Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.10.2012, 23:46   #1
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Propozycja

Mam taką propozycję, żeby moderator Berion łaskawie odczepil się od moich postów i nie zmieniał w nich linków na wulgarne "sru".

http://forum.cdrinfo.pl/f113/apple-f...2/#post1224862

Niech sobie moderator Berion zrobi "sru" gdzie indziej, np. niech zajmie się zgłoszonym przeze mnie w sobotę postem, skrzętnie schowanym, w którym pewien user, podniecony neonazistowskim wybrykiem Rydzyka, nazywa inne nacje "kundlami".

Informuję moderatora Berią, bo może nie widział Kodeksu karnego, że jest to czyn kryminalny, niezależnie od tego jak bardzo się moderatorowi Berią inne nacje nie podobają, a chowanie takich wybryków jest moralnie czymś o wiele gorszym od samego czynu, dokonanego przez człowieka biednego i skrzywdzonego, który nie jest w stanie zrozumieć co czyni.

Natomiast mój link nie łamie żadnego punktu Regulaminu Forum ani prawa polskiego.
Owszem, jest mocno dyskusyjny i co do zasady takich linków nie powinno być; ale zamieszczony został z wyraźnym ostrzeżeniem o zawartości, w żaden sposób nie narzuca przypadkowej recepcji osobom które sobie tego nie życzą i w dodatku kieruje do filmu z pixelozą.

Jeśli moderator Berią chce obydwa czyny wartościować, to niech przedstawi argumenty. A jeśli nie potrafi argumentować, to jak na wstępie, ew. zbanować mnie, ten post schować i być zadowolonym. Każda decyzja będzie OK.

I tyle. Dziękuję za uwagę.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.10.2012, 23:48   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2012, 23:56   #3
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Jakbyś Bartez nie chwycił aluzji, to ta dupa jest bardziej do Ciebie niż do mnie.

Mi to w sumie lata, w tym kraju są miliony pijaczków, z którymi szarpać się nie będę. Natomiast ten konkretny przypadek, który widzisz poniżej, uznał że na twoim forum może robić co chce. Bo przyjechał na Wasze zloty i niektórym moderatorom jest po ludzku głupio wyrzucić na zbity pysk człowieka znanego z reala i pamiętają go jeszcze z czasów, gdy nie był pod wpływem neonazistowskiej sekty.

Nie próbuję Tobą manipulować, jesteś na to zbyt otrzaskany. Mówię tylko wprost co myślę. A że ja wylecę, to wiem.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Propozycja dla speców od GIER Antonowski Off topic 26 21.08.2005 20:34
Propozycja IceManSpy Propozycje, sugestie, błędy forum 16 26.12.2004 16:53
propozycja memorando Napędy optyczne DVD 1 08.11.2004 20:45
Propozycja artykułu... Nol Propozycje, sugestie, błędy forum 0 16.11.2003 19:00
propozycja spotkania kiedys Wigilijnego a teraz Wielkanocnego :)... -Sid-The-Rat=> Off topic 1842 14.05.2003 06:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.