Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.04.2006, 18:29   #1
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Notebook za 5000-5500zl jaki?

Witam!

Przyszla kolej na mnie...
Do wydania sumka 5000-5500zl

Warunki:
1024 RAM (ostatecznie moze byc bez mozliwosci rozbudowy)
100GB - lub wiecej HDD (nie mniej niz 5400rpm, ewentualnie 80GB)
15.1 lub 15.4 cala matryca (jakas dobra, raczej nie TF)
procesor 1800Mhz lub 2000Mhz (AMD, Intel - obojetnie)
dosc dobra karta graficzna, najlepiej z opcja podlaczenia zewnetrznego monitora
dobra ergonomia/atrakcyjny wyglad (wiecie, zeby to nie byl "szary klocek")
wszystkie potrzene zlacza
najlepiej juz z systemem operacyjnym Windows XP (raczej Pro)
czas pracy baterii nie musi byc super dlugi, ale im dluzszy tym lepiej - wiadomo (komp i tak wiekszosc czasu bedzie podlaczony na zasilaczu)

Przeznaczenie:
Internet (wystawianie aukcji itp)
Grafika (skanowanie, zrzucanie z aparatu, prosta obrobka)
Multimedia (raczej w ograniczonym zakresie)
Prace biurowe (Office)

Wiem, ze ze to spora suma jak na te wymagania, ale ten notebook ma byc taki, zeby juz nie trzeba bylo go rozbudowywac pozniej.

Komputer PC nie wchodzi w gre.

Prosze Was o pomoc w wyborze sprzetu. Sam rozgladam sie i sporo czytam, ale w tym przedziale cenowym jest duzy wybor i nie wiem gdzie mam uderzyc.

Preferuje raczej Acer lub Asus, ale jak macie lepsze propozycje to chetnie poslucham rad.

Aha jeszcze jedna wazna uwaga - najlepiej jakbym mogl go kupic w www.sirius.pl (dlatego prosze, aby osoby majace ochote mi pomoc, kierowaly sie wlasnie asortymentem dostepnym w tym sklepie)

Z gory bardzo dziekuje.

-EDIT-
Znalazlem cos takiego:
1. http://www.sirius.pl/notebooki/towar...6VA-S018H.html
2. http://www.sirius.pl/notebooki/towar...XA4405032.html
Co myslicie o tym sprzecie?
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M

Ostatnio zmieniany przez Remix : 21.04.2006 o godz. 18:40
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.04.2006, 21:09   #2
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Acera to mysle, ze mozesz sobie darowac, ciekawe ze dwoch znajomych klnie na nie prawie jak na Actine

fujitsu-siemens w MM ostatnio koles kupil taki (bawilem sie, ciekawy), chyba za 4200:

1024 RAM
100GB 5400 HDD
Proc nie pamietam, kolo 2GHz, chyba Athlon jakis
grafa ATI, tez niezla, ale juz nie pamietam dokladnie co to bylo
preinstalowany WinXP, ale home, Nero i pare bzdetow
ekran jak dobrze pamietam 15.4 panoramiczny, ciekawa powloka antyrefleksyjna i naprawde niezly czas reakcji - az bylem zdziwiony
czytnik wszelakich kart pamieci, pmcimcia oczywiscie, wlan, lan, i chyba 4 usb
nagrywara dvd, duallayer, chyba philipsa, ale calkiem niezle nagrala dvd, nie pamietam jaka szybka
podobal mi sie, i ladny byl, ale nie wiem czy go jeszcze maja i czy lubisz fujitsu-siemens ale mnie sie podobal

opcje podlaczenia zewn. monitora maja jak mi sie wydaje chyba wszystkie lapy od 98 roku
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 21:17   #3
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Lubie FS, bo sam mam monitor FS P19-2 i jestem bardzo, bardzo zadowolony.
Poki co wszystko wskazuje na to, ze bede bral tego Asusa, tylko poprosze ich zeby mi za doplata dali XP Pro PL SP2.

