Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.08.2002, 17:59   #1
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
MP3 a OGG

Dzisiaj przeczytałem newsa na CDRinfo o planowanej komercjalizacji MP3. Moze tak źle nie będzie , ludzie jakoś sobie poradzą. Jednak zamiana MP3 na format OGG jest moim zdaniem wątpliwa (w sensie masowym). Potężne archiwa mp3 u każdego prawie właściciela komputera oraz odtwarzanie płyt z mp3 na wielu już stacjonarnych odtwarzaczach DVD (które zaczynają pełnić rolę uniwersalnych kombajnów w domu - odtwarzają DVD,VCD,SVCD,CDR,CD-RW,MP3,CD-Audio) to dwa przeciwskazania dla zwrotu w stronę OGG. No i jeszcze przenośne zabawki MP3 ....

Jabba
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.08.2002, 18:54   #2
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No, trochę szkoda, ale nie zapominaj, co to znaczy WAREZ. Nawet jeśli wyjdzie płatna wersja Winampa, to odrazu znajdzie się jakis cracker, który odpowiednio spreparuje cały release i umieści go w sieci za darmo.
Nieco mnie martwi przyszłość Winampa. Czy stanie się płatny? Czy może przestanie istnieć? Firma Thomson chyba przygotowała sobie gwóźdź do trumny - jeśli za playery MP3 przyjdzie płacić, to format MP3 całkowicie zniknie.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.