Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.10.2004, 17:57   #16
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
Zazdroszczę Wam tego studiowania, serio.
No ale trudno, praca czeka każdego. Więc bawcie się teraz !!
ha ha ha

?
To pozazdrosc mi takze pracy

Air nie wiem ile masz lat, ale zdaje mi sie ze duzo bo nie znasz realiow.
Bardzo duzo ludzi pracuje teraz uczac sie - do tego zmusza ich zycie... np. mnie

Pracuje prawie od 3 lat, a studia jak pisalem fajnie sie niezapowiadaja wiec nie ma czego zazdroscic

Bawie sie cale zycie.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.10.2004, 18:03   #17
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
Air nie wiem ile masz lat, ale zdaje mi sie ze duzo bo nie znasz realiow.
Air ma 25 lat .Ciapek zobacz w profilu
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 18:13   #18
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
ha ha ha

?
To pozazdrosc mi takze pracy

Air nie wiem ile masz lat, ale zdaje mi sie ze duzo bo nie znasz realiow.
Bardzo duzo ludzi pracuje teraz uczac sie - do tego zmusza ich zycie... np. mnie

Pracuje prawie od 3 lat, a studia jak pisalem fajnie sie niezapowiadaja wiec nie ma czego zazdroscic

Bawie sie cale zycie.
Realia to ja znam kończąc dwa kierunki studiów: dziennie i zaocznie, a dużo lat nie mam bo tylko 25. Nie tylko Ciebie zmusza życie do pracy bo oprócz tego pracowałem na pół etatu (od 3 roku studiów) bo tylko na to pozwalały mi studia dzienne.

I wiem co mówię bo naprawdę najlepsza zabawa była na studiach.

Ale czas na za
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 19:10   #19
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
Realia to ja znam kończąc dwa kierunki studiów: dziennie i zaocznie, a dużo lat nie mam bo tylko 25. Nie tylko Ciebie zmusza życie do pracy bo oprócz tego pracowałem na pół etatu (od 3 roku studiów) bo tylko na to pozwalały mi studia dzienne.

I wiem co mówię bo naprawdę najlepsza zabawa była na studiach.

Ale czas na za
looz chciałoby się powiedzieć wtedy "przygadał kocioł garnkowi"

Ja na prawde nie widze tu zabawy (jestem na zaocznych). Nie lubie nerwowych stanów na tle ocen i wkuwania czegoś co jest dla mnie dziwne, mało zrozumiałe niepotrzebne.
Powraca mi matematyka której powiedziałem dowidzenia w szkole średniej... a jednak.
Widze lepszą zabawę w poświęceniu się pracy, a tak się składa, że ta moja praca się rozwija i ma być dobrze (jeszcze usłyszycie o mojej firmie tzn. w której pracuje ).

Jeśli w jakikolwiek sposób studia sprawią, że będę łapał przez nie jakieś doły oleje je po prostu ciepłym moczem i tyle, tym bardziej, że w dzisiejszych czasach i Polsce wykształcenie w znikomych procentach gwarantuje dobrą pracę.
Wtedy pokombinuje się jakoś z wojskiem i wajla... bawmy sie
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 19:21   #20
47
Veni, Vidi, Vici.
 
Avatar użytkownika 47
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Lokalizacja: ﯜﯣﱠﺋﺝﭚﯝﺿﻃﻉﻕﻘﮎﻻﻲﻯﻈﺺﺟﺻﻺﺨﺳ
Posty: 620
47 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wydaje mi sie ze chodziło tu o studia dzienne. Na zaczonych to raczej trudno o zabawe, zreszto komu by sie chciało bawic po 5 dniach pracy i całym weekendzie spedzonym od rana do wieczora bedąc zamknietym w 4 scianach po 10h zajęć.
A na dziennych jest inaczej, człowiek po tygodniu zakuwania moze sie zabawic z kumplami w piatkowy wieczór a następnie leczyc kaca do poniedziałku .
Ja mam ten "luksus" ze pracuje w wakacje (co prawda nie mam wtedy ich no ale..) i to co zgarne wystarcza mi spokojnie na opłacenie studiów i na życie.
Pozdro
__________________
"Czy świat bardzo się zmieni jak z młodych gniewnych powstaną starzy wqrwieni??"

Hitman Blood Money


Moj status w Americas Army
47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 19:51   #21
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mnie na razie na PŚ bardzo nie mecza (to tak dla zmyky pierwszy miesiac a potem BUM ) i zadowolony tysh jestem tylko do domku daleko (niby zaleta nie?)
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 20:13   #22
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez 47
A na dziennych jest inaczej...
Dzienne czasem nie sa do konca dzienne, bo np. we wtorki mam zajecia do 20.00

A dzisiaj bylo troche lajtowo

Wykladzik z obiektowego - potem okienko (poszedlem sobie na dodatkowe cwiczenia z obiektowego) i WF ktorego zostalem pozbawiony z powodu braku obuwia (qrwa czy nie da sie grac w pingponga bez zmiany obuwia !!!).

Takze dzisiaj lajcik, jutro studia wieczorowa pora, a pojutrze sajgon - ASD i oficjalne cwiczenia z labami z obiektowego Czwartek zrobilem sobie wolny, piatek znowu lajty (mam nadzieje).

