Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.12.2009, 07:01   #301
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez vira Podgląd Wiadomości
Hejka Chłopaki [...] Kopię i kopię po różnych forach, trafiłam i na Wasze, przekopałam się przez 20 stron, które naprodukowaliście i kiedy już po opiniach z innego forum: http://forum.purepc.pl/kupic-f105/Ja...=450&p=3404284 niemalże przekonałam się do Braun (delikatniejszy, dokładniejszy, etc.), to po Waszym widzę, że większość jest zwolennikami Philipsa.

W sumie nie wiem dlaczego Oki, jak piszecie, niby Braun jest dla młodych z miękkim zarostem, a Philips dla prawdziwych facetów Ale z drugiej strony, w innych postach tutaj spotkałam sie z opinią, że właśnie Braun lepiej goli twardy/ czarny zarost (vide mój facet) - więc tak naprawdę, która jest lepsza? I dlaczego tak uważacie - doświadczenie, opowieści...
[...]
Jaką GOLARKĘ kupić?

Wybierając golarkę kierowałem się kryterium wymienionym w moim poście, czyli elementem golącym. Takie jest moje zdanie...
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.12.2009, 08:44   #302
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Braun jest do miękkiego zarostu, jego siateczka goląca jest delikatna,
testowałem całkiem niedawno, raczej mnie szarpał niż golił.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2009, 09:32   #303
vira
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.12.2009
Posty: 2
vira w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Musisz chyba znaleźć kogoś, kto używał obydwu rodzajów i może je ze sobą porównać. Ja używałem Phillips i jestem z niego zadowolony, ale nie mam pojęcia, czy Braun jest lepszy czy gorszy.

Z drugiej strony każdy ma tutaj własne preferencje, więc nawet jeśli taką opinię znajdziesz, nie oznacza to, że przełoży się to na obdarowanego.

Niezłym rozwiązaniem, jeśli już kupujesz sprzęt droższy, byłoby skorzystanie z możliwości przetestowania golarek przez chyba 100 dni (czy coś takiego) bez zobowiązań - na zasadzie, że jeżeli się nie spodoba można ją zwrócić. To chyba najlepszy sposób przekonania się, czy dany sprzęt nam odpowiada.
no tak, a takich, któtrzy używali obydwu rodzajów, chyba będzie trudno... w sklepie to ciężko pytać, bo podpowiedzą to, na co mają lepsze premie

a te "100 dni" to ma Braun - w sumie fajna opcja, jak się nie spodoba zawsze można zwrócić, jakby nie patrzeć 3 miechy, więc można już ogarnąć, czy golarka pasuje czy nie

pewnie masz też rację, kwestia osobistych preferencji, kasy jaką moze się przeznaczyć, no i nie wiem - marki? nuu ale to obydwie formy znane, wiec nie w tym wypadku... może wyglądu czasem - Philipsy wyglądają "kosmicznie" a Braun "solidnie" choć te wersje ze stacją do czyszczenie, to już niemal "star trek - enterprise"

@Sunna - tak, używał, ale mu padła jakiś czas temu (niestety nie wiem co to było) i goli się naszynkami - narzeka, że tyle roboty wiem, że ostatnio dłubał też po necie, za maszynkami, ale na razie jeszcze nie kupił, z resztą cośtam wspominał, że teraz jest tyle modeli, że już nie wiadomo, za co się płaci - hihihi

@romanesco - no szacun, sowiecka jakość nie do zdarcia, pewnie jakby to rozmontować i złożyć ponownie, to byłby niezły czołg nii noo, żart oczywiście, choć w sumie nie jestem pewna, czy to to samo, co w Philipsie bo tu są chyba te nożyki/ gwiazdki bardziej odkryte, niż w Twojej golarce (piszesz, że jakoś zakryte), nuu a "azjatyckie" badziewie z siateczką, to chyba nie ma co zestawiać z Braunem (niby solidny i dojczlandzki )

@Zetoxa - ooo, dzięki, czyli masz Brauna i szarpie - a jakiś wysoki model? używałeś może innych elektrycznych, czy wywalasz Brauna i wracach do maszynek? aaa... no właśnie, tego Brauna można zwrócić uwuntualnie

No i Wam wszystkim Chłopaki bardzo dziękuję za odpowiedzi - szyyybkie
vira jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2009, 09:41   #304
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja mam Philipsa od 18 lat, Brauna tylko testowałem
i nie polecam, modelu nie pamiętam, coś z serii 3.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2009, 12:23   #305
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez vira Podgląd Wiadomości
[...]
@romanesco - no szacun, sowiecka jakość nie do zdarcia, pewnie jakby to rozmontować i złożyć ponownie, to byłby niezły czołg nii noo, żart oczywiście, choć w sumie nie jestem pewna, czy to to samo, co w Philipsie bo tu są chyba te nożyki/ gwiazdki bardziej odkryte, niż w Twojej golarce (piszesz, że jakoś zakryte), nuu a "azjatyckie" badziewie z siateczką, to chyba nie ma co zestawiać z Braunem (niby solidny i dojczlandzki )
[...]
Dokładnie chodzi o te elementy:
Jaką GOLARKĘ kupić?
W Philipsie są trzy takie, w mojej ruskiej są dwa. Ale o to samo chodzi.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2009, 18:09   #306
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Braun szarpie jedynie długi zarost i to wtedy, gdy aku jest już na wyczerpaniu. Miałem kiedyś topowy model 5550 w metalowej obudowie, a przynajmniej na taką wyglądała i było ok. Padł po 5 czy 6 latach. Kupiłem kolejny model również z serii 5, ale bardziej plastikowy i niby ten sam system tnący, ale jednak waga nie ta. Teraz leży w szafie, a zmieniłem go na pulsonica i jest rewelacyjnie. Po prostu można powiedzieć, że ich oznaczenia to jak w Nokii od 1xxx do 9xxx, gdzie niższe modele to zabawki, a im wyższy numerek tym bardziej dopracowana technologia. O ile pamiętam seria 3 miała ten sam system tnący co seria 5, ale głowica była nieruchoma, więc nie wiem jak można się tym ogolić? Chyba trzeba być akrobatą aby zmieniać ułożenie ręki względem twarzy.
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2010, 21:27   #307
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision

