Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2007, 14:40   #31
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
2000 netto, to jest 3000 brutto, czyli powyżej średniej krajowej. Nie podejrzewam by LG robiło za św. Mikołaja.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2007, 15:16   #32
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
2000 netto, to jest 3000 brutto, czyli powyżej średniej krajowej. Nie podejrzewam by LG robiło za św. Mikołaja.
No to niech zaproponuja srednia krajowa. Pewnie oblezenia ludzi chetnych do pracy by nie przezywali, ale na pewno tez nie narzekali by na brak rak do pracy.
Z drugiej strony, czy na firme hi-end zarobki nieco ponad srednia krajowa, to tak wiele?
Tylko ze nasze gdybanie nie ma sensu, bo oni proponuje niewiele wiecej, niz minimum. Firma hi-end, a zarobki, jak w markecie. LG samo siebie obraza.
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 15:46   #33
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton Podgląd Wiadomości
Nie bylo by problemu ze skompletowaniem zalogi, gdyby na najnizszych stanowiskach proponowali 2000zl netto. To jest ledwo 500 Euro.
Ciekawe, czy te telewizory LCD beda odpowiednio tansze od tych produkowanych w krajach o drogiej robocizne? Nie, po prostu LG chce miec ogromne zyski. Rozumiem, ze zadna firma nie prowadzi dzialalnosci charytatywnej, ale pazernosc niektorych firm jest przerazajaca i niesmaczna.
Dlatego koreanskienu dziadostwu LG mowie dziekuje.
To już twoje własne domniemania. Na pewno firma chce na budowie fabryki zarobić, co jest przecież oczywiste, ale nie wiesz, o jakie zyski chodzi. A nawet jeśli o ogromne.. cholera - ma do tego prawo! Przecież podobnie, jak nikt nie tworzy nowej inwestycji po to, żeby na niej stracić, tak raczej nie robi się też tego, żeby osiągnąć tylko minimalny zysk.

Zawsze chodzi o pieniądze i wypominanie tego komuś przypomina obrażanie się na kolegę w przedszkolu. Jedyne, co rzeczywiście może oburzać, to wspomiana chęć sprowadzania chińskich pracowników, podczas gdy cała inwestycja miała na celu (dla Polaków) zmniejszenie bezrobocia w kraju.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 16:32   #34
vampire
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.03.2007
Posty: 1
vampire w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja się nie boję . Bo "kitajce" przyjadą popracują z miesiąc i spieprzą im np. do Anglii . A swoją drogą dlaczego firmy inwestują w dużych miastach i okolicach gdzie koszty utrzymania są spore a potem dziwią się, że za proponowane stawki nie mają pracowników. Niech zainwestują w mniejszych miejscowościach na prowincji, tam przeżyć jest taniej - nie będzie takich wymogów płacowych.
vampire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 16:33   #35
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
To już twoje własne domniemania.
No moje i co z tego? Chyba mam prawo do swoich przemyslen w tym temacie, podobnie jak Ty?
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Na pewno firma chce na budowie fabryki zarobić, co jest przecież oczywiste, ale nie wiesz, o jakie zyski chodzi. A nawet jeśli o ogromne.. cholera - ma do tego prawo! Przecież podobnie, jak nikt nie tworzy nowej inwestycji po to, żeby na niej stracić, tak raczej nie robi się też tego, żeby osiągnąć tylko minimalny zysk.
A czy ktos im kaze dokladac do interesu? Jest wolny rynek. Albo cos przynosi zysk i funkcjonuje, albo nie przynosi zysku i sie zamyka interes.
Maja prawo do ogromnych zyskow i nikt im tego nie zabrania. Niech ruszaja z produkcja i generuja te swoje zyski, na co czekaja? Chcac miec zyski, trzeba tez zainwestowac we firme, ludzi. Oni chca miec zyski przy minimalnym wkladzie... a to jest wyzysk. I tak sie juz w Polsce na szczescie nie da prowadzic interesu.
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Zawsze chodzi o pieniądze i wypominanie tego komuś przypomina obrażanie się na kolegę w przedszkolu.
Ja jestem wylacznie oburzony ich postepowaniem, ze traktuja Polakow, jak bydlo. To raczej kitajce zachowuja sie jak gowniarze i wypominaja Polakom, ze nie chca pracowac za miske ryzu, a przeciez oni sobie tak zalozyli i tak powinno byc! I jeszcze strasza, ze sprowadza chinczykow. Straszyc sobie moga... nie zapominaj, ze Polska w jakis sposob partycypuje w dzialanosci tej fabryki, choc to nie Jej wlasnosc. Wiec Polacy maja prawo chyba czegos oczekiwac od kitajcow w zamian, a nie tylko sie cieszyc, ze bedzie fabryka. Kitajce chca zrobic dobry interes, OK! Ale Polska tez chce na tym zrobic interes!

