Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.07.2006, 16:58   #61
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez tengu
No w sumie może i racja ale w Mercedesie W124 300E albo nie działał albo jakoś skrzynia się nie "wyrabiała", albo mustang V6 rocznik 89 - też nic rewelacyjnego

A w citroenie Saxo CVT też jakoś w porównaniu z manualem to jakoś się nie sprawdzał.

Ale takie 4 letnie A4 to juz ma skrzynię idealną w AUTO tryb Sport (2.5TDi mojego wujasa - po prostu perfekcja), albo 156 Selespeed - też fajnie (przynajmniej w trybie sekwencyjnym)
u mnie przyspieszenie w jagu chodzi idealnie ... nie mam zadnych problemow z poruszniem sie po drogach

sekwencja (tiptronic) to fajna rzecz ... myslisz ze tego ktos z moich znajomych uzywa

w nowym punto jest skrzynka mitsubishi tiptronic bezstopniowy ... jezdzi sie jak tramwajem
nawet jak przelaczysz na sekwencje to sam biegi przelacza
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.07.2006, 17:06   #62
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No ale Jag to zupełnie inna klasa niż te tanie skrzynki w wózkach za "parę groszy", szczególnie w nowym Jagu.

Ale stare skrzynie to były do poruszania się z prędkością "patrolową" np w Volvo czy Merolach, nowe to juz inna liga.

Np DSG w VW powoduje spadek zuzycia paliwa o 0,2l/100 w porównaniu z manualem. Normalnie bajka. Ale jakos się przyzwyczaiłem do lewarka. No chyba że automat z "lopatkami", to by mi się marzyło
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 18:59   #63
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X
Sprzeglo - nadal podtrzymuje. Nowoczesne automaty pracuja swietnie i nie psuja sie tak jak stare (sa mniej awaryjne od zwyklych), a brak dodatkowego "pedalu" ma wiele plusow, na czele z najwazniejszym - wowczas trzymamy prawa noge na gazie, a lewa na hamulcu. Nie daj Bog zdarzy sie komus sytuacja gdy bedzie musial noga ze sprzegla NAGLE szukac pedalu hamulca - ulamki sekund potrafia uratowac zycie. Japonia wybrala, USA wybralo... My tez powinnismy.
Chcesz powiedzieć, że ty jadąc automatem trzymasz lewą nogę cały czas na hamulcu?? Pierwsze słyszę o takim sposobie jazdy i szczerze mówiąc wydaje mi się nie do pomyślenia..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 19:16   #64
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Chcesz powiedzieć, że ty jadąc automatem trzymasz lewą nogę cały czas na hamulcu?? Pierwsze słyszę o takim sposobie jazdy i szczerze mówiąc wydaje mi się nie do pomyślenia..
a to napisal moderator ...
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 19:34   #65
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
a to napisal moderator ...
Alex - odwal się ode mnie, chyba, że masz coś konkretnego do powiedzienia. Twoje durne przycinki już przestały być nawet zabawne i zaczynają mnie trochę męczyć.



Pytanie powtórze, bo nie słyszałem jeszcze o żadnym przypadku jazdy z lewą nogą na pedale hamulca. Bo po pierwsze nie wyobrażam sobie takiego sposobu jazdy u osoby, która chociaż z miesiąc jeździła na manualu ze względu na wyrobione nawyki, a poza tym - zawsze trzymając nogę na pedale poza gazem, po prostu niszczy się samochód. No i zostaje jeszcze kwestia czegoś takiego jak wciśnięcie jednoczesne hamulca i gazu.. Nie naprawdę, pierwszy raz w ogóle słyszę o takim pomyśle..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 19:39   #66
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Alex - odwal się ode mnie, chyba, że masz coś konkretnego do powiedzienia. Twoje durne przycinki już przestały być nawet zabawne i zaczynają mnie trochę męczyć.
tak mam
piszesz od jakiegos czsu glupoty na ktore juz nie moge przymykac oczy ...
jestes na stanowisku ... wiec nie musisz pisac tego o czym myslisz
ale to juz watek na odrebny topic

