Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.11.2003, 13:59   #31
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sklep@age.pl
napisz do nich bo jeszcze niedawno tam mialem kupowac tego herca ... no ale tak sie zlozylo ze mam ti4200
pozdro
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.11.2003, 01:32   #32
Joe_Doe
...w podróży...
 
Avatar użytkownika Joe_Doe
 
Data rejestracji: 20.06.2003
Lokalizacja: EPKK
Posty: 1,022
Joe_Doe niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez przemas
...jeśli masz zamiar kupic 9100 herculesa to fajnie...
Mam zamiar kupic radka 9100. Jakiego producenta polecacie? Wspomniany Hercules, Saphire, orginalny ATI ,a moze inny? Od roku mam 7500 64MB DDR firmy Powercolor i jestem zadowolony (choc opinie w sieci sa dotyczace tej firmy sa podzielone).
__________________
"I'm not going to change the way I look or the way I feel to conform to anything. I've always been a freak. So I've been a freak all my life and I have to live with that, you know. I'm one of those people." - John Lennon
"Nazywaja mnie Niezrownanym, a moze Niezrownowazonym - nigdy tego nie pamietam..." - M.K.
Joe_Doe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2003, 01:52   #33
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ludzie niekupujcie radka 9100 herculesa!!!!!!!!!! ta karta ma jakieś problemy i ten model weźcie wszystko ale nie herculesa 9100
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2003, 07:40   #34
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
szanse kupna karty 9100 oceniam jako ZEROWE! w warszawie nie ma ich juz od 1.5 miesiaca i nie bedzie

z tym herculesem to ja bym chetnie przeczytal czmu one takie fe... bo saphiry to wiem - jedna z pierwszych partii 9100 saphira miala uszkodzone ramdaci i obraz mial pasy - ale hercules?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2003, 09:00   #35
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
szanse kupna karty 9100 oceniam jako ZEROWE! w warszawie nie ma ich juz od 1.5 miesiaca i nie bedzie

z tym herculesem to ja bym chetnie przeczytal czmu one takie fe... bo saphiry to wiem - jedna z pierwszych partii 9100 saphira miala uszkodzone ramdaci i obraz mial pasy - ale hercules?

ludzie zglaszali problem na różnych forach z pasami albo innymi ciekawostkami z tym herculesem moj np wieszal kompa ale tylko po zainstalowaniu driverów ati zmiana zasilacza nic niedala co 10 rozruch 3dmarka kończył się sukcesem a te 9 najczęściej się kończyły pasami szaro kolorowymi i komunikatem windy że wylączono urządzenie które moglo spowodować uszkodzenie systemu
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2003, 15:13   #36
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ufff ... a mialem miec szafirka lub herca ... dobrze ze mam gf
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2003, 23:12   #37
Joe_Doe
...w podróży...
 
Avatar użytkownika Joe_Doe
 
Data rejestracji: 20.06.2003
Lokalizacja: EPKK
Posty: 1,022
Joe_Doe niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
...moj np wieszal kompa ale tylko po zainstalowaniu driverów ati...
Tzn. ze na innych sterach dzialal? Ktora to byla wersja Catalyst?

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
szanse kupna karty 9100 oceniam jako ZEROWE! w warszawie nie ma ich juz od 1.5 miesiaca i nie bedzie
W Krakowie znalazlem taka karte: Radeon 9100 Hercules 3D Prophet 64 MB DVI + tv-out. W cenniku z 2003-11-26, 11:59 widnieje za 369.- . Niestety dzis nie mialem wogole czasu, zeby do nich zadzwonic. Na [benchmark.pl] jest jego test. TUTAJ

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
...z tym herculesem to ja bym chetnie przeczytal czmu one takie fe... bo saphiry to wiem - jedna z pierwszych partii 9100 saphira miala uszkodzone ramdaci i obraz mial pasy - ale hercules?...
Z tonu Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze masz dobre zdanie o Herculesach, jezeli wiesz o tej karcie cos wiecej to prosze napisz.
__________________
"I'm not going to change the way I look or the way I feel to conform to anything. I've always been a freak. So I've been a freak all my life and I have to live with that, you know. I'm one of those people." - John Lennon
"Nazywaja mnie Niezrownanym, a moze Niezrownowazonym - nigdy tego nie pamietam..." - M.K.
Joe_Doe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2003, 23:23   #38
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Powtórze sie nigdy w zyciu MX i jak kupuje sie karte nigdy jakiegos noname! lepiej dołożyc troszke i miec pewnosc co do jakosci i predkosci

miałem osobiscie mozliwosc porównania moja gf2ti 32mb ddr (WinFast) i gf2ti 64mb ddr (no name) i hmmmm róznica kolosalna odpalem na obu kartach w tym sammym kompie NFSHP2 - nie ma o czym mówic

a dla ciekawostki wsadziłęm równiez gf4mx (dokładnego oznaczenia nie pamietam) i hmmm szybcciej chodziła od noname ale od winFast-a to nawet do piet nie dorosła

wniosek chytry dwa razy traci koles jak to zobaczył poszedł do sklepu z awantura a oni mu ze sam taka chciał hie hie
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2003, 06:50   #39
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie tyle co mam dobre zdanie - co mam zle zdanie o tekstach 'xxx jest FE i koniec' - pragnalem przeczyta argumenty

ja kupilem siostrze 9100 powergrace - okazalo sie po rozpakowaniu ze to jest 8500full by ati - taki bajer, dalo rade przekrecic ja na 310/300 bez najmniejszego problemu a sadze ze dalbym rade bardziej

na athlonie 2000+ wychodzi kolo 10.5k w 3dmarku2k1se330 - nie jest to oszalamiajacy wynik - ale biorac pod uwage ze kompa ktory tyle wyciag kupilem za smieszne pieniadze...

sadze ze tej karty w sklepie juz nie ma - jest tylko w cennikach, zaczalbym sie rozgladac za jakims tanim gf4ti - albatron czy inny - bo szukalem w kumplem tej karty - byla w 7 cennikach - nie bylo jej w zadnym i to od dawna
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2003, 08:40   #40
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
To http://forum.tweak.pl/viewtopic.php?t=52202&start=30 macie prawie identyczną dyskusję.
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.