A w ogole, to nie wiem czemu wziales sobie za punkt honoru obrone LG. Skoro jestes taki liberlany, wykazujesz tyle zrozumienia, to idz tam pracowac nawet za 1000zl brutto aby moc dac zarobic jeszcze wiecej kitjacom. Okazyjnie popracujesz z chinczykami, nawiazesz fajne znajomosci. Bedzie super.
Smiesza mnie tacy liberalowie, bo nigdzie w cywilizowanycm swiecie nie ma tak liberalnego podejsca do rynku pracy.

Ostatnio zmieniany przez andy : 28.03.2007 o godz. 18:27
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 17:16   #36
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
M@X - zostane przy swoim zdaniu ze kazdy azjata w takiej fabryce bedzie lepiej pracowal od polaka. Azjaci siedza cicho skupieni na pracy, a polak to wiadomo, potrafi nawet zapalic na stanowisku spawalniczym (na wlasne oczy widzialem).
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 17:56   #37
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton Podgląd Wiadomości
A w ogole, to nie wiem czemu wziales sobie za punkt honoru obrone LG.
Widzisz, ja si***281; wcale nie staram broni***263; LG. Mo***380;e inaczej.. - nie akurat LG. Po prostu staram si***281; pokaza***263;, ***380;e mo***380;e by***263; r***243;wnie***380; inny punkt widzenia. Polacy niestety maj***261; to do siebie, ***380;e lubi***261; krytykowa***263;, nawet ***347;lepo. Co***347; nie pasuje - to jest winny i trzeba na nim psy wiesza***263;. Niewielu chce si***281; tak***380;e wczu***263; w punkt widzenia tej drugiej strony.

Ja staram si***281; to zrobi***263;, co nie znaczy, ***380;e b***281;d***281; ka***380;de zachowanie LG broni***322;. R***243;wnie***380; nie zgadzam si***281; z tym (co ju***380; przyzna***322;em), ***380;e mo***380;na dopu***347;ci***263; do zatrudnienia chi***324;czyk***243;w w fabryce, kt***243;ra powsta***322;a w Polsce, aby zmniejszy***263; tu bezrobocie. Staram si***281; jednak przedstawi***263; argumenty, kt***243;re pomog***261; zrozumie***263; takie zachowanie.


Cytat:
Skoro jestes taki liberlany, wykazujesz tyle zrozumienia, to idz tam pracowac nawet za 1000zl brutto aby moc dac zarobic jeszcze wiecej kitjacom. Okazyjnie popracujesz z chinczykami, nawiazesz fajne znajomosci. Bedzie super.
Smiesza mnie tacy liberalowie, bo nigdzie w cywilizowanycm swiecie nie ma tak liberalnego podejsca do rynku pracy.
Nie p***243;jd***281; do pracy za 1000 z***322;otych, bo uwa***380;am, ***380;e jest to obra***380;anie umiej***281;tno***347;ci i godno***347;ci pracownika. Nie p***243;jd***281; r***243;wnie***380; za 2 tys., bo ***347;wiadczy to dla mnie, ***380;e firma nie traktuje powa***380;nie pracownika (jak wi***281;c mo***380;na z ni***261; wi***261;za***263; swoj***261; przysz***322;o***347;***263;). Ale to, ***380;e ja si***281; na co***347; takiego nie zdecyduj***281; nie ***347;wiadczy automatycznie, ***380;e to jest z***322;e. S***261; ludzie, kt***243;rzy na danym etapie swojego ***380;ycia mog***261; z takiej propozycji skorzysta***263; i nie ja jestem od tego, aby odbiera***263; im t***281; szans***281;.

I powiem wi***281;cej. Tak, jak zdaj***281; sobie spraw***281;, ***380;e s***261; sytuacje ***380;yciowe, kt***243;re zmuszaj***261; do ogromnych nawet po***347;wi***281;ce***324;, tak zawsze b***281;d***281; twierdzi***322;, ***380;e ka***380;de zachowanie i czyn jest w***322;asn***261; decyzj***261; cz***322;owieka. Je***347;li kto***347; uwa***380;a, ***380;e praca za 1000 z***322;otych nie jest wystarczaj***261;co dobra dla niego, to niech z niej zrezygnuje i ju***380;. Nie ma tu po co dorabia***263; do tego specjalnej filozofii.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 18:17   #38
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
(...)
Nie pójdę do pracy za 1000 złotych, bo uważam, że jest to obrażanie umiejętności i godności pracownika. Nie pójdę również za 2 tys., bo świadczy to dla mnie, że firma nie traktuje poważnie pracownika (jak więc można z nią wiązać swoją przyszłość). (...)


