Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Propozycja (https://forum.cdrinfo.pl/f10/propozycja-91421/)

pali 05.10.2012 00:46

Propozycja
 
Mam taką propozycję, żeby moderator Berion łaskawie odczepil się od moich postów i nie zmieniał w nich linków na wulgarne "sru".

http://forum.cdrinfo.pl/f113/apple-f...2/#post1224862

Niech sobie moderator Berion zrobi "sru" gdzie indziej, np. niech zajmie się zgłoszonym przeze mnie w sobotę postem, skrzętnie schowanym, w którym pewien user, podniecony neonazistowskim wybrykiem Rydzyka, nazywa inne nacje "kundlami".

Informuję moderatora Berią, bo może nie widział Kodeksu karnego, że jest to czyn kryminalny, niezależnie od tego jak bardzo się moderatorowi Berią inne nacje nie podobają, a chowanie takich wybryków jest moralnie czymś o wiele gorszym od samego czynu, dokonanego przez człowieka biednego i skrzywdzonego, który nie jest w stanie zrozumieć co czyni.

Natomiast mój link nie łamie żadnego punktu Regulaminu Forum ani prawa polskiego.
Owszem, jest mocno dyskusyjny i co do zasady takich linków nie powinno być; ale zamieszczony został z wyraźnym ostrzeżeniem o zawartości, w żaden sposób nie narzuca przypadkowej recepcji osobom które sobie tego nie życzą i w dodatku kieruje do filmu z pixelozą.

Jeśli moderator Berią chce obydwa czyny wartościować, to niech przedstawi argumenty. A jeśli nie potrafi argumentować, to jak na wstępie, ew. zbanować mnie, ten post schować i być zadowolonym. Każda decyzja będzie OK.

I tyle. Dziękuję za uwagę.

ed hunter 05.10.2012 00:48

http://www.iv.pl/images/61392425188479436119.gif

pali 05.10.2012 00:56

Jakbyś Bartez nie chwycił aluzji, to ta dupa jest bardziej do Ciebie niż do mnie.

Mi to w sumie lata, w tym kraju są miliony pijaczków, z którymi szarpać się nie będę. Natomiast ten konkretny przypadek, który widzisz poniżej, uznał że na twoim forum może robić co chce. Bo przyjechał na Wasze zloty i niektórym moderatorom jest po ludzku głupio wyrzucić na zbity pysk człowieka znanego z reala i pamiętają go jeszcze z czasów, gdy nie był pod wpływem neonazistowskiej sekty.

Nie próbuję Tobą manipulować, jesteś na to zbyt otrzaskany. Mówię tylko wprost co myślę. A że ja wylecę, to wiem.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.