Jesli ktos jeszcze znajdzie tam ciekawa propozycje, to czekam na sugestie.
Mile widziane rowniez krytyczne uwagi.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 21:30   #4
malanski
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika malanski
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Posty: 88
malanski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przyznam, że dziwnie podchodzisz do sprawy. Do twoich wymagań nie potrzebujesz aż tak dobrego sprzętu. Polecam ci laptopa jakiego ja posiadam. Jest to HP NC8000. Tu masz przykładowy (chyba w najlepszej konfiguracji):
http://www.allegro.pl/item97918274_c...n_gw_fvat.html

Jestem nim po prostu zachwycony. Oto dlaczego:

- niewarygodna matryca TFT SXGA+ 15" 1400x1050. To jest naprawdę genialna rozdzielczość jak na laptop. Wg mnie jest to nadal najlepsza matryca jaką można znaleźć w laptopie. Nie śnieży, pięknie wyświetla zdjęcia/filmy/gry

- karta ATI Mobility Radeon 9600 z własną pamięcią 64 MB. W 3Dmarku 2001 osiąga 7800pkt. Płynnie chodzi "Age of Empires III " na średnio-wysokich ustawieniach. Odpala również 'NFS:MW" na bardzo łądnych ustawieniach

- procesor Intel Mobile Pentium 1,6 GHz Centrino 1 MB pamięć Cache. Jest to najlepszy procesor do notebooka - w ogóle częstotliwość procesorów Intel Mobile mnoży się x1.6 aby otrzymać wartość częstotliwości porównywalnego procesora do zwykłego PC. Zatem jest to odp. ok. 2,6GHz. Ten, do którego dałem ci link ma trochę szybszy procek.

- bardzo solidnie wykonany. Powiem szczerze - wszelkie Toshiby, Acery, Asusy mu pod tym względem do pięt nie dosięgają. Nic nie trzeszczy, nie ugina się, porządna klawiatura - to się naprawdę czuje

- głośniki są firmy JBL. Nie są porywające, ale jak na laptop są naprawdę niewiarygodne - bardzo głośne

- gniazdo Multibay pozwala na dołączenie wielu dodatkowych urządzeń (baterii, napędów)

- stacja FDD. Rzadko można znaleźć laptopy z FDD, a dyskietki (o dziwo) czasem okazują się niezastępione

-karta WiFi, ale jaka: gigabitowy kontroler LAN (10/100/1000), który zapewnia dużo szybsze przesyłanie danych niż Ethernet (10/100), ale jest z nim kompatybilny

- bateria działa 2,5H. Nowe lapotpy mają napisane, że działają do 5H, ale to na ogół fikcja. Mój działa pewne 2,5H.

- mnóstwo wejść/wyjść:
# USB 2.0 x 2
# S-Video
# słuchawki-wyj.
# mikrofon-wej.
# VGA
# RJ-11
# RJ-45
# FireWire (1394)
# IRDA
# COM
# LPT
# Secure Digital

Zalet możnaby wymieniać jeszcze dużo.
Nie jest to nowy model - ma już chyba 1-2 lat. Gdy jednak został wprowadzony na rynek kosztował, uwaga, 13tys złotych. Niektórych może denerwować to, że nie jest zbyt cienki. Zapewniam jednak, że nie bedziesz zawiedziony. Poszukaj jeszcze na allegro. Chyba oprócz tego, co ci podałem, jest jeszcze jeden, a od czasu do czasu pojawia się ich trochę więcej.
Jeżeli masz pytania, to je zadaj. Z chęcia odpowiem.
Pozdrawiam
malanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 22:01   #5
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Istotnie ciekawa propozycja, ale...
ma TYLKO 2xUSB, a to za malo.

Potrzebne sa minimum 3 porty (skaner, drukarka, myszka) + jeden port na dodatkowe peryferia - to wazna cecha w tym przypadku.

Oczywiscie rozwaze ta opcje, ale te porty USB stwarzaja spory problem. Jak mam wybierac albo-albo to lepiej doplacic. Komp i tak bedzie kupiony na firme, wiec cena nie stanowi problemu.
Kolejna rzecz to pamiec DDRII vs DDR hmmm...
Nastepnie dysk 60GB - za malo - odpada
Radek 9600 niby spoko, ale X700 hmmm...
Matryca - rzeczywiscie wypasik i system operacyjny tez taki jak chce, ale to za malo.
Kolejna sprawa Naped DVD/CD-RW vs. nagrywarka DVD DL hmmm...
Tez ma LAN Gbit, a w dodatku daja torbe i myszke USB za w zestawie.

Poki co jak patrze na ten zestawik to roznica ceny 1000zl do mnie nie przemawia i jednak pozostaje przy Asusku.