Testował ktoś? Jak to cudo się sprawdza ? No i czy ma wymienne nożyki? Trymer musi być ciekawy

http://www.allegro.pl/item893844936_...n_prezent.html

W rossmanie 50zł
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2010, 21:54   #308
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
http://www.amazon.co.uk/product-revi...DateDescending
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2010, 21:42   #309
gemini4all
Bywalec
 
Avatar użytkownika gemini4all
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 44
gemini4all w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Elektryczna Braun będzie dobra, plus żyletka i jazda
__________________
www.CiekaweNoclegi.pl - Noclegi w Polsce od Bałtyku po Tatry. Kwatery i pokoje, hotele, apartamenty, agroturystyka, SPA&Wellness.
gemini4all jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 18:23   #310
misiek292
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.02.2010
Posty: 1
misiek292 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, potrzebuje porady w sprawie maszynki elektrycznej... zastanawiam się nad modelami philipsa: 6990, 7310, 7340. Który z nich polecacie najbardziej i dlaczego... Jaka jest różnica między 7310 i 7340? Tylko wygląd? Chyba żeby się zdecydować na model 8020 z balsamem nivea?

Ostatnio zmieniany przez misiek292 : 05.02.2010 o godz. 18:30
misiek292 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 18:34   #311
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wszystko jedno, te modele niczym się nie różnią.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2010, 11:11   #312
rafalkam
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 31.05.2005
Posty: 225
rafalkam zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Poczytałem trochę na różnych forach ale co już się zdecyduję to zaraz natrafiam na całkiem inną opinię - jedni piszą, że da się dokładnie ogolić - inni, że nie więc postanowiłem sam zapytać.

Dotychczas goliłem się maszynkami Gillette Blue 3, Sensor 3 a ostatnio Blue 3 Ice - z tych trzech, ta ostatnia moim zdaniem jest najlepsza.
Zawsze golę się na gładko jednak nie mogę golić się zbyt często (powiedzmy codziennie a nawet co drugi dzień) bo skóra po goleniu tak krótkiego zarostu jest strasznie podrażniona i często się zacina. Jak już zarost trochę urośnie to jest łatwiejszy do ogolenia z tym, że po prostu jak urośnie to brzydko wygląda.
Ogólnie zarost szybko mi nie rośnie ale taki jednodniowy jest bardzo twardy.

Dlatego mam pytanie - czy golarką elektryczną można się ogolić na gładko i czy przy codziennym stosowaniu będzie podrażniać i zacinać skórę?
Zastanawiam się nad zakupem Brauna 330 albo 550/560 - czy te golarki się dla mnie nadadzą?
rafalkam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2010, 11:45   #313
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zależy, co dla kogo znaczy na gładko. Najdokładniej, w sensie najkrócej, sie ogolisz tymi żytetkami.
Elektrycznymi będziesz musiał częściej się golić, sam uznasz czy codziennie, czy rzadziej.

Jeśli masz wrażliwą skórę, to skup się wyłącznie na maszynkach z rotacyjnymi nożami (typu philips). Te siatkowe typu braun potrafią bardzo skrobać skórę - raz tylko takim czymś się ogoliłem i powiedziałem - nigdy więcej. Może to jakaś kwestia przyzwyczajenia i wyrobienia sobie odpowiedniej techniki, nie wiem, ale żebyś był tego świadomym.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2010, 11:55   #314
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Z tardycyjnych zatrzymalem sie na sensor excel ( 2 ostrza) byla doskonala, potem te nowsze wynalazki to juz lipa.
NIestety do tej maszynki sa tylko nozyki do dostania. Samego uchwytu juz nie kupisz
Po kilkunastu nieudanych probach przesiadlem sie na wilkinson quattro titanum.
Znowu golenie moze byc przyjemne.
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.04.2010, 12:18   #315
rafalkam
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 31.05.2005
Posty: 225
rafalkam zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Zależy, co dla kogo znaczy na gładko. Najdokładniej, w sensie najkrócej, sie ogolisz tymi żytetkami.
Elektrycznymi będziesz musiał częściej się golić, sam uznasz czy codziennie, czy rzadziej.

Jeśli masz wrażliwą skórę, to skup się wyłącznie na maszynkach z rotacyjnymi nożami (typu philips). Te siatkowe typu braun potrafią bardzo skrobać skórę - raz tylko takim czymś się ogoliłem i powiedziałem - nigdy więcej. Może to jakaś kwestia przyzwyczajenia i wyrobienia sobie odpowiedniej techniki, nie wiem, ale żebyś był tego świadomym.
Dzięki za radę - rozejrzę się za jakimś Philipsem.
rafalkam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
golarka twardy zarost


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.