Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.02.2003, 10:21   #1
kul
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.07.2002
Posty: 3
kul w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Atak na Irak

Jak zapewne wiecie USA przymieża się do ataku na Irak.
Jeżeli nie chcesz aby Polska brała udziału w tej wojnie, przyłącz się do protestu na http://niedlawojny.prv.pl
Przeslij tę wiadomość dla wszystkich znajomych !!
PS. Sorry za spam ale to chyba mała rzecz biorąc pod uwagę skale problemu
kul jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.02.2003, 10:34   #2
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to nic nie da
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 11:03   #3
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nierozumiem sensu takich akcji przecierz wiadomo ze to nic nie da ^_^

a tak na boku to ja akurat jestem za wojna z irakiem, "wasacza" trzeba obalic bo to psychopata jesli tego niezrobimy to juz mozemy budowac schrony i szczepic sie przeciwko broni biologicznej
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 11:15   #4
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Pawel_k napisa***322;(a)
nierozumiem sensu takich akcji przecierz wiadomo ze to nic nie da ^_^

a tak na boku to ja akurat jestem za wojna z irakiem, "wasacza" trzeba obalic bo to psychopata jesli tego niezrobimy to juz mozemy budowac schrony i szczepic sie przeciwko broni biologicznej
Ja też nie widzę sensu...takich akcji...jedno wielkie ble ,ble ,ble...
Nie mamy żadnego wpływu na takie decyzje...niestety...:chytry:

A ja nie jestem za wojną przciwko Irakowi... przcież to państwo takie jak inne,i dlaczego obywatele tego państwa mają być wplątani w wojne...być zabijani i cierpieć za śmierć swoich dzieci.A tylko dlatego że rządzi nim Dyktator psychopata ,który teroryzuję swój naród...Jestem tylko za obaleniem samego "wąsacza" i nie wplątywanie w to niewinnych niczemu ludzi...
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 11:41   #5
misz_masz
KiNgOfOcEaN
 
Avatar użytkownika misz_masz
 
Data rejestracji: 06.09.2002
Lokalizacja: kretowisko w centrum kraju :-)
Posty: 928
misz_masz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Maciej popieram Twoje zdanie.
misz_masz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 11:46   #6
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Radykalnie przeciwko!! To nie te czasy, kiedy wojna mogla trwac kilka lat... Kurcza wtedy kilka lat, a teraz... teraz walna atomice i po faworach, nikt sie nie bedzie bawil w armaty, bagnety, kalasze i granaty. Wojna =>> smierc Wystarczy ze jeden pajac nacisnie czerwony guzik i... bylo sobie zycie. Do czego to doszlo? Mam wrazenie ze jakby kolesie ktorzy odkryli rad wiedzieli do czego te glaby go beda wykorzystywac to by o tym nie szepneli slowka... ale znajac zycie inne jelenie dla slawy rozglosili by te "radosna" wiec po calym swiecie. Ale to jest zalosne
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 11:57   #7
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Amerykanskie wojsko niezle placi, przynajmniej chlopaki zarobia sobie troche 8)
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 12:00   #8
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tylko obalic wasacza bez uzycia syly bedziemy czekac az sam ustapi albo umrze na starosc
przecierz niewyslemy GROMu zeby skrocil wasa Sadamowi
USA raczej niezrobi takiego numeru jak z rosja (wyscig zbrojen az ZSRR dostalo zadyszki) bo za duzo wojsk juz przewiezli na bliski wschod a poza tym w czym sie scigac - w rakietach z waglikiem i w gazowaniu kurdow
poza tym na swiecie jest jeszcze niejaki Kim_Cos_Tam ktory serwuje swojemu narodowi trawe do jedzenia i kule w leb jak ktos zakwestionuje jej "wysoka wartosc odzywcza" ^_^ nim tez trzeba sie zajac (problem - paro milionowa armia zebrakow ktora ruszy na poludnie zaraz po otwarciu granic)
nie ma latwych rozwiazan przecierz w polsce tez wiele osob oddalo zycie abysmy niemieli "Korei polnocnej bis" irak ma ten problem ze sadam stworzyl sobie Orwelowski aparat bezpieczenstwa i tak jakakolwiek opozycja nie ma prawa bytu
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 13:14   #9
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Pawel_k napisa***322;(a)
tylko obalic wasacza bez uzycia syly bedziemy czekac az sam ustapi albo umrze na starosc
przecierz niewyslemy GROMu zeby skrocil wasa Sadamowi
USA raczej niezrobi takiego numeru jak z rosja (wyscig zbrojen az ZSRR dostalo zadyszki) bo za duzo wojsk juz przewiezli na bliski wschod a poza tym w czym sie scigac - w rakietach z waglikiem i w gazowaniu kurdow
poza tym na swiecie jest jeszcze niejaki Kim_Cos_Tam ktory serwuje swojemu narodowi trawe do jedzenia i kule w leb jak ktos zakwestionuje jej "wysoka wartosc odzywcza" ^_^ nim tez trzeba sie zajac (problem - paro milionowa armia zebrakow ktora ruszy na poludnie zaraz po otwarciu granic)
nie ma latwych rozwiazan przecierz w polsce tez wiele osob oddalo zycie abysmy niemieli "Korei polnocnej bis" irak ma ten problem ze sadam stworzyl sobie Orwelowski aparat bezpieczenstwa i tak jakakolwiek opozycja nie ma prawa bytu
Wlasnie! Sadamowi dupe trzeba przetrzepac... tyle tylko jakie bedzie mialo to konsekwencje... ?
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 13:32   #10
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Ormianin napisa***322;(a)
Wlasnie! Sadamowi dupe trzeba przetrzepac... tyle tylko jakie bedzie mialo to konsekwencje... ?
tego niewie nikt
moze sie stac tak jak u Clancyego ze wlacze w iraqu przejma mulowie z Iranu (ci co czytali "dekret" wiedza jak to sie skonczylo )
moze byc jak u nas ze opozycja (jaka opozycja) bedzie powoli demokratyzowala panstwo
albo teren wezmie pod panowanie jakis szejk i zrobi z Iraqu druga arabie saudyjska
no chyba ze powstanie cos takiego jak w afganistanie tylko ze wtedy turcja bedzie miala problem z kurdami ktorzy moga chciac stworzyc wlasne panstwo
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 14:09   #11
witkowal
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika witkowal
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Wawa
Posty: 255
witkowal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Usa chce sie zemscic na Iraq i miesza w to inne panstwa..... Ja jestem przeciwny wojnie, mam nadzieje ze jak wiekszosc...
__________________
Pozdrowienia, Witek
mój email
"Wróg mojego wroga jest moim przyjcielem"


