![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
![]() |
#11 | |||
the one
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
Ale co to własciwie jest - w sensie, co tam się tworzy? Spam to rozumiem niechciane wiadomości, zwykle reklamy, ale w księdze gości? Próbowałem otworzyć jakikolwiek z tych wpisów, ale tylko mi się kolejna cyferka podświetla.. Na czym tak właściwie działanie tego spamowania na stronie polega? Cytat:
1) Tworzę plik (o dowolnej nazwie?) z rozszerzeniem php o treści jak wyżej z hasłem dostępu do bazy danych. 2) Wgrywam go na serwer - ale też muszę wejść w sql i importować ten plik (jeśli w ogóle się da - na razie nie mogę się do baz danych zalogować, żeby to sprawdzić..), a następnie przekopiować ciąg znaków, który się wyświetli. 3) Szukam tabeli, znajduję odpowiednie miejsce i zmieniam co trzeba, tak? Jeżeli kroki są dobre, to jedynym problemem jest wejście do tego sql. Znalazłem adres w mailu, który mi przysłali: http://mysql.60free.ovh.org/ ale na razie strona nie chce mi się uruchomić. Będę próbował dalej. Cytat:
Ok, będę próbował. ------ EDIT Cholera, dopiero teraz zobaczyłem, czemu wcześniej nic nie rozumiałem. Ja jeszcze w ogóle nie byłem na stronie phpmyadmin! Tzn. próbowałem wejść wcześniej, ale nie przyjmował mi hasła.. Dobra, teraz jak już tam jestem przejrzę jeszcze raz te instrukcje, które podałeś. Może tym razem uda mi się coś zrobić ![]()
__________________
neverending path to perfection.. |
|||
![]() |
![]() |
|
|