Pracowałeś kiedyś? Wiesz co to jest umowa na czas określony, tzw. okres próbny? Wiesz, że żaden poważny pracodawca nie zaproponuje większej kasy bez wcześniejszego sprawdzenia jaki z ciebie pracownik? Wiesz, że istnieje coś takiego jak podwyżki, premie, awanse?

Ja pracuję już od 1999 roku, więc mogę coś na ten temat powiedzieć, a zaczynałem od kasy z zatrudniaka - czyli tyle co w '99 zasiłek dla bezrobotnych. I tacy mądrzy jak ty mi mówili - dokładnie to samo co ty powyżej - że oni za tyle to nie pójdą - co mówią teraz? Dalej siedzą na dupie w domu wielkie paniska a mi mówią, że 'mi się udało' bo mam teraz bez porównania lepsze warunki... ale... jak ktoś chce być 'derechtorem' od razu...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 18:39   #39
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Po prostu staram się pokazać, że może być również inny punkt widzenia. Polacy niestety mają to do siebie, że lubią krytykować, nawet ślepo. Coś nie pasuje - to jest winny i trzeba na nim psy wieszać. Niewielu chce się także wczuć w punkt widzenia tej drugiej strony.
Szkoda tylko, ze druga strona nie ma zamiaru wczuc sie w polskie realia.
O pomysle sciagniecia chinczykow to nawet nie ma co rozmawiac, bo to jest niedopuszczalne i karygodne. Wydawaloby sie, ze Zarzad powinien byc rozsadny, a okazuje sie, ze idioci. Nikt normlany przeciez by takiego pomyslu nie przedstawil w obcym kraju.
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Nie pójdę do pracy za 1000 złotych, bo uważam, że jest to obrażanie umiejętności i godności pracownika. Nie pójdę również za 2 tys., bo świadczy to dla mnie, że firma nie traktuje poważnie pracownika (jak więc można z nią wiązać swoją przyszłość). Ale to, że ja się na coś takiego nie zdecyduję nie świadczy automatycznie, że to jest złe. Są ludzie, którzy na danym etapie swojego życia mogą z takiej propozycji skorzystać i nie ja jestem od tego, aby odbierać im tę szansę..
Masz dziwne to swoje szersze spojrzenie. Sam nie pojdziesz do pracy za 1000zl bo to obrazliwe, zas dla innych jest to szansa? Mentalnosc typowego Polaka... aby mnie bylo dobrze, a innym gorzej.
Moze po prostu zostawmy losy LG im samym. Pomijajac, ze sa bezczelni i brak im wyczucia taktu. Niech tylko Polska wybije im pomysl sciagniecia chinczykow z glowy. Wkrotce sie okaze, ze zaplacenie ludziom wiecej, to nie problem, a i problem braku chetnych do pracy tez zniknie. Jesli tego nie zrozumieja, to niech zabieraja majdan, nikt ich na sile nie trzyma. Polska nie potrzebuje Inwestora, ktory chce tworzyc miejsca pracy dla chinczykow i jeszcze ma do tego doplacac.
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 20:25   #40
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości


Pracowałeś kiedyś? Wiesz co to jest umowa na czas określony, tzw. okres próbny? Wiesz, że żaden poważny pracodawca nie zaproponuje większej kasy bez wcześniejszego sprawdzenia jaki z ciebie pracownik? Wiesz, że istnieje coś takiego jak podwyżki, premie, awanse?

Ja pracuję już od 1999 roku, więc mogę coś na ten temat powiedzieć, a zaczynałem od kasy z zatrudniaka - czyli tyle co w '99 zasiłek dla bezrobotnych. I tacy mądrzy jak ty mi mówili - dokładnie to samo co ty powyżej - że oni za tyle to nie pójdą - co mówią teraz? Dalej siedzą na dupie w domu wielkie paniska a mi mówią, że 'mi się udało' bo mam teraz bez porównania lepsze warunki... ale... jak ktoś chce być 'derechtorem' od razu...
Firmy, które mnie interesują i z którymi mam do czynienia, odpowiednio sprawdzają potencjalnego pracownika przed jego zatrudnieniem. Służy temu kilku, czasami nawet kilkunasto etapowy proces rekrutacji (kolejne testy - psychologiczne, osobowościowe, analityczne itp., assesment center, wiele rozmów w różnych językach z managerami i 'hr-owcami' itp.). Daje on pewność, że zatrudniony pracownik ma odpowiednie predyspozycje do rozwijania się w danej firmie. Do wyszkolenia go we właściwym kierunku. A wynagrodzenie jest adekwatne do potencjału i nie zaczyna się ani w okolicach 1000 ani 2 tys. złotych.

