Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.02.2004, 21:57   #61
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
wróciłeś z wakacji :o
chodzilo mi o ferie...
Bylem w Szklarskiej Porebie

Cytat:
Napisany przez pawelblu
149 - 99 = 50
Heh
Pomylilem sie bo zapomnialem ze place 149 a nie 139zl.



Transfery mam max.70-75 odbior, wysyl 18, ale czasami. Udalo mi sie z tym 640/160.
Ciekawe jak to bedzie funkcjonowac
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.02.2004, 21:27   #62
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ja_jonasz
Witajcie.
Niestety - TP SHIT tylko ptarzy jak sie dorobic - boi sie ze znowi ktos im wyrwie kawalek tortu.
Okolo polowy lutego bede mial do dyspozycji usluge, ktorej cena i przepustowosc sa bardzo konkurencyjne w porownaniu to TP. Nie znam w tej chwili szczegolow, ale jesli sa osoby zainteresowane - prosze o maile. Zapisze sobie i jak tylko bede znal szczegoly to dam znac.
Dodam jeszcze ze wszystko bedzie mozna zalatwic droga pocztowa.

Rowniez okolo polowy lutego bede mogl zaoferowac o 30% tansze polaczenia od tpsa na komorki, miedzymiastowe i miedzynarodowe. A do tego naliczanie sekundowe bezplatne (TPsa pobiera 20gr za kazda rozpoczeta rozmowe w sekundowym). No i oczywiscie - 0 abonamentu. Rowniez czekam na maile
Ja bylbym zainteresowany, ale mieszkam we Wroclawiu. To oferta ogolnopolska, czy tylko w Twojej okolicy?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2004, 14:17   #63
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
wysłałem do tp s.a. maila o takiej treści:

"transfer 128/64 + ograniczenie transferu do 5gb za 99 zł + 42 zł za abonament?
he he he, kogo telekomunikacja chce złapać na to COŚ.
chyba ktoś w waszej firmie ma niepokolei w głowie."

info@neostrada.pl
Też im dzis wysłałem maila i czekam na odpowiedź...
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2004, 17:10   #64
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Smile

Cytat:
Napisany przez MacGyver
Też im dzis wysłałem maila i czekam na odpowiedź...
A ja już przestałem ... szkoda nerwów.
Jak chce coś załatwić to najczęściej kontaktuje się z pijarem
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2004, 21:01   #65
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jak mi odpiszą (w co wątpię) to zacytuje w tym topiku.
Ale pewnie nie odpiszą...bo co jakiś zbulwersowany klient bedze ich obchodził.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2004, 21:37   #66
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Clackier
To o pomste do nieba wola.
Zgadzam się całkowicie

Cytat:
Napisany przez Clackier
Ciekawe czy znajda na to jelenia??
Znajdą na pewno. Będą to osoby które nie czytają umów i wierzą w reklamy naszego monopolisty.
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2004, 21:40   #67
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
albo osoby z wiejskich miasteczek <5000mieszkancow do ktorych ta oferta jest glownie skierowana
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2004, 23:05   #68
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez _Neoo_
Zgadzam się całkowicie



Znajdą na pewno. Będą to osoby które nie czytają umów i wierzą w reklamy naszego monopolisty.
Niestety nie tylko. Postaw sie w mojej sytuacji - place 86 zlotych miesiecznie za 45 godzin polaczenia modemowego. Doplace 13 zlotych i bede mial stale lacze, 3 razy szybsze. Prawdopodobnie i tak sie na to nie zdecyduje, bo jednak mam naprawde duze watpliwosci, co do tej oferty, ale w porownaniu do tego, co mam teraz, nie ma praktycznie porownania. I to nie jest kwestia niedoczytania umowy, czy niezrozumienia, na co ewentualnie bym sie pisal, ale kwestia zdrowego rozsadku. Nie zmienia to jednak faktu, ze ta nowa "super" promocje uwazam za kpine...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 01:22   #69
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wink

