Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.04.2007, 16:20   #16
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
ja ostatnio probowalem (ale nie "z gwinta" ) Kadark***281; (Wiki)
ca***322;e 10pln
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.04.2007, 16:22   #17
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
ja ostatnio probowalem (ale nie "z gwinta" ) Kadarkę (Wiki)
całe 10pln
i już mamy pierwszy problem z fotą - nie każda kadarka jest dobra a trafiają się bełty.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 17:11   #18
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kadarka jest dobra tylko zawsze si***281; myl***281; czy old czy rosenthal
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 17:56   #19
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
Carlo Rossi zacząłem degustować w okolicach Sylwestra. Kupiłem nie znając go. Sprzedawca , jak go pytałem o wino koło 20 zl, takie lekko słodkawe, pomyślał i polecił mi to właśnie. Żadnych reklam wtedy nie było. Wybral mi własnie Rose. Smakuje mi. Piję niedużo, nie codziennie, dla smaku.
Pamietam jeszcze z Polski, jak to wino reklamowali gdzie sie dalo. Chcialem kiedys kupic, ale wydalo mi sie troche drogie. W Polsce.
W USA tesknie za polskim piwem. Tutaj sa jakies inne w smaku, choc niby podobne do naszych.
Wracajac do win... nie pamietam nazw, jakie kupowalem, ale wiem, ze dobry wybor win mial Lidl. Gustowalem w winach kalifornijskich i czilijskich... choc raz sie nacialem na jakies czilijskie. Ale tylko raz i ogolnie cenie wina czilijskie. Dobre wina tez sa z Wloch i Hiszpanii. Natomiast nie lubilem francuskich.
W USA kupuje czesto Carlo Rossi. W Polsce ta marka stara sie wykreowac na jakas niezwykla marke. Tutaj to "niska polka" i jest to prawie najtansze wino. Dla przykladu... w Wal-Mart "butelka" 4l kosztuje niecale 9$. W Polsce chyba kosztuje pod 30zl za butelke 0.7l. Teksanskie wino jest popularne wsrod "tubylcow", choc mnie nie smakuje. Ale moze dlatego, ze to nie jest do konca wino gronowe. Z jablek Moze dlatego jakos mnie odrzuca.
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 18:00   #20
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
CR to u nas chyba raczej wino stosunkowo tanie. 25 z***322;. My ca***322;y czas patrzymy w kategoriach 3.50 z***322; za wino w woreczku. Takiego sikacza pi***263; si***281; nie powinno.

Musze spr***243;bowa***263; kiedy***347; jakiej***347; egoztyki z RPA czy Australii.

Czy dalej jest tak,ze "B***243;g wybacza, Teksas nie" oraz "Houston, mamy problem" ? . Jak jest tam gdzie***347; pomnik Konfederacji, pozdr***243;w Duchy tych dzielnych ludzi ode mnie.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 18:16   #21
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
CR to u nas chyba raczej wino stosunkowo tanie. 25 zł. My cały czas patrzymy w kategoriach 3.50 zł za wino w woreczku. Takiego sikacza pić się nie powinno.

Musze spróbować kiedyś jakiejś egoztyki z RPA czy Australii.

Czy dalej jest tak,ze "Bóg wybacza, Teksas nie" oraz "Houston, mamy problem" ? . Jak jest tam gdzieś pomnik Konfederacji, pozdrów Duchy tych dzielnych ludzi ode mnie.
A dlaczego nie?
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 19:15   #22
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... to mój Medoc 2000
Dołączone obrazki
-medoc.jpg 
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 19:24   #23
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
... to m***243;j Medoc 2000
etykieta zach***281;caj***261;co brzydko wygl***261;da dobre wina maj***261; brzydkie etykiety.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 19:30   #24
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
CR to u nas chyba raczej wino stosunkowo tanie. 25 z***322;. My ca***322;y czas patrzymy w kategoriach 3.50 z***322; za wino w woreczku. Takiego sikacza pi***263; si***281; nie powinno.

Musze spr***243;bowa***263; kiedy***347; jakiej***347; egoztyki z RPA czy Australii.

Czy dalej jest tak,ze "B***243;g wybacza, Teksas nie" oraz "Houston, mamy problem" ? . Jak jest tam gdzie***347; pomnik Konfederacji, pozdr***243;w Duchy tych dzielnych ludzi ode mnie.
Polecam wina z Australii. Jak bylem w UK, to wylacznie pijalem z Australii lub RPA. W USA nie ma... a przynajmniej nie spotkalem w Teksasie.
Wciaz jest, ze Teksas nie wybacza W dobrym tonie jest sobie nakleic naklejke Dixie na tylna klape samochodu. Smieszy mnie, jak jedzie murzyn i ma taka naklejke A zdarza sie!!
Dobrze tez sobie nakleic TEXAS SUPPORT OUR TROOPS... ewentualnie SUPPORT OUR TROOPS.
A w ogole Texas traktuje siebie jako odrebny kraj!! Nie lubia flagi USA. Czesto powiewa jako pierwsza flaga Konfederacji, czyli Dixie, a pozniej USA.

