Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.04.2004, 10:10   #46
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
nie wierzę, żeby firma zatrudniała ludzi, którzy nie potrafili by przewidzieć konsekwencji wprowadzenia ip klasy 83.xxx.
Akurat w to wątpię!!
Siedzę od wczoraj i kombinuję z Azureusem. Ale transfer ciągle taki sam. Wiele wyjaśnień jest tutaj http://www.eselschmiede.de/~drops/viewforum.php?f=12

Chyba torrenty nie są już dla użytkownikow Neo
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.04.2004, 18:07   #47
marky
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.10.2002
Lokalizacja: Tychy
Posty: 58
marky zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czytam Was i czytam i nadziwić się nie mogę
Od poczatku mam 83.xx i zawsze na emule osiągam>40KB.
Tak sobie myślę, - może naiwnie - że gdyby mułek był odpalony od samego poczatku z takim ip nie byłoby problemów.
Na próbę może zainstalujcie osła i spróbujcie "od nowa"?
Dla bezpieczeństwa z zachowaniem kopii programu i wskazaniem nowej ścieżki dla incoming i temp? Tak na parę dni chociaż...
Powodzenia w ewentualnym eksperymencie.
__________________
8)
marky jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 03:59   #48
khamill
BURN, BABY, BURN :)
 
Avatar użytkownika khamill
 
Data rejestracji: 20.01.2004
Posty: 71
khamill zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dzwine co mówicie - mam takie IP 83.xx.xx.xx i jedyny problem jaki spotkałem to brak wstępu na kilka serwerów, brak możliwości przeglądania stron - tutaj z pomocą przychodzi server proxy - w3cache.tpnet.pl i port 8080 w ustawienia przeglądarki www...

a ed2k? u mnie jest 55 - 58 kb/s cały czas i 10 kb/s... wjazd na każdy serwer i HighID... w czym problem? może w konfiguracji modemu lub programu?
__________________
POST WYGENEROWANY AUTOMATYCZNIE
---------------------------------------
powered by: http://www.revoltec.net.pl
khamill jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 08:58   #49
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja od czasu gdy mam 83.XXX.XXX.XXX mam LowID w eMule ale w Overnecie mam HighID, ciekawe czyż nie
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 09:02   #50
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja znalazłem (poniekąd) rozwiązanie na problem 83. Mam router i po prostu jak złapię adres z dobrej puli 80.... to nie restartuje go jeżeli nie ma takiej potrzeby.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.04.2004, 02:51   #51
khamill
BURN, BABY, BURN :)
 
Avatar użytkownika khamill
 
Data rejestracji: 20.01.2004
Posty: 71
khamill zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ale w p2p i ed2k nie leży po stronie IP - ja mam takie i mam rate ID 3457621843 - czyli zaje&$&$ wysokie... trzeba skonfigurowac ładnie i dobre rzeczy dodawać, i tak z 50 GB... pewny sukces !
__________________
POST WYGENEROWANY AUTOMATYCZNIE
---------------------------------------
powered by: http://www.revoltec.net.pl
khamill jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:32.


Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.