczek jest offline  
Stary 28.03.2005, 00:16   #39
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Domyślam się, że prawda kole w oczy i ktoś... coś....
Pewnie tzw. "dupek" z nieuzasadnioną merytorcznie ilością reputek?
Wnoszę o oficjalne nadanie statusu DUPKA userom tego forum, posiadającym ilość reputek nieadekwatną do prezentowanego poziomu merytorycznego... 8 )
Będziesz zgłaszał każdą osobę, która według Ciebie ma za dużo reputek Życzę wytrwałości.... Ale uproszczę Ci zadanie. Od razu mogę się zgłosić. Przyznaję - ilość posiadanych przeze mnie reputek nie jest adekwatna do prezentowanego przeze mnie poziomu merytorycznego....
Podczas ostatniej awantury o reputki (po wzajemnym obdarowywaniu się reputkami na Święta Bożego Narodzenia) prosiłem kogoś (już nie pamiętam kogo ) z GTW o wyzerowanie mi licznika reputek, jednak nie zrobiono tego...

Niniejszym przyznaję sobie status DUPKA, który odwołam, kiedy uznam, że poziom moich wypowiedzi będzie adekwatny do ilości zgromadzonych przeze mnie punktów reputacji, albo Admini zablokują w statusie nad avatarem słowo "DUPEK", albo zostaną mi wyzerowane wszystkie punkty reputacji... Chyba, że dostanę Bana, to status sam się zmieni...

A teraz idę spać
Mich@ł jest offline  
Stary 28.03.2005, 00:16   #40
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
jak dzieci ... avantura w piaskownicy
No nie inaczej

A najlepsze z tego wszystkiego jest to

Że zadymę taką robią zazwyczaj ci co tak pieją o ideałach w każdej postaci

Wynika bowiem z tego, że reputki dawane mają być TYLKO za wiedzę, erudycję oraz bycie alfą i omegą

Nieważne, że jest się w swoim zachowaniu prostakiem i chamem

Jest to podejście jak najbardziej zasługujące na dezaprobatę

I bez dwóch zdań kojarzące się z rozumowaniem lineranym


Przy dawaniu reputek nawet opcje wyboru rodzaju reputki są emocjonalne:

POCHWALAM i DEZAPROBATA

Uważam więc, że przykładowo nieznajomość jakichkolwiek trendów w czymkolwiek

Zasługuje na mniejszą (czy jakąkolwiek) dezaprobatę niż szczeniackie zachowanie w postaci wyzywania kogoś czy ubliżania mu

Nie zapominajmy także, że jest to forum tematyczne:

"Serwis poświęcony tematowi nagrywania płyt"

I akurat reputki można posiadać za wiedzę w tym temacie


Zresztą, po co ja to piszę ...

Jest to przecież tak oczywiste, że nawet przez chwilę się nad tym nie zastanawiam

Ale jak widać dla co poniektórych stało się to ideologicznym tematem przewodnim

Oraz sprawą życia lub śmierci ...





Cytat:
Napisany przez esem
Natomiast samo zachowanie Esema mocno mnie dzisiaj zaskoczylo poza prostactwem i zbyt wysokim mniemaniu o swojej wartosci.Nic z niego nie wyniklo.Ten czlowiek czuje sie niedowartosciowany.Ot co.
Wnosi przeciez strasznie duzy wklad na forum a ma tak malo reputek.Przeciez to jest skandal.Jak tak mozna.Zachowanie typowo szczeniackie rodem z piaskownicy, dzieci do lat szesciu.
Czy to trzeba jeszzce komentowac?Czlowiek w srednim wieku a takie rzeczy wyprawia.
Dla mnie jest to niepojetne.Nie chcialbym tutaj za duzo diagnoz stawiac odnosnie calej tej sytuacji bo mam jeszzce pare wytlumaczen jego zachowania....
@Weron!

100% poparcia!

Może więc zamiast roztrząsać się nad tematem reputek

Zorganizujmy akcję REPUTKA DLA ESEMA

Może to go dowartościuje i rozwiąże sprawę

A temat reputek zakończy się raz na zawsze (co ja gadam? )




No i przy okazji:


Wesołych Świąt!


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 28.03.2005, 00:16   #41
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Ja popieram Esema.Jak najbardziej.Ale nie droge, ktora on teraz wybral bo to zwykle chcmastwo jest i prostactwo.A nawet spam.
No właśnie o to mi kurde chodziło. Przecież to, co mówił było prawdą, może niczym nowym, bo temat przewija się co jakiś czas, ale generalnie słuszną uwagą. No ale sposób, w jaki to przedstawiał, trudno tolerować..

