Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.05.2007, 22:50   #1
Metallicat
www.met.of.pl
 
Data rejestracji: 24.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 134
Metallicat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Jaka komórka - temat ten sam ale jednak inny

Witam wszystkich w tym temacie Za chwilkę wyjaśnię dlaczego ten wątek mimo że traktuje znów o telefonach jest inny niż wszystkie Wybrałem CDRInfo bo myślę że jest tutaj największa grupa osób które mogą mi dobrze doradzić, zawsze mi się z Wami jakoś fajnie gadało.

Otóż: jestem stary chłop, za chwilę kończę studia i wierzcie mi lub nie - nigdy nie miałem komórki. Wiem, że teraz telefonem posługują się dzieciaki w podstawówce, ale zawsze uważałem że telefon jest dla mnie zbędnym narzędziem, gdyż większość czasu spędzam przed komputerem a internet jest dla mnie w zupełności wystarczający do załatwienia wszystkich moich spraw. Śmiesznie co? Pewnie większość z Was pomyśli że dziwny jestem, zdaję sobie z tego sprawę Chodzi o to że płacenie za abonamenty srenty zawsze jakoś mnie odciągało od posiadania komóry, powiem Wam więcej - zawsze doskonale sobie bez niej radziłem. Ale nadszedł ten czas...

A więc proszę Was o doradzenie - co, gdzie i za ile. Jestem w tych sprawach naprawdę laikiem. Nie wiem, czy lepiej kupić coś na abonament, czy na kartę i czym się różnią wszystkie te promocje, popy, mixy i inne... Hmm. Moja dziewczyna ma prepaida w POPie chyba (Orange w każdym razie)... i dla mnie to chyba jest też jedyne wyjście?

Czego oczekuję od komórczaka? Po pierwsze - ma być to opłacalne - a więc: abonament czy też prepaid ma się po prostu kalkulować, przy czym chciałbym wydawać na to jak najmniej. Myślę że takie rozwiązanie gdzie za jakiś abonamencik płaci się 25zł/mc lub też (tak jak moja panna) wydaje się na doładowanie konta 50zł/3mc (przynajmniej) byłoby dla mnie optymalne. Priorytetem jest taniość ogólnie, w miarę możliwości oczywiście, tak jak już mówiłem, ma się to po prostu opłacać Co wybrać? Którego operatora i którą z jego ofert? Myślę że będzie to chyba Orange, ale co oni tam mają? Nie mam zielonego pojęcia...

Co do samego aparatu - jak już się zdążyłem zorientować - jesli biorę coś w abonemencie to komórkę dostaję praktycznie za free... Ale nie wiem czy chcę ten abonament płacić, bo... hmm... nie stać mnie na razie na coś w stylu 50zł/mc. Dodatkowo sam telefon chciałbym żeby był bardziej multimedialny w sensie posiadał dobrego playera mp3 (czy to ma sens? bo uważam że aparat w komórce nie ma najmniejszego). Teraz pokazują w TV fajną Nokię 5200, z tymże taki aparat w prepaidzie będzie mnie kosztował ponad 500zł. Z tego co wiem to ma fajnego playera itd... ale znów 5300 jest chyba jeszcze mocniej nastawione na mp3 a nie na radio i ma jakieś takie fancy przyciski do obsługi tego (5200 nie ma tego). No nieważne. Drogie te telefony, coś może alternatywnego i tańszego z mp3 i bez aparatu? (oczywiście zakładam że jakieś dzwonki poly itd to już teraz wszystkie telefony mają). Czy w ogóle warto inwestować te 500zł w aparat i kupowanie oferty na karte? Czy może jednak kombinować z abonamentem? Saaaam już nie wiem, pomóżcie mi. Wiadomo - chciałbym mieć fajny tel, jak każdy chyba, zwłaszcza, że technikę lubię, a mój komputer jest regularnie dopieszczany

Możecie mnie wkręcać prawie że do woli Macie przed sobą człowieka któremu naprawdę trzeba wytłumaczyć i poradzić i naprawdę na to liczę Oczywiście na wszystkie pytania będę odpowiadał itp. Ktoś przeczytał całość ?
__________________
Metallica - Media - Program TV

Ostatnio zmieniany przez Metallicat : 01.05.2007 o godz. 23:21
Metallicat jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.