witkowal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 14:15   #12
GOLOMB
Gość
 
Posty: n/a
Saddam jest jaki jest .. ale nie żywie do niego urazu ale chcialbym JECHAC na wojne i zostać US-ARMY soldier
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 14:54   #13
shuma02
Forumator
 
Avatar użytkownika shuma02
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Lokalizacja: Miasto Aniolow
Posty: 729
shuma02 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przepraszam...
ale czym Polska ma sie przyłączyć do ataku na Irak ?
F-16 nam jeszcze nie przysłali, marynarke mamy po amerykanach ale bez uzbrojenia, żołnierze nasi tylko czekają by z woja wyjść, i kałasznikowy też sie już powoli psują.
moim zdaniem wojna pewnie będzie, ale Polska tutaj chyba nie ma nic do powiedzenia, i napewno nie ma jak pomoc, lub tez sie przeciwstawić.
no a pozatym irak wisi polsce tyle szmalu że aż głowa boli, jak do nich zaczniemy strzelać to napewno nie zapłacą.
no nic, zobaczymy co będzie, jendak nasze wpisi nic w tej sytuacji nie pomogą.

shuma02
shuma02 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 15:04   #14
kul
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.07.2002
Posty: 3
kul w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poczekamy zobaczymy - tak to chyba Francja z Anglia w 1939 musiały sobie mówic. Potem zapewne mówiły że to nic nie da.
Skopac wasacza - super pomysły to że przy takiej akcji zginie pare tysiecy niewinnych ludzi to juz niewazne.
kul jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2003, 15:05   #15
surff
Ramblings of a Madman
 
Avatar użytkownika surff
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Wlkp
Posty: 876
surff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moim zdaniem ta wojna jest zupełnie bez sensu - chodzi o ropę naftową, o wypchnięcie z magazynów US Army amunicji , której magazynowanie jest bardzo kosztowne i o kilka innych rzeczy. A co do decyzji polskich władz a propos agresji na Irak to żygać mi się chce. Najchętniej nasi rządzący by w dupe Bushowi weszli...no comment....
__________________
primum non nocere
surff jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.