To tak, jakby komuś, kto coś źle robić powiedzieć: Ty idioto, nie umiesz tego zrobić, nie nadajesz się do niczego, ja jestem lepszy... Trudno oczekiwać, że odniesie to jakiekolwiek pozytywne rezultaty. A można przecież powiedzieć: Słuchaj, robisz to i to źle, spróbuj może w ten i ten sposób. Wtedy można oczekiwać, że rzeczywiście zmieni to coś na lepsze. I niech takie będą dyskusje na forum. A nie wzajemnym wytykaniem sobie różnych wypowiedzi, czy zachowań.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 28.03.2005, 00:29   #42
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Ilość reputek w żadnym wypadku nie świadczy o wiedzy usera, byc może o popularności?
Poza tym nawet jeśliby świadczył to nie każdy przecież musi znać się na wszystkim,dla mnie nie ma znaczenia ile reputek ma ten kto pyta, jeżeli mogę pomóc komuś, jest to dla mnie przyjemność.
(nie wiem, może po prostu jestem jakimś DUPKIEM?)
Z tym się zgadzam !
Zresztą w podobnej materii już pisałem w zeszłym roku, jak ktoś czytał i pamięta to wie o co chodzi.
Nie rozumiem dla czego do reputek spora część forumowiczów podchodzi zbyt emocjonalnie ? Wiadomo , miło jest dostać reputę za konkretną pomoc (na to trzeba zapracować) , ale też fajnie jest z kolegami się "powymieniać" w/g mnie to miła i fajna zabawa połączona z pomaganiem innym i byciem miłym dla innych (na to też trzeba zapracować).
To forum ma swój niepowtarzalny klimat i dla tego jest takie popularne, z jednej strony fachowe porady i pomoc, a z drugiej pewien luz i poczucie wolności i więzi między ludźmi.
Jak mi ktoś pokaże inne forum na takim poziomie merytorycznym i w podobnym przyjaznym ludziom wymiarze, to flaszkę stawiam.(0,5 40%)
Sam mam sporo reputek zdobytych nie przez niesamowitą wiedze (choć kilka się zdażyło i są mi szczególnie bliskie) ale przez sympatie innych osób.
Dla tego ciężko jest mi zrozumieć "starych" forumowiczów co jakieś swoje stresy wyładowują na forum w ten sposób, (ja nie jestem bez winy choć starym forumowiczem nie jestem , kto wie zrozumie o co mi chodzi).
Pewnie tak działa na niektóre osoby fakt że przez swój niepowtarzalny styl przez niektórych nazywany "schodzeniem na psy" to forum jest chyba najpopularniejszym forum tematycznym w polsce, i tak pod względem popularności jak i wiedzy merytorycznej .
Ja z komputerami żyję od lat ZX80, Spectrum, Atari 65, Atari 130, Amstrad 6128,Amiga, PC XT (z tego nawet jeszcze klawiaturę mam na której właśnie piszę) i tak dalej ...
Korzystam z tego dobra dla własnych potrzeb , lecz też czasem dzielę się z innymi , może nie mam dużej wiedzy , w zasadzie na poziomie użytkownika , w pewnych sprawach czasem może więcej , Internet odbieram jako znakomitą formę wymiany wiedzy , ale w ludzkim wymiaże, na przyjacielskich zasadach, a nie na forach gdzie karty rozdają SSmani .
Dlatego ze zdaniem esem się nie zgadzam.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 28.03.2005, 00:40   #43
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,518
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Thumbs up

Cytat:
Napisany przez VIZZARD
[...]
Zorganizujmy akcję REPUTKA DLA ESEMA
[...]
Z radością się dołączam ^_^
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 28.03.2005, 01:03   #44
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ale reputki mialy pokazywac poziom wiedzy i trafnosc udzielanych rad danego uzyszkodnika. A jest calkiem inaczej. Sam mam ich duzo dzieki wszystkim Ale tu nie chodzi o dawanie na prawo i lewo.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Stary 28.03.2005, 01:10   #45
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Ale reputki mialy pokazywac poziom wiedzy i trafnosc udzielanych rad danego uzyszkodnika. A jest calkiem inaczej. Sam mam ich duzo dzieki wszystkim Ale tu nie chodzi o dawanie na prawo i lewo.
Kto tak myślał , był chyba szalony !
Jak społeczności działają , na jakich zasadach , twożenie się grup w społecznościach, podziały i łączenie ludzi w grupy, sympatie i animozie.
Ja nie mam wyrzszego wyksztaucenia, może dla tego reputek nie traktowałem nigdy poważnie.
Po prostu życie, tego też trzeba się nauczyć.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.