Niemniej dzieki za ciekawa propozycje.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 05:55   #6
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Biorąc pod uwagę wymagania, które przedstawiłeś (no pomijam już to, że do nich takiej konfiguracji nie potrzebujesz, bo to zapewne wiesz ), to właściwie wchodzisz po prostu stronę i na niej wybierasz model, który najbardziej przypadnie ci do gustu.

Trudno tu coś doradzać, chyba, że ktoś akurat ma jakiś sprzęt tej klasy i używa. Ja mam trochę słabszego DELL-a i firmę uważam za dobrą, a oprócz tego polecane są zawsze IBM-y, Toshiba, no i Asus w sumie też.


Tak na szybko rzuciłem okiem na arest.pl (wiem, że w innym sklepie będziesz kupował, ale Arest jest dla mnie bardziej przejrzysty) i rzuciło mi się w oczy coś takiego:

http://www.arest.pl/index.php?inc=pr...d=48&grupa=411

Fakt, że musiałbyś dokupić pamięć, ale ta nie jest bardzo droga, natomiast - jeżeli rzeczywiście potrzebujesz go głównie jako komputer stacjonarny - 17'' ekran jest warty uwagi. Pracowałem na takim u kuzynka i muszę przyznać, że komfort pracy jest naprawdę wysoki.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 07:44   #7
malanski
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika malanski
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Posty: 88
malanski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oczywiście ostateczna decyzja nalezy do ciebie. Co jeszcze warto wspomnieć - ten HP NC8000 ma mozliwość rozbudowy. Można w nim wymienić procek, nagrywarkę, pamieć i dysk - i to samemu, bo nic nie jest przylutowane. DDR zupełnie wystarcza to twoich wymagań. Radek 9600 vs x700 - szczerze, to niewielka różnica. X700 nie pozwoli ci na żadne szaleństwa. Dodatkowym plusem wg mnie jest gniazdo multibay. Multibay pozwala na dołączenie różnych urządzeń. Domyślnie znajduje się tam FDD. Urządzenie się włada tak jak karty pamieci do aparatu - po prostu się wciska i działają. Dodatkowym urządzeniem może być drugi napęd (nawet nagrywarka dvd), dysk twardy, dodatkowa bateria. Ja osobiście dokupiłem drugi napęd (właśnie nagrywarkę DVD) - mogę teraz bezpośrednio przegrywać wszelkie płyty. Dodatkowym atutem są dodatkowe urządzenia jakie można kupić do HP. Przykładem jest stacją dokująca, która pomnoży twoją liczbę portów dwukrotnie:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=98215211
Matryca (jak sam to zresztą określiłeś ) jest wypasik. Powiem wprost - jakość jak CRT, nie widać pikselowych ikon, wszystko wyraziste/ostre.

Już więcej zachęcać nie będę

Pozdrawiam
Szymon
malanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 11:02   #8
malanski
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika malanski
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Posty: 88
malanski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No i jeszcze ostatnia rzecz - miałeś kiedyś okazję pobawić się Acerem lub tańszą Toshibą? JA tak, i mówię szczerze - wykonanie jest do dupy. Klawiatura chodzi marnie, niskiej jakości plastik obudowy. Jest jeszcze jedna duża wada w Acerach - podczas zamykania klapy z ekranem widać zniekształcenie obrazu, a to dlatego, że obudowa ekranu nie jest wystarczająco sztywna. To wszystko



------
EDIT: Są HUBY USB - jeznego gniazda USB dostaniesz 4 Wydatek ok. 60zł

Ostatnio zmieniany przez malanski : 22.04.2006 o godz. 11:34
malanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 12:01   #9
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Andrzejku - fajna propozycja, rzeczywiscie brakuje tylko ramu. Szkoda tylko, ze matryca TF, no ale 17 cali to juz cos. AREST moze byc, wszak daleko nie mam
malanski - wszystko co piszesz jest prawda... ale jak mam zmieniac to, to i to, to ja pier** taka robote

Najbardziej zalezy mi na tym, ze jak juz go kupie, to osoba, ktora bedzie go uzywala nie bedzie musiala nic w ni robic, zmieniac, dodawac itp.
Dlaczego taki sprzet? A no dlatego, ze bardzo cenie sobie komfort pracy i nie lubie czekac "az cos sie zaladuje", albo jakas strona sie zaladuje.
Komp bedzie raz uzywany na laczy 12Mbit, a raz na 6Mbit, dlatego trzeba utrzymac ten standard i sprawic, aby aplikacje rowniez "fruwaly".