Witam!
Ja Ciebie doskonale rozumiem. Przez jakieś dwa miechy jechałem na modemie dałem d***e siana jak dostałem rachunek na 200 zł. Teraz mam stałe łącze płace 45 zł za m-c transfer do 100kb/s biorąc pod uwagę że, jestem połączony radiowo (server z nadajnikiem w odległości ok. 300m) to i tak jestem zadowolony. A co do NeoSRADY to centrala w mojej miejscowości pamięta jeszcze czasy Ludwika XVI (PCM'y) i niestety będę musiał jeszcze troszeczkę poczekać (pewnie kilka lat). Ale tak właśnie jest jak jedna firma ma monopol na dostęp do Netu.
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 09:19   #70
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,911
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
ciesz się, póki jeszcze możesz.
skończą ci się takie cudowne transfery, jak podepną więcej ludzi pod twoją sieć.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 10:52   #71
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@andrzej - a dlaczego nie zerkniesz na oferte dialogu - ostatnio zakladalem siec dla znajomego dialog 1mbit - sporo sie naczytalem ze dialog scieme walnal z tym 1mbitem wiec nie spodziewalem sie cudow (wczesniej zainstalowane tam bylo SDI - do ktorego oczywiscie byl telefon - bo inaczej tpsa nie instaluje - ktore akurat tam nie byl w ogole wykorzystywany nawet aparat nie byl podlaczony)

i bardzo mile sie zdziwilem bo transferki sa bardzo przyjemne i stabilne plus do tego stale ip a znajomy po dwoch dniach testowania poszedl do tpsa i podziekowal czule w tym momencie ma telefon z dialogu (telef akurat byl prawie od poczatku jak zaczal dzialac dialog) a teraz ma takze neta od nich - placi mniej niz za sdi - nie wspomne juz o neo

poza tym podobno obsluga klienta jest o niebo lepsza niz w tpsa (zreszta chyba jakakolwiek istniejaca obsluga klienta jest o niebo lepsza niz teoretyczna obsluga w tpsa)
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 11:24   #72
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
@andrzej - a dlaczego nie zerkniesz na oferte dialogu - [...]
Dialog nie obejmuje swoja siecia calego Wroclawia
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 12:15   #73
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
@andrzej - a dlaczego nie zerkniesz na oferte dialogu
BO DIALOG SKONCZYL INWESTYCJE JAKIES 500M OD MOJEGO DOMU !!!!!!

Sorry za duze litery, ale jak czytam u mojego dziadka na drzwiach wejsciowych (W bloku) kolejne promocje i ogloszenia dialogu to mnie szlag trafia, ze ja ciagle musze sie z ta tepsa uzerac. A naprawde nie przesadzajac mieszkam gora kilometr dalej. Dialog chwilowo doszedl do Odry, a ja mieszkam po jej drugiej stronie. Oczywiscie dowiadywalem sie nie raz, kiedy u mnie beda. Pierwszy termin byl juz chyba z trzy lata temu - we wrzesniu. Potem tylko byly kolejne, i kolejne, ostatni byl we wrzesniu poprzedniego roku, najostatniejszy chyba w styczniu tego...

Niestety, pod wzgledem organizacji Dialog az za bardzo przypomina mi tepse...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 12:52   #74
Victorek
Nadszyszkownik
 
Avatar użytkownika Victorek
 
Data rejestracji: 27.09.2002
Lokalizacja: Żyrardów, mazowieckie
Posty: 312
Victorek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z tym limitem to już tak nie przesadzajcie używam łącza 512/128 z chello.pl i mam tu od zawsze limit transferu 15GB. Odkąd mam to łącze (3 lata) tylko 3 razy udało mi się zbliżyć do limitu. Średnio miesięcznie mam 7-9 GB downloadu. Kompa mam włączonego codziennie po po ok. 12 godzin, nie siedzę non stop na p2p ale co jakiś czas coś tam sobie ściągnę. Więc sądzę że te 5GB downloadu TePsy jest jak najbardziej do przełknięcia.
__________________
__________________________________________________


__________________________________________________
Victorek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2004, 14:48   #75
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
andrzej - nie gniewam sie za duze litery - nie jestem jakos specjalnie na bierzaco w ogole z ofertami dostepu do internetu bo poki co korzystam ile moge z lacza akademickiego - nie pomyslalem ze dialog moze nie obejmowac calego wrocka - skoro tak to tylko traca klientow - nawet pobieznie szacujac gdyby zainwestowali w caly wroclaw to mogliby niezle namieszac tpsa

hmm po chwili namyslu - a moze to jakas ******ona umowa z tpsa - ok my wam pozwolimy na inwestycje we wrocku i nie bedziemy wam robic przeszkod ale na razie mozecie bawic sie w to tylko w dzielnicach x,y,z - przeciez cholera wie co tam tpsa wymyslila - w koncu to monopolista i to w dodatku panstwowy
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.