Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.01.2004, 14:01   #1
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Question Zespól "KASA" - zna ktoś takie coś???

Witam!
Właśnie jestem posiadaczem biletu na występ zespołu "Kasa". Bilet był załatwiany za free i jakby nie było to mało wiem o tym zespole - o ile jest to zespół. Mam na występ tego czegoś iść z pewną miłą Koleżanką i nie wiem co tam będą rać czy "robić" . Może ktoś się orientuje co to jest za zespół i co on gra. Dużo o tym "czymś" nie wiem, bo bilety jak już wspomniałem były załatwine powiedzmy za darmo (nie do końca), a ja woóle nie "czaje" teo zespołu. Za wszelką pomoc z góry dzięki.

Pozdrawiam
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.01.2004, 14:12   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
takie tam cos w stylu disko polo dla mlodzierzy - wg mnie do bani
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 14:21   #3
przemas
wafel
 
Avatar użytkownika przemas
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Będzin tudzież Wrocław tudzież Warszawa
Posty: 888
przemas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ato nie jest przyapdkiem krzysztof kasowski K.A.S.A ?
przemas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 16:09   #4
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez przemas
ato nie jest przyapdkiem krzysztof kasowski K.A.S.A ?
Tak, to chyba wlasnie chodzi o krzysztofa K.A.S.A Kasowskiego
@kraluk sciagnij sobie z mulka czy z kazzy ze dwie piosenki Kasy i zobaczysz co to jest, napewno duzo tam sie tego byle czego wala .
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 18:51   #5
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No mieliście rację. Chodzi w tej całej imprezie o Krzysia "KASE" Kasowskiego. A to wszytko opiera się o SIMPlus Tour. Może ktoś wie jak ten cały tour wygląda
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 20:21   #6
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No to chyba nie bedzie ciekawy koncert. Bedziesz sie musial raczej skupic na towarzyszce

Ale jedna piosenka Kasy nawet mi sie kiedys podobala. Chyba z 5 - 6 lat temu byl to jakis przeboj lata. Ale tytulu to juz na pewno sobie nie przypomne.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 20:47   #7
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Krzysztof KASA Kasowski - pochodzi z Kielc
muzyka? hmmm
na pocztaku chcial wejsc chyba w kregi hip-hopu ale mu nie wyszlo, ostatnio obraca sie w rytmach rytmicznego regge jezeli mozna to tak nazwac.
pisenki niektore zaczynaja sie tak: "ja jestem maczo, kobiety mi niegy nie wybacza", "reklama, reklama"

kiedys byl nawet w "Szansa na sukces" ale nie jako uczestnik tylko jako artysta
hmmm co poza tym...
mysle ze jego muzyka teraz jest lepsza niz wczesniej 9jakies 5 lat temu) duzo sie nauczyl przez ten czas. jednak ostatnio slad po nim zaginal
jak teraz gra nie wiem...
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.