Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 28.02.2004, 14:32   #1
Yogiii
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 10.02.2004
Posty: 117
Yogiii zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Lightbulb Problem z plyta Asus A7V600 ???

problem polega na tym ze ma procka 1800XP+ (zegar 1533) i problem polega na tym ze niestety jak ustawie na 1533 to kom chodzi okolo 2-3 h i sie restartuje i zeby ponownie go uruchomic trzeb go calkowicie wylaczyc ( wyjacz tyczke z sieci na 10sekund ) natomiast zeby chodzilo wszystko oki to ustawilem na 1150 i jest oki ( procek jest sprawny na innej maszynie bylo oki )
zmienilem juz bios plytki - dalo to tylko tyle ze teraz na 1533 wogole sie podnosi i staruje windows ( poprzednio nawet nie chcila zawieszal sie juz podczas startu)
ma 256 ramu ( ddr Kingston ) dwa dyski i cdrw orza dvd-rom i ati radeon 7500 64ddr
co moze byc przyczyna --- czy to moze byc zasilacz ( tylko to mi zostalo do sprawdzenia moj ma tylko 250 watt ale to jest Enlight i dotej pory nie bylo problemu poprzedni mialem tylko inna plyte msi i sdram ( i ten sam procek i bylo oki ) --- czy zmiana plyty i ramu moze miec na to wplyw i potrzeba mocniejszego zasilacza )

bardzo prosze o jakies rady i uwagi
Yogiii jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.