Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.01.2004, 16:49   #31
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Inna sprawa, ze ja nie dostalem jeszcze zadnego powiadomienia o wprowadzeniu powyzszych zmian, w zwiazku z czym termin 15 lutego nie wchodzi w ogole w gre. Byc moze zmiana oprocentowania i oplac nie moze byc przyczyna zerwania umowy, ale o takich zmianach trzeba klienta informowac przynajmniej na miesiac przed ich wprowadzeniem. Chyba, ze te kwestie prawne rowniez sie w Polsce ostatnio zmienily, bo ja juz nie jestem na biezaco...
"Ciekawostki" te są podawane na stronie głównej mBanku oraz na stronie transakcyjnej. Wejdź na swoje konto i popatrz u góry ekranu - czarno na białym.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.01.2004, 05:39   #32
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja juz powoli zakladam w vw tylko mnie interesuje ta egzekucja na koncu umowy.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2004, 09:06   #33
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Fantomas
"Ciekawostki" te są podawane na stronie głównej mBanku oraz na stronie transakcyjnej. Wejdź na swoje konto i popatrz u góry ekranu - czarno na białym.
Moze i tak, ale ja nie mam obowiazku regularnego logowania sie. O kazdej takiej zmianie trzeba klientow poinformowac, a wlasciwie konieczne jest chyba odnowienie umowy. Ale Polska juz dawno przestala byc panstwem prawa (a w ogole kiedys byla ), wiec nie przejmujmy sie takimi drobiazgami...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2004, 14:07   #34
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.sharepoint.boo.pl/mbank.php
pod tym linkiem jest e-mail protestujący, pewnie wiele nie pomoże ale mozna wysłać.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2004, 14:34   #35
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
http://www.sharepoint.boo.pl/mbank.php
pod tym linkiem jest e-mail protestujący, pewnie wiele nie pomoże ale mozna wysłać.
Raczej jedyna szansa na zmiane, to sprawdzenie tego w praktyce. Tzn. jezeli faktycznie ludzie zaczna szukac innych ofert i w efekcie rezygnowac z uslug MBanku, to ktos tam ruszy glowa, skojarzy fakty i zastanowi sie nad cofnieciem tego rozwiazania. Raczej sama e-mail protestujacy niewiele da, chyba, ze wpisze sie tam kilkadziesiat (set) tysiecy osob, w co szczerze watpie...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2004, 18:15   #36
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
Hmm zastanawiałem się jak tu najechać na mbank ale po chwili przypomniało mi się dlaczego zlikwidowałem konto w PKO BP.

Ja zostaje. Martwi Was 50 gr to idźcie zapłacić na pocztę lub wyślijcie przelew w pko albo bz.
Oj czyżby skasowali 3 zeta za byle co? Dlatego 50 gr przeboleje. Nie będę skakał z banku do banku od nowa przechodził jakieś rejestracje aktywacje itp. Nie wspomnę o konieczności zmiany danych w różnych miejscach. Poczekam z tym hurra uciekamy do VW.
Co nagle to po diable .