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Pytanie powtórze, bo nie słyszałem jeszcze o żadnym przypadku jazdy z lewą nogą na pedale hamulca. Bo po pierwsze nie wyobrażam sobie takiego sposobu jazdy u osoby, która chociaż z miesiąc jeździła na manualu ze względu na wyrobione nawyki, a poza tym - zawsze trzymając nogę na pedale poza gazem, po prostu niszczy się samochód. No i zostaje jeszcze kwestia czegoś takiego jak wciśnięcie jednoczesne hamulca i gazu.. Nie naprawdę, pierwszy raz w ogóle słyszę o takim pomyśle..
nie slyszales o 'przenosni' - lewa na hamulcu, prawa na gazie ...
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 19:45   #67
ManDragon
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ManDragon
 
Data rejestracji: 04.02.2003
Lokalizacja: Trzebnica>Wrocław
Posty: 379
ManDragon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Je***380;d***380;***261;c automatem POWINNO si***281; hamowa***263; praw***261; nog***261;.
Kierowca je***380;d***380;***261;cy od d***322;u***380;szego czasu automatem, hamuj***261;c lew***261; nog***261; wyrabia sobie nawyk i gdyby musia***322; poprowadzi***263; auto z manualem zamiast hamulca wcisn***261;***322; by sprz***281;g***322;o.
ManDragon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 19:55   #68
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
tak mam
piszesz od jakiegos czsu glupoty na ktore juz nie moge przymykac oczy ...
jestes na stanowisku ... wiec nie musisz pisac tego o czym myslisz
ale to juz watek na odrebny topic
Pozwolisz, że wymienię te 'głupoty':

1) Zadałem pytanie odnośnie tego, czy byłeś w kinie na filmie w oryginalnej wersji językowej czy z dubbingiem, co ty uznałeś za głupotę z mojej strony i próbowałeś mnie wyśmiać. Na moje późniejsze udowodnienie, że w kinach często grają obydwie wersje językowe i ma to miejsce również i w tym przypadku nie raczyłeś już odpowiedzieć.

2) Poprawiłem twój post, w którym prawdopodobnie z lenistwa bądź nieuwagi zacytowałeś ponad 20 dużych obrazków wklejonych przez @ Demka.

Jednocześnie od razu próbowałeś wytykać temu ostatniemu, że muli forum (co sam dodatkowo podwoiłeś) mimo, że ten napisał wyraźnie, że na razie wkleja w takiej postaci, a potem to poprawi. No cóż - tu trzeba czytać zanim się napisze, co tak bardzo lubisz innym wypominać.

3) Kwestia obecna, jeszcze nie wyjaśniona. Ja mam na ten temat swoją opinię, którą chciałbym porównać z innymi osobami. Ty jak widać potrafisz tylko dodać do dyskusji głupi komentarz..


Tym razem udzielam ci ostrzeżenia. Nie jestem nieomylny i nigdy się za takiego nie uważałem. Krytykę odnośnie moich wypowiedzi przyjmę bez mrugnięcia okiem. Nie będę natomiast tolerował, bo i nie widzę takiej potrzeby, głupich przytyków i komentarzy. Proponuję więc ci się od nich powstrzymać. Jeśli tego nie zrobisz, drugiego ostrzeżenia już nie będzie.


Cytat:
nie slyszales o 'przenosni' - lewa na hamulcu, prawa na gazie ...
Nie interesują mnie przenośnie, tylko fakty.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 19:57   #69
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez ManDragon
Jeżdżąc automatem POWINNO się hamować prawą nogą.
Kierowca jeżdżący od dłuższego czasu automatem, hamując lewą nogą wyrabia sobie nawyk i gdyby musiał poprowadzić auto z manualem zamiast hamulca wcisnął by sprzęgło.
moja ciotka jezdzi w stanach lewa na hamulcu, prawa na pedale przyspieszenia ...
i nikt jej nie mowi jak sie powinno jedzic ... pisac to prawa czy lewa reka
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 20:00   #70
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hamowanie lew***261; noga to pierwszy gw***243;***378;d***378; do trumny
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 20:04   #71
ManDragon
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ManDragon
 
Data rejestracji: 04.02.2003
Lokalizacja: Trzebnica>Wrocław
Posty: 379
ManDragon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
moja ciotka jezdzi w stanach lewa na hamulcu, prawa na pedale przyspieszenia ...
i nikt jej nie mowi jak sie powinno jedzic ... pisac to prawa czy lewa reka
ciekawe co by było gdyby np. dostała służbowe auto z manualem
ManDragon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 20:09   #72
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez ManDragon
ciekawe co by było gdyby np. dostała służbowe auto z manualem
poprostu ... mogila - tak jak bys ty usiadl za automatem i mial jezdzic tak jak ona
lewa noda na hamulcu, prawa noga na pedale przyspieszenia <- dla informacji niektorych, to byla przenosnia
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 21:31   #73
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Pozwolisz, że wymienię te 'głupoty':