Jak dobrze byc na drugim roku bez warunkow
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 20:35   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Kurcze, czy jestem jedyną osobą, która miała dzisiaj normalne zajęcia? Poszedłem na uczelnię na 9 i miałem pięć kolejnych wykładów do 19. Fakt, że ten ostatni był troche krótszy, ale z kolei przed ostatni był tak nudny, że wszystkiego mi się odechciało.

Witajcie z powrotem na studiach!
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 20:48   #24
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
rowniez zycze powodzenia i polamania pior na egzaminach...
ja tez od wrzesnia - 2kl LO
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 20:50   #25
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Kurcze, czy jestem jedyną osobą, która miała dzisiaj normalne zajęcia? Poszedłem na uczelnię na 9 i miałem pięć kolejnych wykładów do 19. Fakt, że ten ostatni był troche krótszy, ale z kolei przed ostatni był tak nudny, że wszystkiego mi się odechciało.

Witajcie z powrotem na studiach!
Tez mialem dzisiaj od 8.00 do 20.00, z jedna przerwa - 1,5h.

Na szczescie tylko poniedzialek mam taki hardcorowy, w reszte dni koncze o wiele wczesniej, a w piatek mam tylko jeden wyklad i cwiczenia , bo zdalem dzisiaj egzamin kompetencyjny z informy i jestem z niej zwolniony do konca semstru .

Mialem dzisiaj od 17 do 20 3godzinny wyklad z psychologii, w polowie myslalem ze zasne .

Kierunek studiow - filologia angielska, az sie boje, bo czasem sie czuje jak wsrod samych native speakerow .
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 21:42   #26
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
heh, a ja dziś pierwszego dnia wybrałem się do prodziekana mojego wydziału aby się dowiedzieć czy zostało rozpatrzone moje podanie o zmianę ścieżki...
...no i sie dowiedziałem, że jeszcze nie.... no comment
Kazał mi iść na zajęcia na ścieżkę o którą prosiłem w podaniu (ale burdel :/)

i to na studiach dziennych tak sie dzieje...
a tac poza tym to we wtorek mam do 19:00 a w czwartek do 20:00...
czy im już się naprawdę powaliło w tych głowach? gdzie tu dzień? skoro wychodzę gdy jest ciemno i wracam kiedy już jest ciemno? a może to dlatego nazywają się studia dzienne, bo się zarywa w budzie cały dzionek, hehe

pozdro for all
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 21:57   #27
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Kurcze, czy jestem jedyną osobą, która miała dzisiaj normalne zajęcia? Poszedłem na uczelnię na 9 i miałem pięć kolejnych wykładów do 19. Fakt, że ten ostatni był troche krótszy, ale z kolei przed ostatni był tak nudny, że wszystkiego mi się odechciało.

Witajcie z powrotem na studiach!
Oj nie, ja tez wstałem o 6:00 by dostac się na AWF 7:45 moj ukochany przedmiot ANATOMIA pozniej pare zajec i tak o godz 17 jestem w domu w sumie po 22 na trening jeszcze.
Ja zaczołem rok juz 15 wrzesnia ale w Peru byłem, i mam usprawiedliwienie.
Na dzien dobry nie zaliczyłem juz dwóch wejsciówke z bilogii i tam pare rzeczy jeszcze zamieszałem.

Nie ma co narzekac studia są dobrowolne mozna zrezygnowac.
A ja na te studnia czekalem prawie 3 lata więc chciałem chceę czyli mogę
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 21:59   #28
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A ja dopiero 9 pazdziernika rozpoczne zaoczne studia na UŚ (Organizacja produkcji filmowej i TV). Pozdro dla studentow (i studentek!) ;-D
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 22:10   #29
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez javor
heh, a ja dziś pierwszego dnia wybrałem się do prodziekana mojego wydziału aby się dowiedzieć czy zostało rozpatrzone moje podanie o zmianę ścieżki...
...no i sie dowiedziałem, że jeszcze nie.... no comment
Kazał mi iść na zajęcia na ścieżkę o którą prosiłem w podaniu (ale burdel :/)

i to na studiach dziennych tak sie dzieje...
a tac poza tym to we wtorek mam do 19:00 a w czwartek do 20:00...
czy im już się naprawdę powaliło w tych głowach? gdzie tu dzień? skoro wychodzę gdy jest ciemno i wracam kiedy już jest ciemno? a może to dlatego nazywają się studia dzienne, bo się zarywa w budzie cały dzionek, hehe

pozdro for all
Rekord, którego mam nadzieję nigdy nie wyrównać, ustanowił dla mnie mój kumpel - zajęcia od 7:30 rano do 20:30 wieczorem non-stop. Można się pociąć...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2004, 22:12   #30
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez miles
Oj nie, ja tez wstałem o 6:00 by dostac się na AWF 7:45 moj ukochany przedmiot ANATOMIA pozniej pare zajec i tak o godz 17 jestem w domu w sumie po 22 na trening jeszcze.
Ja zaczołem rok juz 15 wrzesnia ale w Peru byłem, i mam usprawiedliwienie.
Na dzien dobry nie zaliczyłem juz dwóch wejsciówke z bilogii i tam pare rzeczy jeszcze zamieszałem.

Nie ma co narzekac studia są dobrowolne mozna zrezygnowac.
A ja na te studnia czekalem prawie 3 lata więc chciałem chceę czyli mogę
Można można. Ale ja w sumie lubię studiować. Wybrałem kierunek, teraz specjalizację i jest to to, co mnie interesuje. Wiadomo, czasami jest ciężko, ale ja tego chcę i nie zamierzam z tego rezygnować.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.