-------------------------------------
Majonez at redhat 9.2 at Mozilla (bo jeszcze opery nie zainstalowałem)
My wlaśnie dziś zostaliśmy klientami mBanku - na szczęście z konta MBiznes przelewy do ZUS i US są bezpłatne- a o to nam głównie chodzi.
Majonez ma rację- stanie w kolejkach na poczcie(jeszcze trzeba do niej dojechać) i wypełnianie przelewów jest dla nas warte więcej niż 0,5 zł
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2004, 18:23   #37
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
i jeszcze pytanko- czy po zrobieniu przelewu np. do ZUS - można wydrukować jakieś potwierdzenie- np. potrzebne do zaświadczenia o niezaleganiu, jak można udokumentować wpłatę na jakieś konto - np. gdy ktoś twierdzi , że coś nie jest zapłacone?
Pozdrawiam
Justyna
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2004, 18:42   #38
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
do zusu nie przelewalem, ale pewnie jest tak samo jak z kazdym innym przelewem
normalne przelewy wewnatrz mbanku sa wykonywane natychmiast, natomiast do innych bankow z momentem elixiru, czyli trzy razy dziennie (6:00, 10:00 oraz 13:30) od poniedzialku do piatku
oczywiscie wazna jest data, ktora wpiszemy na przelewie a nie faktyczna data przekazania pieniedzy
od momentu zlozenia zlecenia przelewu do momentu jego wykonania mozemy ja odwolac bez zadbych konseekwencji
a potwierdzenie mozemy wydrukowac bezposrednio po momencie wyjscia elixiru (wtedy znikaja z naszego konta)
troche zamotalem, ale chcialem dokladnie
generalnie tak, mozemy wydrukowac - wydruk ten jest dokumentem bankowym i jest to darmowe
mozna tez zamowic sobie potwierdzenia, ktore przysla poczta - to juz jest platne (a w swietle prawa ma takie samo znaczenie, z tego co wiem)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2004, 18:58   #39
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez brzuszki
i jeszcze pytanko- czy po zrobieniu przelewu np. do ZUS - można wydrukować jakieś potwierdzenie- np. potrzebne do zaświadczenia o niezaleganiu, jak można udokumentować wpłatę na jakieś konto - np. gdy ktoś twierdzi , że coś nie jest zapłacone?
Pozdrawiam
Justyna
Mozna. Klikasz na historie operacji>dana operacje i jesli zrealizowana to masz przycis wydruk potwierdzenia, ten wydruk jest uznawany jako potwierdzenie dokonania przelewu.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2004, 07:04   #40
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... ogólnie jestem człowiekiem dość przychylnym ludziom, ale zrobiłem wyjątek i złożyłem życzenia szefom mBanku szybkiej śmierci w męczarniach na ptasią grypę
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 16:20   #41
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam.
Zadam pytanie w tym topicu, żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego.
Otóż mam pytanie. Założłem sobie konto w mBanku, po kilkunastu dniach od razu przyszło pocztą potwierdzenie, hasła jednorazowe i umowy. Zrobiłem wszystko zgodnie z zaleceniami (podpisałem gdzie trzeba, dołączyłem skan dowodu) i odesłałem.
Zgodnie z moim tokiem rozumowania powinienem teraz otrzymać eKartę tak? Ale minął już jakiś miesiąc a tu nic. Rachunek dzaiła bo już dostałem kilka przelewów ale nie wybiorę tego w bankomacie bo nie mam karty. Także tu mam pytanie do tych co już zakładali konta w mBanku. Czy ta autoryzacja trwa tak długo czy jest coś nie tak i powinienem się zwrócić do władz mBanku?
Aha i takie pytanie dla pewności (sory że może banalne ale dopero sie zaczynam obracać w środowisku bankowym) - eKarta to mi się przyda do płacenia w internecie, a główną moją kartą (czyli wybieranie pieniędzy w bankomacie i płacenie w "normalnym sklepie" typu hipermarket) będzie karta Visa Electron?? Otrzymuję ją od razu automatycznie czy muszę sam się po nią zgłosić??

Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 16:42   #42
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
musisz wypelnic druki osobne i po ekarte i po zwykla karte. razem z umowa powienienes dostac druk gdzie trzeba wypelnic by dostac karte.
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 16:49   #43
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W umowie podpisałem punkt "zawieram umowę o korzystanie z kart płatniczych mBanku" tylko teraz nie wiem czy oni mi to przyślą czy ja mam się zgłosić po nie, bo jak dzwonię na mLinię i chcę aktywować kartę to woła o 16-to literowy kod, którego nie posiadam ;/ Ten kod pewnie ma być na karcie której nie mam jeszcze.
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 16:50   #44
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tego juz nie wiem ja nie mam kart jeszcze moze na wakacje sobie sprawie
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 17:05   #45
karaluszek
mały wredny robal
 
Avatar użytkownika karaluszek
 
Data rejestracji: 16.03.2005
Posty: 3
karaluszek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
he he i tak to jest z tymi bankami internetowymi.... malo bankomatów i przyciagaja takich jak was brakiem prowizji za przelewy.ale jak tylkko cos wprowadza nowego ty wy uciekacie.takich klientow bankom nie trzeba.bankom potzrebni sa klienci z ktorych żyją czyli tacy co biorą kredyty i zakładają depozyty a nie co obracają pieniędzmi które ciągle muszą być dostępne.więc bez obaw mbank na waszym odejsciu nie ucierpi.
karaluszek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.