I żeby nie było wątpliwości - pieniądze to nie wszystko. Powiedziałbym nawet, że przy rozpoczynaniu 'kariery' zawodowej stoją one na jednym z ostatnich kryteriów decyzyjnych. Ważniejsze są perspektywy, możliwości i - przynajmniej dla mnie - poczucie spełnienia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Oczywiście sytuacja życiowa może poważnie zweryfikować oczekiwania i możliwości. Ja jednak zawsze będę się trzymał tego, że o przebiegu swojego życia decydujemy sami i tylko sami możemy brać za nie odpowiedzialność.



@ Proton

Nie zrozumiesz tego, o co mi chodzi. Jedyne, co jeszcze raz podkreślę to że tak - uważam 1000 złotową pensję za wręcz obraźliwą do pracownika, ale jestem w stanie wyobrazić sobie setki sytuacji życiowych, w której praca za takie pieniądze jest koniecznością. I nigdy nie wyrażę się negatywnie o osobie, która za taką pensję pracuje. Sam fakt, że to robi, a nie siedzi na bezrobotnym, już bardzo dobrze o niej świadczy.

Co do reszty wypowiedzi.. Patrzysz bardzo krótkowzrocznie, ale że tak jest nie będę cię już przekonywał.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2007, 21:10   #41
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Firmy, które mnie interesują i z którymi mam do czynienia, odpowiednio sprawdzają potencjalnego pracownika przed jego zatrudnieniem. Służy temu kilku, czasami nawet kilkunasto etapowy proces rekrutacji (kolejne testy - psychologiczne, osobowościowe, analityczne itp., assesment center, wiele rozmów w różnych językach z managerami i 'hr-owcami' itp.). Daje on pewność, że zatrudniony pracownik ma odpowiednie predyspozycje do rozwijania się w danej firmie. Do wyszkolenia go we właściwym kierunku. A wynagrodzenie jest adekwatne do potencjału i nie zaczyna się ani w okolicach 1000 ani 2 tys. złotych.
(...)
Bzdury. Żaden test i żadna rozmowa takiej pewności nie da.

Odkąd pracuję i mam styczność z procesem rekrutacji to już nie raz przekonałem się, że testy i rozmowa kwalifikacyjna to jedno a wyniki pracy to drugie. A nie pracuję w małej firemce...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2007, 08:04   #42
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Bzdury. Żaden test i żadna rozmowa takiej pewności nie da.

Odkąd pracuję i mam styczność z procesem rekrutacji to już nie raz przekonałem się, że testy i rozmowa kwalifikacyjna to jedno a wyniki pracy to drugie. A nie pracuję w małej firemce...
Jak więc widzę twoja wiedza jest większa niż potężnych międzynarodowych korporacji, zatrudniających po kilkaset tysięcy pracowników na całym świecie? No cóż, w takim razie gratuluję..

Tego typu firmy mają ujednolicone kryteria i procedury rekrutacyjne na całym świecie, a prawdopodobieństwo zatrudnienia nieodpowiedniego pracownika, zostało zmniejszone do minimum, a właściwie praktycznie całkowicie wykluczone.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2007, 10:17   #43
nowygiena
Aopenowiec
 
Avatar użytkownika nowygiena
 
Data rejestracji: 14.04.2005
Posty: 262
nowygiena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wed***322;ug mnie w tym ELD***379;I mog***261; nawet pracowa***263; i sko***347;ne i bambusy a nawet kosmici,ale pod jednym warunkiem :
Niech wreszcie wyprodukuj***261; normaln***261; nagrywark***281;.
B***281;d***261;c u znajomego chcia***322;em przegra***263; The Sims 2 rozrywka rodzinna na jego ... nagrywarce dvd LG.
Oczywi***347;cie o dzia***322;aj***261;cej kopii mo***380;na zapomnie***263;,nie do***347;***263;,***380;e nie da***322;o rady tego pykn***261;***263; to odczyt p***322;yty zaj***261;***322; ponad 10 minut.
__________________
Kiedy będzie BLONDdisc 5 ? ? ?

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 29.03.2007 o godz. 10:21
nowygiena jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2007, 10:42   #44
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton Podgląd Wiadomości
Pozwol sciagnac so Polski 100 chinczykow, a za 10 lat bedziesz mial zamiast Wroclawia Pekin razem z Szanghajem.
Nie mam nic przeciwko temu... Mogą ściągnąć nawet 1000 albo 10 000... Chińczycy w przeciwieństwie do wielu polaków chcą i potrafią pracować....

Poza tym mały przykład... W Chinach rocznie buduje się 10 000 km autostrad a u nas kilkaset...
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2007, 10:59   #45
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
napisa***322; bym "a nie m***243;wi***322;em" ale nie napisz***281; bo jestem "niedoukiem"
__________________

rork jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.