Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.09.2002, 16:53   #17
#K8R#
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Posty: 16
#K8R# w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up



Co do tych 10-14% to zauwaz, ze liczba ta zwiększa sie z dnia na dzien, poczekaj jeszcze troche a zobaczysz, ze emule będzie stanowil większośc sieci osiołkowej.

Kod źródłowy - do zwykłego osła równie łatwo (a nawet jeszcze łatwiej) jest zrobic "upload cracka" Po sieci od dawna krążą rozmaite badziewia mające za zadanie redukowac upload

Kolejną wazną rzeczą jest to, ze dzisiaj wyszła nowa wersja muła (0,20a) - ma ona sporo pozytecznych nowości, m.in to, ze automatycznie wyrzuca z kolejki osoby korzystajace z Upload Cracków, Queue jumperów itp.

Zainteresowanych nową wersją muła zapraszam na jego oficialna_strone , gdzie mozna zarowno pobrac program jak i dowiedziec sie o wszystkich nowościach w najnowszej wersji.
#K8R# jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.