1) Zadałem pytanie odnośnie tego, czy byłeś w kinie na filmie w oryginalnej wersji językowej czy z dubbingiem, co ty uznałeś za głupotę z mojej strony i próbowałeś mnie wyśmiać. Na moje późniejsze udowodnienie, że w kinach często grają obydwie wersje językowe i ma to miejsce również i w tym przypadku nie raczyłeś już odpowiedzieć.

2) Poprawiłem twój post, w którym prawdopodobnie z lenistwa bądź nieuwagi zacytowałeś ponad 20 dużych obrazków wklejonych przez @ Demka.

Jednocześnie od razu próbowałeś wytykać temu ostatniemu, że muli forum (co sam dodatkowo podwoiłeś) mimo, że ten napisał wyraźnie, że na razie wkleja w takiej postaci, a potem to poprawi. No cóż - tu trzeba czytać zanim się napisze, co tak bardzo lubisz innym wypominać.

3) Kwestia obecna, jeszcze nie wyjaśniona. Ja mam na ten temat swoją opinię, którą chciałbym porównać z innymi osobami. Ty jak widać potrafisz tylko dodać do dyskusji głupi komentarz..


Tym razem udzielam ci ostrzeżenia. Nie jestem nieomylny i nigdy się za takiego nie uważałem. Krytykę odnośnie moich wypowiedzi przyjmę bez mrugnięcia okiem. Nie będę natomiast tolerował, bo i nie widzę takiej potrzeby, głupich przytyków i komentarzy. Proponuję więc ci się od nich powstrzymać. Jeśli tego nie zrobisz, drugiego ostrzeżenia już nie będzie.




Nie interesują mnie przenośnie, tylko fakty.
juz raz esem@ pisal o poziomie modow i pisania na temat ... lepiej ciebie nie czytac
kolejny EOD
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 21:58   #74
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
juz raz esem@ pisal o poziomie modow i pisania na temat ... lepiej ciebie nie czytac
kolejny EOD
eee uwaga bo robi sie kitowo. pisz na temat alebo nie pisz bo to już jest totalny OT - masz jeszcze coś do powiedzenia jeśli chodzi o temat główny ? bo ja z reguły jak wyczerpuje to co chce napisać to sie dalej nie udzielam z mądrościami, i prosze Cie odczep sie bo z Nim można porozmawiać na poziomie

co to Twojej jazdy na automacie z nogami na pedałach - to jest głupota i koniec, zły nawyk - chybam że miałeś instruktora idiote.

hamuje/przyspiesza sie prawą nogą a lewa w spoczynku jest, obyś nie miał nigdy tak, że przy hamowaniu lewa dup* pojedzie Ci w przód i sobie przygazujesz w coś...

Oficjalnie Cie zjechałem tutaj, potrafisz pisać do rzeczy wiec pisz


Może @andrzejj9 ma za co sie Ciebie czepiać...
wiesz Kopernik obalił pewne sprawy - teraz wszystko obraca sie wokół Słońca...
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 05.07.2006 o godz. 22:01
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 00:03   #75
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez AleX69
tak mam
piszesz od jakiegos czsu glupoty na ktore juz nie moge przymykac oczy ...
jestes na stanowisku ... wiec nie musisz pisac tego o czym myslisz
ale to juz watek na odrebny topic (...)
Akurat z taką wypowiedzią Twoją o koledze @andrzejj9 nie mogę się zgodzić - owszem - można się nie zgadzać z kogoś poglądami czy wypowiedziami na jakiś temat (ja też się nie zawsze zgadzam ze wszystkim co pisze @andrzejj9) - ale w kwestiach ogólnych to kolega @andrzejj9 jest chyba jedną z osób, które znacząca podwyższają poziom tego Forum ...

A to, że jest na stanowisku - to przecież nie oznacza że jest - po pierwsze - nieomylny - a po drugie - że nie ma prawa dyskutować jak inni itd.

A kwestia jeżdzenia z lewą nogą na hamulcu w automacie - też już o tym słyszałem - ale wiem również, że nie jest to zbytnio bezpieczne - zwłaszcza jakby się ktoś przesiadł na manuala

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.