![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#15317 |
|
Guru
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 2,232
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Po
, jak tam oglądacie po nocach mundial ?
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01 |
|
|
|
|
|
#15318 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,046
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Po nocach pracujemy.
![]() do obiadokolacji.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
#15320 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Footballem interesuję się tak bardzo, że ledwie bym zerkał gdyby w mundialu brała udział polska reprezentacja
![]()
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#15321 |
|
XV1100
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 34,409
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Staram się zerkać w miarę czasu. Teraz są fajne mecze, na które fajnie się patrzy. Egzotyczne zespoły, de facto w większości amatorzy, potrafią postawić się faworytom, ba - potrafią rozwijać akcje i strzelać bramki (czyli to, czego nie potrafią nasi). Patrząc na poziom i wolę walki mogę powiedzieć, że całkowicie zasłużenie Polaków na tej imprezie nie ma. Nie wiem z kim mogliby tam wygrać.
Nietypowo
|
|
|
|
|
|
#15322 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Opolski lager
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#15324 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,046
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
#15325 |
|
Stary użytkownik
Zlotowicz
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,941
![]() ![]() ![]() ![]() |
Witam. Witajcie.
|
|
|
|
|
|
#15326 |
|
Guru
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,587
![]() ![]() ![]() ![]() |
na dobry początek dnia
|
|
|
|
|
|
#15327 |
|
liniejący leming
Zlotowicz
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,834
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
złota lavazza
__________________
c'est la vie !!! |
|
|
|
|
|
#15329 |
|
Guru
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,587
![]() ![]() ![]() ![]() |
po obiedzie. Zaczyna się ciepło robić u mnie w tej chwili słonecznie i 22 stopnie.
|
|
|
|
|
|
#15330 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,046
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
![]() |
| Tagi |
| imprezka, jedzcie pijcie apostołach nie rzygajcie, obżarstwo i opilstwo, ochlaj, orgietka, piąteczek!, pijaństwo ruja i poróbstwo |
|
|