Powrót   Forum CDRinfo.pl > Przeszukaj fora



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Aktualnie wyświetlane wypowiedzi: od 1 do 9, wszystkich 9
Czas wyszukiwania 0.00 sekund(y).
Szukaj: Posty napisane przez: parasite
Forum: Nośniki optyczne 03.09.2007, 18:22
Odpow.: 1,519
Odsłon: 483,717
Napisany przez parasite
Verbatim DVD+R palona 8x BENQ DW1650

Verbatim DVD+R palona 8x BENQ DW1650
Forum: Napędy optyczne DVD 01.02.2006, 22:56
Odpow.: 605
Odsłon: 117,506
Napisany przez parasite
Źle nie jest :)

Źle nie jest :)
Forum: Napędy optyczne DVD 19.01.2006, 18:13
Odpow.: 605
Odsłon: 117,506
Napisany przez parasite
A masz włączony OverSpeed?? Zauważyłem, że po...

A masz włączony OverSpeed?? Zauważyłem, że po włączeniu tej funkcji BenQ tworzy strategią nawet dla znanych mu płytek. Nagrywałem wcześniej płytki Sony z wyłączonym OS i nie uczył się tych płytek, a...
Forum: Napędy optyczne DVD 19.01.2006, 12:41
Odpow.: 605
Odsłon: 117,506
Napisany przez parasite
U mnie jest ok. Tworzy strategię tylko do...

U mnie jest ok. Tworzy strategię tylko do nieznanych nośników.
Może masz starą wersje QSuite??

Jak możesz wrzuć skan tej płytki. Porównamy z moim.
Być może palą się gorzej ponieważ SolidBurn sam...
Forum: Nośniki optyczne 18.01.2006, 11:43
Odpow.: 87
Odsłon: 15,292
Napisany przez parasite
Sony ver 1.2 ...

Sony ver 1.2

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php?p=587129&postcount=40
Forum: Napędy optyczne DVD 17.01.2006, 23:09
Odpow.: 605
Odsłon: 117,506
Napisany przez parasite
SONY DVD+R 8x SONY D11 QScan 8x ...

SONY DVD+R 8x
SONY D11

QScan 8x
http://img291.imageshack.us/img291/9513/sonyqs8x5gu.jpg

http://img496.imageshack.us/img496/4230/sonyn8x5sj.jpg
...
Forum: Napędy optyczne DVD 17.01.2006, 22:38
Odpow.: 605
Odsłon: 117,506
Napisany przez parasite
Zaraz wrzuce skan DVD+R Sony 8x :)

Zaraz wrzuce skan DVD+R Sony 8x :)
Forum: Napędy optyczne DVD 17.01.2006, 22:15
Odpow.: 605
Odsłon: 117,506
Napisany przez parasite
MATRIXUM DVD+R 8x (Dyst. ENAN) - kupiona w Media...

MATRIXUM DVD+R 8x (Dyst. ENAN) - kupiona w Media Markt za 1zł w kopercie.
MCC 003 (Verbatim) :wow:

http://img67.imageshack.us/img67/6856/matrixum0vo.jpg

QScan 8x
...
Forum: Napędy optyczne DVD 17.01.2006, 21:53
Odpow.: 605
Odsłon: 117,506
Napisany przez parasite
Witam Właśnie popiołem mojego nowego benq'a...

Witam
Właśnie popiołem mojego nowego benq'a DW1650. :) Wygląda obiecująco.
Zaraz wrzucę test jakiejś płytki.

Mój pierwszy post ;)
Aktualnie wyświetlane wypowiedzi: od 1 do 9, wszystkich 9

 
Teleport

Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:15.


Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.