Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.07.2012, 13:06   #14941
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
coś dawno nie było o polskim antysemityzmie, wyssanym z mlekiem matki
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...?lokale=krakow
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.07.2012, 13:09   #14942
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
w koncu sad stoi po stronie policjanta!
nie wiesz, co robil Kloc - ba wiadomo, ze na policjanta napadl!
czyli popelnil zarzucany mu czyn naruszenia nietykalnosci cielesnej funkcjonariusza publicznego zagrozony kara pozbawienia wolnosci do lat 10
policjalna go kopal? srodek przymusu bezposredniego w formie sily fizycznej moze byc uzyty
maja to byc dzwignie lub chwyty CHYBA ZE sa one niewystarczajace - wtedy moze policjant zadawac ciosy, np kopniaki
na filmie widac juz kopanego Kloca
a wiesz co robil 15 sekund wczesniej? czy nie probowal udezac kijem? grozil nozem? zucal cegla?

jak nie pododba Ci sie praca tego policjanta, proponuje stanac naprzeciwko manifestantowi rzucajacemu ceglami i NIC NIE ROBIC
zobaczymy jak dlugo ustoisz

policjant jest funkcjonariuszem po testach psychologicznych, po egzaminach z uzywania strodkow przymusu bezposredniego i po egzaminach z prawa
przeciwko takiej osobie staje CHULIGAN ZUCAJACY KAMIENIAMI - to jest fakt
i Ty dajesz wiare slowom chuligana?
gratulacje
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 14:07   #14943
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
w koncu sad stoi po stronie policjanta!
nie wiesz, co robil Kloc - ba wiadomo, ze na policjanta napadl!
czyli popelnil zarzucany mu czyn naruszenia nietykalnosci cielesnej funkcjonariusza publicznego zagrozony kara pozbawienia wolnosci do lat 10
policjalna go kopal? srodek przymusu bezposredniego w formie sily fizycznej moze byc uzyty
maja to byc dzwignie lub chwyty CHYBA ZE sa one niewystarczajace - wtedy moze policjant zadawac ciosy, np kopniaki
na filmie widac juz kopanego Kloca
a wiesz co robil 15 sekund wczesniej? czy nie probowal udezac kijem? grozil nozem? zucal cegla?

jak nie pododba Ci sie praca tego policjanta, proponuje stanac naprzeciwko manifestantowi rzucajacemu ceglami i NIC NIE ROBIC
zobaczymy jak dlugo ustoisz

policjant jest funkcjonariuszem po testach psychologicznych, po egzaminach z uzywania strodkow przymusu bezposredniego i po egzaminach z prawa
przeciwko takiej osobie staje CHULIGAN ZUCAJACY KAMIENIAMI - to jest fakt
i Ty dajesz wiare slowom chuligana?
gratulacje
A czy ja daję wiarę Klocowi?
Zwracam jedynie uwagę że w tej sprawie coś jest nie tak - tak wiele decyzji policji i wymiaru sprawiedliwości jest bardzo dziwnych niestandardowych.
Ja nic nie wiem żeby Kloc napadł na policjanta-został na razie skazany nie prawomocnie na podstawie trzech linijek zeznać -odwołanie do dziś nie jest
rozpatrzone i nie wiadomo kiedy będzie to również jest bardzo dziwne -może czekają aż samobója walnie -wedle prawa ciągle jest nie winny-

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby policja ujawniła jak rozrabiał Kloc -nagrywało bardzo dużo materiału -jest oświadczenie rzecznika KS że wszystkie osoby rzucające w stronę policji zostały nagrane-wiadomo że w miejscu w którym go oskarżono o rzucanie jest monitoring miejski -nic prostszego jak sprawdzić że tak było -widzisz jakiś problem -za trudne dla policji i prokuratury?być może
Na 115 wniosków do sądów z 11-11 o naruszenie nietykalności cielesnej jakoś sąd w 113 przypadkach nie stanął po stronie policji nawet jak niemiecki bojówkarz przyznał się że połamał rękę sobie kasku policjanta .Niby dlaczego??
Cuda wianki?Czemu nie pozwolono się Klocowi bronić -czemu nie pozwolono dołączyć dowodów obrony a takich zażądano w 113 pozostałych przypadkachCo to jakieś inne standardy dotyczą nagranych jak są katowani i gazowani przez policję>??
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 15:29   #14944
BananowaPrawica
Banned
 
