![]() |
qurwa:D
Tylko ze on malutki jakis |
Przecież to mój aligator!
O Kurrrva! |
|
Cytat:
|
A uważaj na aligatory!
nie wiem, czy zdążyłem cię ostrzec.... |
Poszedłem dziś na rzekę coby pies sobie popływał :taktak: woda głęboka i szeroka , więc sam nie właziłem-jeszcze bym utoną,a po za tym widziałem jakieś wielkie ryby-tak na moje oko to chyba rekiny ;) więc dobrze że nie ryzykowałem kąpieli-jak zelżeje upał to może się przejdę wieczorkiem z wędziskiem :hmm:
|
Rosówki prądem, na takie bydlaki jak w tym roku nawet ślepa ryba się złapie! :D
|
Prądem je, prądem! :taktak:
|
haa to by było :D http://bysiak.w.interia.pl/bomba.gif
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Byłem dzisiaj, strzaskałem się tak, że wszystko szczypie (( :sciana: , złapałem ładnego okonka, 2 spore karpie się zerwały, bo sprzęt na karasia ustawiony, a czegoś dużego się nie spodziewałem :ysz:
Jutro jadę się dopalić i zakładam mocniejsze przepony :fiu: |
Ostatnio widziałem jakiej certy nałapali w Wiśle chłopaki... :]
Wymiar ochronny, to 30 centymetrów a okres ochronny powyżej Włocławka, to od 1 stycznia do 30 czerwca... :] Poszły na patelnię i do słoików w ocet. Potem się dziwić, że nie ma co łapać... |
Cytat:
|
To 42 mm to amur?
|
Ilość załączników: 2
Dziś już troszkę lepiej :) 2 małe karpie i amur :) nic większego nie brało :( chodź to nawet dobrze, bo zapomnieliśmy podbieraka :P:fiu:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.