Ostatnio zmieniany przez Proton : 14.04.2007 o godz. 19:41
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 19:51   #25
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Kocham wi***281;c Texas i Jego dziewczyny !
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 20:03   #26
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
Kocham wi***281;c Texas i Jego dziewczyny !
Tez kocham Texas Do pracy idziesz, tablica wystawiona przed biurem, ze nie powinno sie broni wnosic!! Jesli jednak chcesz, to OK, tylko ze musisz uzyskac zgode firmy... z tym nie ma problemu. Niekiedy rozmawiam z jednym gosciem, co gun'a ma przy pasie, Stwierdzil, ze jest tak przywiazny, ze nie moze sie rozstawac z bronia. Oczywisscie pickup'em jezdzi
Jak chodzi o dziewczyny... niestety Wiekszosc jest latwiej przeskoczyc, niz obejsc.

Ostatnio zmieniany przez Proton : 14.04.2007 o godz. 20:09
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2007, 21:12   #27
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton Podgląd Wiadomości
Tez kocham Texas Do pracy idziesz, tablica wystawiona przed biurem, ze nie powinno sie broni wnosic!! Jesli jednak chcesz, to OK, tylko ze musisz uzyskac zgode firmy... z tym nie ma problemu. Niekiedy rozmawiam z jednym gosciem, co gun'a ma przy pasie, Stwierdzil, ze jest tak przywiazny, ze nie moze sie rozstawac z bronia. Oczywisscie pickup'em jezdzi
Jak chodzi o dziewczyny... niestety Wiekszosc jest latwiej przeskoczyc, niz obejsc.

To jeszcze parę pytań o Texas.

- jaką broń tam się nosi - rewolwery nadal (jakieś 38 czy Magnum) czy też już nowoczesne pistolety - Glock..
- są tam Texas Rangers czy to tylko film ?
- A te dziewczyny to blondynki z dużym biustem czy taka jak wszedzie ? Czyli rózne ?
- co piją Texańczycy oprócz Wina ? Piwo i co jeszcze ?
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2007, 01:59   #28
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
To jeszcze parę pytań o Texas.

- jaką broń tam się nosi - rewolwery nadal (jakieś 38 czy Magnum) czy też już nowoczesne pistolety - Glock..
- są tam Texas Rangers czy to tylko film ?
- A te dziewczyny to blondynki z dużym biustem czy taka jak wszedzie ? Czyli rózne ?
- co piją Texańczycy oprócz Wina ? Piwo i co jeszcze ?
Postaram sie odpowiedziec, choc nie jestem tutaj az tak dlugo, zeby wiedziec wszystko.
Facet z pracy, ktory nosi bron, ma rewolwer. Nie wiem jaki... ale tez i nie znam sie na broni. Inni, z ktorymi mam kontakt, nie wiem, czy maja bron. Do pracy nie nosza, a ja tez nie pytalem o to, czy maja w domu.
Texas Rangers, to rozumiem, ze o baseball Ci chodzi? Szczerze, to w ogole mnie to nie interesuje. Wiem natomiast, ze tutaj strasznie sie podniecaja baseball'em. Ponoc wielkie show to jest, mnostwo ludzi na to przychodzi, a w tym wiele ladnych panienek. Ponoc... bo nie bylem na meczu baseball'u. To jedynie z opowiesci. Ale sadze, ze moze to byc prawda, bo bylem na rodeo i tez to bylo ogromne show. To nie jest tak, ze u nich cokolwiek sprowadza sie do jednego. Okazyjnie musi byc koncert, pokaz sztucznych ogni etc.
Jak chodzi o amerykanki (biale), to z reguly sa to blondynki i z duzym biustem Mowie oczywiscie o tej ladnej czesci kobiet, bo jak wspominalem, wiekszosc jest strasznie zapuszczona. FastFood'y zrobily swoje. Natomiast sliczne sa Meksykanki!! Na dyskotekach dominuja czarnoskore... wygladaja i sa ubrane tak, jakby sie je zywcem z teledysku jakiegos wzielo.
Teksanczycy pija glownie piwo, a preferuje BudLight'a. Ale oni preferuja wszystko, co z Teksasu. Jakby Tyskie bylo produkowane w Teksasie, to pili by Tyskie. Po prostu sa niezwykle patriotyczni. Nawet samochody czesto maja napis TEXAS EDITION. Japoncami, koreanczykami i eurpoejskimi jezdza zwykle hindusi, azjaci i murzyni.
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2007, 10:27   #29
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Corrida rocznik 2007, miesiac luty!
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2007, 10:35   #30
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton Podgląd Wiadomości
Texas Rangers, to rozumiem, ze o baseball Ci chodzi?
Princessie chodzilo zapewne o Chucka Norrisa wraz z murzynem
__________________

iHAS124@PX-L890SA

Diabolique jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.