Data rejestracji: 20.06.2012
Posty: 113
BananowaPrawica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
czarymary,

nimal ma rację 100% i dobrze to wyraził

ale Ty też masz nieco racji - dobrze wyczuwasz, że tam może być tło polityczne. Moim zdaniem Policja nie chce, żeby politycy po nich skakali z różnymi głupimi pomysłami. To politycy Kloca tam wysłali, odpowiedzialności za to nie poniosą, a jeszcze chcieliby coś ugrać.

A cała reszta: długie terminy, skazanie nie wszystkich, etc - to normalna praca sądów.

Dobrze też Kogoro wyraził się o trybie przyspieszonym. Postępowanie jest uproszczone - sąd ufa Policji.
BananowaPrawica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 15:47   #14945
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Pali policja miała 3 dni na przygotowanie porządnego aktu oskarżenia -tyle siedział Kloc do sprawy-nie umieją z kamery filmu zgraćMonitoring miejski został zabezpieczony -nie potrafili odczytać??
Jeżeli sąd ufa policji to czemu nie zaufał w 113 przypadkach na 115 ?? przy identycznych aktach-zeznanie policjanta w sprawie??
Niemiec nawet się przyznał że złamał rękę na hełmie policjanta -@Pali czego jeszcze więcej trzeba? ktoś się przyznaje a sąd nie wierzy w jego przyznanie i żąda zeznań cywilnych kamer i monitoringu
Ja nie wierzę w bajki -już dawno
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 16:03   #14946
BananowaPrawica
Banned
 
Data rejestracji: 20.06.2012
Posty: 113
BananowaPrawica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A nie mam pojęcia dlaczego. Może naciski polityczne a może normalna sprawa, tylko jak Kogoro mówi - nic nie wiemy.

No ale Ty jaką tezę stawiasz? Bo że "bolszewicki rodowód" i tym podobne gadanie to wybacz, ale niepoważne.
BananowaPrawica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 16:52   #14947
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@ Pali jak byś czytał uważnie to byś wiedział jaką tezę postawiłem już parę postów przed-było to wygodne dla policji i rządu dla jego wizerunku kopany gość to kibol i kamieniarz bandzior-dla tego tak długo udawali że nie wiedzą kim jest i gdzie jest -rzecznik KG wzywał publicznie żeby się zgłosił jak uważa że jest poszkodowany pobity i kto kolwiek wie co się dzieje z poszkodowanym niech się zgłosi -jednocześnie trzymali go w anclu bez kontaktu że światem zewnętrznym i prześwietlali rodzinę pracę ,kolegów, kartoteki -nie znaleźli nic do wykorzystania -więc jako jeden z ostatnich z 115 zatrzymanych został oskarżony i wraz z kolegą z grupy skazany -i natychmiast wszystkie media dostały info że gość z filmu to bandzior i został skazany i cudownie się odnalazł na sali rozpraw-dlatego akurat z kolegą żeby tamten nie mógł być wiarygodnym świadkiem w drugiej instancji.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 17:43   #14948
BananowaPrawica
Banned
 
Data rejestracji: 20.06.2012
Posty: 113
BananowaPrawica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale ja na tym filmie

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fIrSIRnW7vQ

widzę bandę wsiowych bandziorków, którzy na widok Policji od razu zaczynają uciekać. Czemu uciekali?

Na prawicowych portalach wypisują, że Policja zorganizowała "łapankę". A i owszem, tak było, bo mieli doświadczenia z poprzednich lat. Do tego doszła oficjalna próba restytucji faszyzmu pod płaszczykiem patriotyzmu, wiadomo było co się stanie.

Ci policjanci bronili mojego bezpieczeństwa, żeby gdzieś mnie ta hołota nie zaczepiła i za to im jestem wdzięczny. A ten policjant faktycznie dziwne ma metody, ale ja go rozumiem, to jest chłopak z kryminalnej, a nie specjalista AT.