A tak jeszcze raz spojrzalem na te oferty wszystkie i tak mysle...
niby torba, niby 30zl na Allegro, ale w Asusku dodaja ja do zestawu
noby myszka, niby to jakies kilkanascie zl, ale tez ja dodaja

Sluchajcie nie myslcie, ze faworyzuje Asusa, bo tak nie jest, ale jak patrze na moje wymagania i na to co ma w sobie Asus, to spelnia to prawie w 100%.
W takim razie interesuja mnie opinie na jego temat (nie musi byc konkretnie ten model) - poglad ogolny tez jest jakas miara jakosci.
Juz zabieram sie za czytanie komentarzy w sklepach.
Ale jesli ktos zna sie dobrze na laptopach, to chetnie poslucham na co mam zwrocic uwage podczas zakupu.
malanski dobrze zauwazyl, ze samo wykonanie ma tez ogronme znaczenie.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 14:07   #10
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Remix
Witam!

Andrzejku - fajna propozycja, rzeczywiscie brakuje tylko ramu. Szkoda tylko, ze matryca TF, no ale 17 cali to juz cos. AREST moze byc, wszak daleko nie mam
malanski - wszystko co piszesz jest prawda... ale jak mam zmieniac to, to i to, to ja pier** taka robote

Najbardziej zalezy mi na tym, ze jak juz go kupie, to osoba, ktora bedzie go uzywala nie bedzie musiala nic w ni robic, zmieniac, dodawac itp.
Dlaczego taki sprzet? A no dlatego, ze bardzo cenie sobie komfort pracy i nie lubie czekac "az cos sie zaladuje", albo jakas strona sie zaladuje.
Komp bedzie raz uzywany na laczy 12Mbit, a raz na 6Mbit, dlatego trzeba utrzymac ten standard i sprawic, aby aplikacje rowniez "fruwaly".

A tak jeszcze raz spojrzalem na te oferty wszystkie i tak mysle...
niby torba, niby 30zl na Allegro, ale w Asusku dodaja ja do zestawu
noby myszka, niby to jakies kilkanascie zl, ale tez ja dodaja

Sluchajcie nie myslcie, ze faworyzuje Asusa, bo tak nie jest, ale jak patrze na moje wymagania i na to co ma w sobie Asus, to spelnia to prawie w 100%.
W takim razie interesuja mnie opinie na jego temat (nie musi byc konkretnie ten model) - poglad ogolny tez jest jakas miara jakosci.
Juz zabieram sie za czytanie komentarzy w sklepach.
Ale jesli ktos zna sie dobrze na laptopach, to chetnie poslucham na co mam zwrocic uwage podczas zakupu.
malanski dobrze zauwazyl, ze samo wykonanie ma tez ogronme znaczenie.
Taka torba za 30 złotych to się niestety nadaje tylko do.. bo ja wiem.. wystawienia na Allegro

Dobra torba to wydatek minimum 150 złotych, a sporo modeli kosztuje i po kilkaset (ale osobiście uważam, że za 150 można już dostać coś bardzo dobrej jakości).


Co do ASUS-a to ja nie mówię nie. Ale jeśli już ta firma to byle nie dlatego, że to ASUS, tylko dlatego, że akurat spełnia twoje wymagania. Tą ostatnią propozycję podałem dlatego, że jednak 17'' jest nie do pogardzenia, natomiast w przypadku 15,4 i tej wyższej rozdzielczości przyznaje, że bałbym się już zbyt małych ikon, czcionek itp.


Co do opinii na temat ASUS-a to jest forum o notebookach, zakładane zresztą przez jednego z użytkowników naszego forum, tylko nie pamiętam adresu. Ale może ktoś przypomni
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 15:33   #11
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Masz racje, widzialem takie torby i bym jej nie kupil.
Ogladalem tez taka za 170zl chyba ze skory ekologicznej i wydawala sie byc bardzo dobrze wykonana - na taka bym sie skusil.
Niemniej milym akcentem ze strony producenta jest to, ze dodaja jakakolwiek (chociaz nie wiem jak wyglada ta torba od Asusa, bo moze jest calkiem calkiem)
To samo tyczy sie myszki... ja preferuje Logitech'y i taka pewnei finalnie zakupie, ale na poczatek starczy ta, co ja dodaja w zestawie.
Niby male gadzety, ale ciesza.