Na 11.11 z pewnych powodów osobistych nigdy nie ma mnie w Warszawie, ale raz wyjątkowo byłem: w 2003. Gdzieś to już opisałem na tym forum, jak mnie napadnięto. Napadły mnie młode wieśniaki, ogolone na łyso, ze swastykami, przywiezieni autokarem z Tarnobrzega. Wtedy akurat pomogła mi ochrona wicepremiera Marka Pola, który przypadkiem przechodził (i szedł do mnie, bo widział sztandar swojej byłej partii).

Od 2003 jest już tylko gorzej, wiem to z relacji kolegów.

To są bandyci i tyle. To widać na tym filmie. Te ruchy przestraszonego szympansa, ten wzrok dzikusa. W 2003 roku byli analfabetami, teraz próbują chodzić do sądów; są filmy w sieci jak Kloc idzie do sądu, ale dalej wygląda jak szympans, zobacz jak on się skrada, jak głowę schyla, jak szepce.

czarymary, powiedz jasno i wyraźnie, co według Ciebie ten rząd ma do sprawy? "Nasłał faszystowskie bojówki", tak?
BananowaPrawica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 17:57   #14949
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Pali ale ja go wcale nie bronię-i nie zamierzam-jeżeli coś przeskrobał to oczywiście niech idzie do ancla -ale tu możliwie że najwyraźniej wygrał pijar
Chyba widzisz że dla tego rządu oprócz propagandy nic nie istnieje -nie wiem na jakim szczeblu zadecydowano o teatrze z jego poszukiwaniem i odnalezieniem i skazaniem -trudno naprawdę odpowiedzieć -mogło to być w KS ,KG MSW,nie wydaje mi się żeby teatrzyk zupełnie spontanicznie się urodził
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 18:28   #14950
BananowaPrawica
Banned
 
Data rejestracji: 20.06.2012
Posty: 113
BananowaPrawica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na temat tego rządu to ja mam swoją opinię i nie będę jej wyrażać, bo mnie Reetou za kieckę z forum wyrzuci

Ale nijak nie rozumiem, co niby rząd ma z tym wspólnego.

Obóz rządowy może sobie nabić punkty zarówno broniąc Policji, jak i ją krytykując.

Tylko Pelikany mają interes, wciągając kolejnych nabzdyczonych, żerując na ich lękach, kładąc im do głowy, że Policja to funkcjonariusze reżymu, Żydzi i pachołki Moskwy.

Ci i ci są tyle samo warci, to jest kompletna bezideowość, brak programu. Nieprzydatni.
BananowaPrawica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 19:11   #14951
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Pali -po akcji policji wystąpił Tusk -z pochwalną mowa -wszystko idealnie pięknie- dziękuje policji -jest dumny i wdzięczny - a wieczorem taki filmik w necie-
Nadzór nad policją jest przecież rządowy -każda wpadka uderza jakoś rykoszetem-gdzieś na jakimś szczeblu zadecydowano że sprawa będzie miała taki a nie inny przebieg- a może to sama policja takie klocki ze strachu ustawiła ??
Pewnie prawdy nigdy się nie dowiemy-za drobna sprawa -nikomu na wyjaśnieniu
tak naprawdę niezależny-jedni chcą jak najszybciej o niej zapomnieć drudzy smażą kotlety na niej
Zobaczymy co druga instancja w sądzie wymyśli
Obstawiamy Pali?
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2012, 21:32   #14952
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
http://www.youtube.com/watch?v=cn4qfs8-xPM

nie ma jak dziki pod oknami
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2012, 17:58   #14953
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czary2mary
caly czas piszesz Policja to, policja tamto - Policja kieruje do sadu wniosek o ukaranie i to wszystko - akt oskarzenia, wnioski dowodowe itd to juz robota prokuratury i sadu
Policja wykonala swoje zadanie - chuligan zostal doprowadzony przed wymiar sprawiedliwosci
tu paleczke przejmuje sad
wiec dalsze pretensje kieruj pod adresem sadu