Zadzwonie w poniedzialek do Siriusa i zapytam sie jak wyglada sprawa z zastapieniem HE wersja Pro i jak wyglada sprawa z podzieleniem dysku na partycje (wedlug mojego schematu) i zainstalowaniem tam wlasnie wersji Pro zamiast HE, no i zeby mi tego NIS 2006 nie instalowali
Doplace pewnie za to troszke, ale powinienem sie zmiescic w 5500

Wiesz... moje doswiadczenia z Asusem koncza sie na plytach glownych i kartach graficznych Co do tych pierwszych, to bardzo sobie cenie Asusa, co do tych drugich to pierwsza rzecza jaka nalezy zrobic jest wymiana chlodzenia
Nie slyszalem jakichs bardzo negatywnych opinii na temat laptopow Asusa, wiec jestem w miare spokojny.
Ogolnie zestawik jak juz mowilem ma byc funkcjonalny, dobry (zapewniac komfort pracy) i w miare ladnie wygladac (bo tak naprawde to ladnie wygladaja tylko laptopy z wersji limitowanych ).
Jeszcze mam troche czasu i musze wszystko przetrawic.

ps. ten Asusek w innych sklepach kosztuje okolo 7k, wiec cena w Siriusie jest atrakcyjna
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 17:09   #12
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Tak aby tematu nie zakładać, jak rozpoznać który lapek nie ma zintegrowanej grafiki i jakie inne procki można do niego wsadzić ?

Tak w granicy 2800pln jest coś fajnego ?
chodzi mi o:
celeron m, 512ddr, dvd-dl, grafika 'wymienialna' +tvout, hdd 80gb, matryca 15,4 z dobrym czasem reakcji...
głównie do zadań biurowych/internet czasem (doslownie) gra na 800x600 z nudów

narazie mi nie potrzeba dlatego informacyjnie sie pytam
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 22.04.2006 o godz. 17:11
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.04.2006, 00:42   #13
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Znajomy chyba ma(lub mia***322; bo dawno si***281; z nim nie widzia***322;em ten model, a pamietam dokladnie ze byl to Asus, 1Gb ramu, i te same parametry):
http://www.sirius.pl/notebooki/towar...6VA-S018H.html
Laptopik bardzo ***322;adnie si***281; prezentuje, wszystko ***347;miga, tylko za te pieni***261;***380;ki no szkoda minimalna, ***380;e nie ma 17" to by by***322;a bajka.

Ogolnie ASUS to ASUS - marka, a jak sie wydaje 5500zl na komputer mobilny to nie mo***380;na wzi***261;***263; oboj***281;tnie czego i trzeba bra***263; opinie tych kt***243;rzy u***380;ywaj***261; takich sprz***281;t***243;w, wi***281;c nie dziwie si***281; Tobie tak***380;e, ***380;e wszystko ma by***263; szybkie i wog***243;le, skoro ma pos***322;u***380;y***263; z u***347;miechem na twarzy...
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.04.2006, 00:55   #14
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Widze Kasprzak, ze dokladnie to rozumiesz...
Pomimo, ze na firme, to i tak chce dobrze wydac te pieniadze, przyznam, ze sam tez bede uzywal tego laptopa, dlatego chce aby komfort pracy byl jak najwyzszy.
Cos za cos... wiadomo - szkoda, ze nie 17 cali, ale w zalozeniu nie mialem takiej matrycy, wiec nie bede nad tym rozpaczal.
Co do samej solidnosci, to musze powiedziec, ze nie bedzie ten komputer narazony na jakies specjalne zagrozenia zarowno podczas transportu, jak i uzytkowania.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 06:53   #15
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja bym Ci poleca***322; jakiego***347; IBMa. Mam T23 i jak kiedy***347; b***281;d***281; wymienia***322;, to tylko i wy***322;***261;cznie ta marka.

Np.
http://www.allegro.pl/item97844024_n...ncja_fvat.html

http://www.allegro.pl/item98070638_i...bo_gw_vat.html
Tylko dysk za ma***322;y jak na Twoje wymagania i troch***281; ramu ma***322;o...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.