a czemu nie przyjol wnioskow dowodowych obrony? jezeli zostal Kloc skazany za naruszenie nietykalnosci funkcjonariusz i przyznal sie do tego, ze zucal kamieniami, to dowod (zeznanie) jest wystarczajacy i kolejne moga byc odzucone jako nie wnoszace do sprawy - zasada ekonomicznosci srodkow (jedna z zasad prawnych) sie klania

nie jestem prawnikiem i moja wiedza prawna jest mocno ograniczona, tym bardziej ze sprawy nie znam i nie interesowalem sie nia (bo po co?)
rozbroilo mnie zacietrzewienie, z jakim zarzucasz Policji (zdaje sie, ze juz wyjasnilem, ze calkiem nieslusznie) oraz Prokuraturze (tu raczej tez) uchybienia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2012, 18:07   #14954
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
czary2mary
caly czas piszesz Policja to, policja tamto - Policja kieruje do sadu wniosek o ukaranie i to wszystko - akt oskarzenia, wnioski dowodowe itd to juz robota prokuratury i sadu
Policja wykonala swoje zadanie - chuligan zostal doprowadzony przed wymiar sprawiedliwosci
tu paleczke przejmuje sad
wiec dalsze pretensje kieruj pod adresem sadu

a czemu nie przyjol wnioskow dowodowych obrony? jezeli zostal Kloc skazany za naruszenie nietykalnosci funkcjonariusz i przyznal sie do tego, ze zucal kamieniami, to dowod (zeznanie) jest wystarczajacy i kolejne moga byc odzucone jako nie wnoszace do sprawy - zasada ekonomicznosci srodkow (jedna z zasad prawnych) sie klania

nie jestem prawnikiem i moja wiedza prawna jest mocno ograniczona, tym bardziej ze sprawy nie znam i nie interesowalem sie nia (bo po co?)
rozbroilo mnie zacietrzewienie, z jakim zarzucasz Policji (zdaje sie, ze juz wyjasnilem, ze calkiem nieslusznie) oraz Prokuraturze (tu raczej tez) uchybienia
\]
Przecież Kloc się nie przyznał złożono wnioski o dołączenie dowodów obrony -zostały odrzucone -bardzo dziwne i bardzo rzadko spotykane jeżeli uważasz że 3 zdania zeznania bez podania czasu i dokładnego miejsca zdarzenia policjanta wystarcza żeby skazać człowieka to Twoja sprawa -ja uważam że tam coś od początku jest nie tak
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2012, 18:28   #14955
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak wspomnialem - srapwy nie znam
jezeli sie nie przyznal (ma prawo klamac - takie dziwne jest u nas prawo, ze ma prawo) to najwidoczniej Sad dal wiare zeznaniu Policjanta
i basta
i moim zdaniem dobrze, bo kuriozum bylo by, by Policjant musial udowadniac racje w sporze (proces w rozumieniu polskiego prawa jest sporem dwoch stron) z chuliganem i by to temu drugiemu Sad dal wiare (a niestety takie szopki sie czasem dzialy - oby nigdy wiecej)

ja osobiscie nie balem sie nigdy, gdy widzialem grupke Polcijantow
natomiast naprzeciw grupki mlodocianych manifestantow z kamieniami (lub bez) raczej kazdy znika

jak przychodzi co do czego, czyli zaczyna sie zadyma, imho nie powinno byc zlituj dla chuliganstwa - przez nich strach czasem w centrum mojego (i nie tylko) miasta przejsc czy zostawic auto

tak przy okazji - polska Policja i tak jest malo (ZA MALO! imho) brutalna - zobacz sobie co wyczynia francuska prewencja tak nie ma dyskusji i nikt nie wpada na pomysl pojscia do sadu przeciwko Policjantom

dla mnie EOT
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
newsy, polityka - won!, wiadomości


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Dobry i tani tusz-zamiennik dla HP (56) & wielofunkcyjne 1315, co o tym sądzicie? matteo Off topic 35 31.08.2007 15:20
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Dawno dawno temu za górami za lasami... przemo_one Off topic 2 25.10.2003 00:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.